Kopcie na kolanach! Awans o krok

W dzisiejszym przedostatnim spotkaniu u siebie w tym sezonie nasza drużyna pewnie wygrała 7:0 z Łęg Kopcie.

Goście przyjechali do Skopania w jedenastu, bez żadnych zmienników. Od pierwszych minut nasi zawodnicy stwarzali sobie okazje do zdobycia bramki. Wynik w 11 minucie ładnym strzałem zza szesnastki otworzył Dawid Rzeźwicki. Druga bramka padła w 18 minucie, po świetnym zagraniu Michała Bąby do pustej bramki piłkę wpakował Marcin Lis. W 28 minucie drugie trafienie w tym pojedynku zanotował Dawid Rzeźwicki. Było jeszcze kilka okazji, jednak dobrze interweniował bramkarz Kopcii lub piłka trafiała w słupek i do przerwy już nic się zmieniło.

Na drugą odsłonę goście wyszli w 10, natomiast na boisku Konrada Plutę zastąpił Sławek Partyka, dla którego był to pierwszy występ w tej rundzie. Bramki w tej połowie wydawały być się kwestią czasu, Wisan ostro naciskając gości, którzy tylko się bronili konstruował coraz ciekawsze akcje. Dwa gole zdobył Michał Bąba, w 74 minucie do bramki gości trafił Marcin Stępień, a minutę przed końcem spotkania dzieło zniszczenia z rzutu karnego zakończył Paweł Durda - był to 99 strzelony gol przez naszą drużynę w tym sezonie!

Nasi gracze zagrali dziś niezły mecz, co prawda goście nie zaprezentowali nam nic szczególnego, a porażka w tym meczu przybliża ich do spadku. My natomiast cieszymy się z kolejnego pięknego zwycięstwa i dziękujemy Tarnowskiej Woli, która to zremisowała z Jeziorakiem. Przewaga teraz wynosi 5 punktów, a pozostały dwa mecze! Awans bardzo blisko!

gol 7:0 89' Paweł Durda (karny)

WISAN: T. Kryszpin - J. Drożdzal, P. Durda gol, K. Pluta zmiana (46' S. Partyka) - M. Jarosz zmiana (66' K. Kubiak), K. Lis, M. Serafin, P. Bąba, D. Rzeźwicki gol gol zmiana (54' D. Rup) - M. Lis gol zmiana (59' M. Stępieńgol), M. Bąba gol gol

Łęg: Z. Żarkowski - S. Żarkowski, D. Żarkowski, K. Buczek, P. Puzio - K. Konefał, A. Kwaśnik, A. Sudoł, A. Kopeć - M. Pruś, D. Golis

Sędziował: Krzysztof Wdowiak

[ zdjęcia z meczu ]

Przy okazji informujemy, że na stronie podokręgu ukazał się komunikat dotyczący poprzedniej, 27. kolejki.
- Smykla Kacper - Wisan Skopanie - 3 mecze
Tak więc Kacper niestety nie będzie mógł zagrać w najbliższych dwóch, ostatnich meczach tego sezonu.