Kolejne zwycięstwo juniorów, Unia pokonana

Kolejne zwycięstwo i kolejne trzy punkty dopisują sobie do konta po dzisiejszym meczu podopieczni Mateusza Jarosza.

Juniorzy ze Skopania pokonali w Skowierzynie miejscową Unię 1:2. Od pierwszych minut mimo upalnej pogody obie ekipy poważnie potraktowały dzisiejszą rywalizację. Pierwszą dogodną okazję mieli goście, w 7 minucie bramkarza gospodarzy próbował pokonać Mateusz Owoc, którego w ostatniej chwili powstrzymał obrońca miejscowych. Oba zespoły nie szczędziły swojego rywala, grając często faul. W 26 minucie boisko po kontuzji opuścił musiał Tomek Ruła. Chwilę później w dogodnej sytuacji po akcji skrzydłem znalazł się Kacper Lis i skutecznie wykończył akcję, wyprowadzając zespół Wisanu na prowadzenie. W 35 minucie wynik na 0:2 podwyższył z rzutu wolnego Kacper Kłosowski. Zamiast spokojnej gry z dwubramkowym prowadzeniem Unia w 38 minucie wykorzystując błąd defensywy przeciwnika zdobyła gola kontaktowego. Na szczęście dla gości było to jedyne trafienie, na jakie stać było miejscowych. Mimo wielu sytuacji po obu stronach kolejne bramki już nie padły, naszym juniorom udało się dowieźć zwycięstwo do końca. Za tydzień na zakończenie sezonu nasi juniorzy zagrają z Francesco Jelna.

Unia Skowierzyn - WISAN Skopanie 1:2 (1:2) (juniorzy)

gol 0:1 28' Kacper Lis
gol 0:2 35' Kacper Kłosowski (wolny)
gol 1:2 38' zawodnik gospodarzy

WISAN: Jakub Gnat - Maciej Burdzel, Dominik Furdyna, Kacper Kłosowski gol zmiana (46' Sylwester Babula), Dawid Jarosz - Arkadiusz Szlęzak, Mikołaj Leśniak, Mateusz Owoc, Jakub Łukasiewicz, Tomasz Ruła kontuzja zmiana (26' Mateusz Głaz) - Kacper Lis gol

Sędziował: Adam Moskal