Mokrzyszów gra dalej, zadecydowały rzuty karne

Podobnie jak rok temu, w drodze Wisanu Skopanie do kolejnej fazy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu stanął OKS Mokrzyszów i górą dziś również okazali się gracze z tarnobrzeskiego Mokrzyszowa, choć zwycięstwo nie było już tak okazałe jak ubiegłoroczne 0:2.

W dzisiejszej konfrontacji zmierzyły się niemal dwa równorzędne zespoły. Przewaga optyczna obu ekip zmieniała się często, raz grę prowadzili miejscowi, innym razem, po upływie kilku minut inicjatywę odzyskali gracze OKS, ale do zdobyczy w postaci bramek trochę brakowało, bo i groźnych strzałów oddawanych na bramkę przeciwnika było niewiele. Wobec zakończonego regulaminowego czasu gry bez goli trzeba było zarządzić dogrywkę, która trwała 2 x 10 min ze względu na zapadający zmrok. Również w dogrywce obyło się bez goli, choć Wisan, a dokładniej Tomek Polek do siatki trafił, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonej. W rzutach karnych górą byli goście i to ekipa z Mokrzyszowa zagra w kolejnej - V rundzie, czyli półfinale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola.

WISAN Skopanie - OKS Mokrzyszów 0:0 pd. k. 2-4