Juniorzy rozgromili San Wrzawy

Prawdziwy popis strzeleckich umiejętności zaserwowali nam w sobotnie popołudnie juniorzy Wisanu Skopanie. Po zdecydowanie jednostronnym pojedynku ekipa ze Skopania pokonała na wyjeździe San Wrzawy 1:13.

Widowisko od samego początku układało się dla przyjezdnych, w 8 minucie wynik z rzutu wolnego otworzył Kacper Kłosowski. Trzy minuty później rezultat po dograniu Tomka Ruły z lewej strony podwyższył Kacper Lis. Pierwsze poważne ostrzeżenie po drugiej stronie boiska miało w 16 minucie gdy lobować bramkarza Wisanu próbował napastnik gospodarzy, jednak bez oczekiwanego dla zespołu z Wrzaw efektu. Około 25 minuty aż zagotowało się pod polem karnym przeciwnika, gdy w krótkim odstępie czasu piłka zatrzymywała się na słupku, poprzeczce czy chwilę później z bliskiej odległości fatalnie pudłowali gracze ze Skopania. W 42 minucie kolejnego gola dołożył Kacper Kłosowski i obie drużyny zeszły na przerwę z wynikiem 0:3.
Po zmianie stron goście zdecydowanie podkręcili tempo i już od pierwszego gwizdka rozpoczynającego drugą połowę ruszyli po kolejne gole. Na efekty nie trzeba było czekać, w 46 minucie na 0:4 trafił Kacper Lis i rozpoczął tym samym prawdziwy festiwal strzelecki. Gracze ze Skopania nie mieli żadnych skrupułów i zdobywając kolejne, coraz to piękniejsze trafienia nie pozostawili najmniejszych złudzeń gospodarzom, że zajmowane przez nich miejsce nie jest dziełem przypadku. Licznik zdobytych goli przez juniorów Wisanu zatrzymał się na trzynastu a w międzyczasie w bardzo szczęśliwych okolicznościach gospodarze zdołali zdobyć honorową bramkę i spotkanie zakończyło się rezultatem 1:13.

San Wrzawy - WISAN Skopanie 1:13 (0:3) (juniorzy)

gol 0:1 8' Kacper Kłosowski (wolny)
gol 0:2 11' Kacper Lis (asysta Tomasz Ruła)
gol 0:3 42' Kacper Kłosowski (asysta Arkadiusz Szlęzak)
gol 0:4 46' Kacper Lis (asysta Arkadiusz Szlęzak)
gol 0:5 50' Kacper Lis (asysta Tomasz Ruła)
gol 0:6 51' Tomasz Ruła (asysta Jakub Łukasiewicz)
gol 1:6 62' zawodnik gospodarzy