Juniorzy na remis

Dzisiejszy pojedynek juniorów Wisanu Skopanie ze Słowianinem Grębów zakończył się remisem 2:2. Spotkanie miało zupełnie dwa odmienne oblicza.

Od początku meczu lepiej zaczęli przyjezdni. To oni sprawiali wrażenie, że kontrolują to co się dzieje na boisku i z biegiem czasu wypracują sobie strzeleckie okazje. W 5 minucie z bliskiej odległości na listę strzelców wpisał się jeden z napastników Słowianina. W 20 minucie groźnie z rzutu wolnego uderzał Kacper Ozga, ale piłka przeleciała obok bramki. W 28 minucie po indywidualnym rajdzie lewą flanką goście podwyższyli prowadzenie. Do przerwy bez następnych bramek.
Druga odsłona rozpoczęła się od szybkiego uderzenia Wisanu. Po dośrodkowaniu Oskara Smykli drogę do bramki znalazł Kacper Ozga i było 1:2. W drugiej połowie miejscowi zdecydowanie przejęli inicjatywę, to oni długo utrzymywali się przy piłce i wysokim zaangażowaniem pokazywali, że wyszli na drugą połowę w bojowym nastawieniu. Okazji do wyrównania było sporo, to w końcu nadeszło w 66 minucie, kiedy to w zamieszaniu podbramkowym piłkę do siatki skierował Kacper Kłosowski. Kolejnych bramek w wykonaniu obu drużyn nie było i podzieliły się one dzisiaj punktami.

WISAN Skopanie - Słowianin Grębów 2:2 (0:2) (juniorzy)

gol 0:1 5' zawodnik gości
gol 0:2 28' zawodnik gości
gol 1:2 47' Kacper Ozga (asysta Oskar Smykla)
gol 2:2 66' Kacper Kłosowski

WISAN: Jakub Gnat - Dominik Furdyna, Kacper Kłosowski gol, Oskar Smykla, Dawid Jarosz zmiana (46' Konrad Burdzel) - Tomasz Ruła, Mikołaj Leśniak, Kacper Ozga gol, Arkadiusz Nowak, Mateusz Sabo zmiana (85' Maciej Burdzel) - Kacper Lis

Sędziował: Tadeusz Myszka