Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Jest zwycięstwo! San na kolanach

Nasi seniorzy zdobyli kolejne trzy punkty, dziś ich łupem padła drużyna Sanu Wrzawy, która uległa w Skopaniu 3:1.

Pierwsze minuty nie napawały nas optymizmem, lepiej w mecz weszli przyjezdni, którzy wykazywali większą determinację w swoich poczynaniach ofensywnych. Gracze z Wrzaw grali długie piłki na szybkich napastników, których kilkakrotnie udało się złapać na pozycji spalonej. W 15 minucie zapachniało bramką dla Sanu, jednak w ostatniej chwili do rywala doskoczył jeden z naszych obrońców. W 21 minucie ta sztuka się nie udała, zawodnik z Wrzaw uruchomił z prawej strony swojego kolegę z zespołu, któremu nie wypadało nie trafić do siatki w takiej sytuacji, 1:0. W kolejnych minutach pierwszej połowie klarownych okazji było bardzo niewiele, dobrą piłkę do Pawła Durdy zagrał Piotr Bąba, ale temu pierwszemu zabrakło precyzji. Jeszcze przed przerwą Wisan doprowadził do wyrównania, a dokładniej Zbyszek Pluta, który głową skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotra Bąby.
Druga część wygląda inaczej, Wisan zaczął grać więcej piłką, a rywale nie mieli tyle czasu by dokładnie zagrać do partnera. W 70 minucie arbiter wskazuje na wapno, bowiem przewracany w polu karnym był Dawid Rzeźwicki. Jedenastki nie marnuje Paweł Durda, 2:1. Chwilę później mamy już 3:1, drugie trafienie zanotował Paweł Durda, tym razem futbolówką po ładnej akcji ląduje przy samym słupku, a asystę zaliczył tutaj Dawid Rzeźwicki. Goście próbowali odrobić straty, zagrożenie okazało się jednak niewielkie, a szansę na kolejną bramkę dla Wisanu miał jeszcze Paweł Durda oraz Zbyszek Pluta, którego strzał czujnie na rzut różny sparował goalkeeper Sanu. Pojedynek zakończył się rezultatem 3:1 i rewanż w identycznych rozmiarach jak jesienią stał się faktem. Sytuacja na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu jest jeszcze otwarta, gramy dalej!!

WISAN Skopanie - San Wrzawy 3:1 (1:1)

gol 0:1 21' Kamil Żak
gol 1:1 45' Zbigniew Pluta (asysta Piotr Bąba)
gol 2:1 70' Paweł Durda (karny)
gol 3:1 74' Paweł Durda (asysta Dawid Rzeźwicki)

WISAN: Marcin Kryszpin - Kamil Kędziora, Jacek Drożdzal, Krzysztof Kubiak - Marcin Stępień, Maciej Pluta, Piotr Bąba, Paweł Durda golgol, Dawid Rzeźwicki - Zbigniew Pluta gol zmiana (86' Bartłomiej Furdyna), Marcin Lis żółta kartka zmiana (88' Łukasz Trzaska)

San Wrzawy: Jacek Cetnarski - Łukasz Laskowski żółta kartka, Jakub Fietko, Szczepan Bartoszek, Wiktor Gajda - Grzegorz Szczęch, Rafał Machowski, Wojciech Łabuda żółta kartka, Szymon Fietko - Kamil Żak gol, Maciej Fietko oraz Dawid Królikowski, Michał Broda

Sędziował: Wojtak Mariusz

zdjęcia z meczu
filmik z meczu
odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTcyNA
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Informacje o artykule

  autor: Damian Lombara

  data: 07 czerwca 2012 18:25

Podziel się z innymi

Kalendarium

brak wydarzeń

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
Koniczynka Ocice 3:0
Strzelec Dąbrowica 0:2
LZS Żabno 5:3
Płomień Trześń 2:3
Stal Nowa Dęba 0:5

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • TransFurdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar
  • KV Trans
  • Restauracja Na Fali

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej