Jest zwycięstwo! Sanna pokonana!

Hit nie zawiódł. Na stadionie w Zaklikowie obejrzeliśmy dobre zawody w wykonaniu obu drużyn. Mecz toczył się w szybkim tempie, obfitował w okazje dla każdej z drużyn.

Piłkarze Wisanu, mimo kilku niezłych sytuacji w pierwszej połowie nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze grającego bramkarza gospodarzy. Niestety chwila nieuwagi kosztowała nas utratę bramki w samej końcówce pierwszej połowy - po wznowieniu gry z rzutu wolnego, gospodarze przeprowadzili szybki kontratak i zdobyli gola dającego im prowadzenie. Do przerwy 1:0. Na drugą odsłonę nasi zawodnicy wyszli bardzo zdeterminowani. Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ już w 53 minucie Michał Bąba doprowadza do remisu. Ta bramka bardzo zmotywowała naszą ekipę. Jedenaście minut przed końcem spotkania precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę popisał się Zbigniew Pluta, a na koniec rezultat na 3:1 z rzutu karnego podwyższył Konrad Pluta. Dzięki temu ważnemu zwycięstwu możemy cieszyć się z kolejnych trzech punktów, które przybliżają nas do upragnionego awansu, choć pamiętajmy, że do końca rozgrywek jest jeszcze 13 kolejek.

Sanna Zaklików - WISAN Skopanie 1:3 (1:0)

gol 1:0 44' Rafał Trela
gol 1:1 53' Michał Bąba
gol 1:2 79' Zbigniew Pluta
gol 1:3 86' Konrad Pluta (karny)

WISAN: T. Kryszpin - J. Drożdzal, P. Durda, K. Kubiak - M. Jarosz, M. Serafin, K. Pluta gol, D. Leśniowski zmiana (68' Z. Pluta gol) - K. Lis, D. Rzeźwicki zmiana (81' D. Rup) - M. Bąba gol zmiana (87' K. Smykla)