Inauguracja sezonu 2011 / 2012 - derby na początek

Po krótkiej przerwie letniej, w której graliśmy w Powiatowych Mistrzostwach Europy przyszedł pierwszy sprawdzian przed naszymi piłkarzami, którego stawką oprócz trzech pierwszych punktów w nowej lidze jest rywalizacja w gminie Baranów Sandomierskich.

W wielkich derbach Wisan Skopanie zmierzy się ze Strzelcem Dąbrowicą. Faworytem spotkania na pewno jest ekipa z Dąbrowicy, która w zeszłym sezonie będąc beniaminkiem rozgrywek wywalczyła wysoką 7. lokatę w tabeli klasy okręgowej i w okresie przygotowawczym pozyskała kilku nowych zawodników. Ostatni ligowy pojedynek pomiędzy drużyną WISAN Skopanie a Strzelec Dąbrowica odbył się w ramach rozgrywek A klasy - 03 czerwca 2010r. w Baranowie Sandomierskim padł wynik 1:1, a jedynie trafienie dla gości ze Skopania zdobył Damian Rup. Liczymy na pierwsze punkty w okręgówce, choć jak wiadomo będzie o nie niezwykle trudno. Początek konfrontacji seniorów o 16:00! Zapraszamy wszystkich na stadion w Skopaniu, prosząc tym samym o kulturalny doping! W przerwie spotkania losowanie nagród dla nabywców biletów.

O 14:00 swój mecz rozpoczną juniorzy, którzy podejmą u siebie rówieśników z Dąbrowicy.

Terminarz 1. kolejki: (14 sierpnia, 16:00)