Juniorzy ogrywają KP Zarzecze

Po zdecydowanie jednostronnym meczu podopieczni Mateusza Jarosza pokonali KP Zarzecze 7:0 i pozostali na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

Goście przyjechali do Skopania w dziesięcioosobowym składzie i tylko kwestią czasu było kiedy gole strzelać rozpoczną miejscowi. Drużyna ze Skopania nie potrafiła za bardzo w początkowym okresie gry przełamać się rywalowi, zbyt wolne konstruowanie akcji i gra głównie środkiem spowodowała, że na pierwsze trafienie czekaliśmy aż do 28 minuty, gdy w polu karnym faulowany był Krzysiek Stępień. Jedenastkę na gola zamienił Arek Nowak. Wynik w 35 minucie po dograniu Arka Nowaka podwyższył Kacper Lis. Cztery minuty później ponownie na listę strzelców wpisał się Kacper Lis. Jeszcze przed przerwą na 4:0 trafił Mateusz Głaz, który skutecznie z prawego skrzydła zakończył akcje gospodarzy.
Strzelanie w drugiej połowie rozpoczęło się w 51 minucie, po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę do bramki skierował Mateusz Głaz. W 62 minucie po dośrodkowaniu Dawida Jarosza futbolówka znalazła się w bramce. Wynik w 70 minucie ustalił Kacper Lis, dla którego było to już 22 trafienie w obecnych rozgrywkach.

WISAN Skopanie - KP Zarzecze 7:0 (4:0) (juniorzy)

karny 1:0 28' Arkadiusz Nowak
gol 2:0 35' Kacper Lis (asysta Arkadiusz Nowak)
gol 3:0 39' Kacper Lis (asysta Bartłomiej Kwaśnik)
gol 4:0 42' Mateusz Głaz
gol 5:0 51' Mateusz Głaz
gol 6:0 62' Dawid Jarosz
gol 7:0 70' Kacper Lis (asysta Mateusz Owoc)

WISAN: Jakub Gnat - Bartłomiej Kwaśnik, Dominik Furdyna, Mikołaj Leśniak, Dawid Jarosz gol - Mateusz Głaz gol gol, Jakub Łukasiewicz, Arkadiusz Nowak gol, Mateusz Owoc, Krzysztof Stępień - Kacper Lis gol gol gol

Sędziował: Sławomir Mulawka