Nie taki lider straszny, pewna wygrana juniorów

Trzy punkty z dzisiejszej konfrontacji z samym dotychczasowych liderem rozgrywek uzyskali nasi juniorzy, którzy ostatecznie ograli rywala - Sokół Kamień 5:1.

W meczu z racji pauzy na czwartą zółtą kartkę nie wystąpił Radek Dynarek. Wynik zawodów w 12 minucie otworzył Bartek Furdyna, który trafił do siatki po dograniu Maćka Chwałka z rzutu rożnego. Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele dogodnych okazji do zdobycia bramki, obie ekipy dość dobrze radziły sobie w defensywie i na przerwę schodziły z rezultatem 1:0. W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie, coraz częściej do niezłych sytuacji podbramkowych dochodzili nasi zawodnicy, którzy sporo grali piłką i gubili obrońców rywali. W 54 minucie po podaniu Maćka Chwałka bramkę zdobył Mirek Dryka. W 67 min. drugiego gola w tym meczu zanotował Bartek Furdyna, który tym razem pokonał golkipera przyjezdnych strzałem zza pola karnego. Naszym graczom wciąż było mało, futbolówkę w bramce jeszcze raz umieścił Mirek Dryka a rywali w 75 minucie dobił Marcin Szlęzak. Gości stać było na jedno trafienie i podjęcie decyzji o konfrontacji naszych zawodników, czyli sprawdzenie tożsamości. Wszystko było w porządku i juniorzy Wisanu mogli cieszyć się z zwycięstwa i kolejnych trzech oczek, które to zdobyli zasłużenie, pokazując, że jeśli chcą to potrafią pokazać kawałek dobrej piłki, wykorzystując bezboleśnie błędy przeciwnika.

WISAN Skopanie - Sokół Kamień 5:1 (1:0) (juniorzy)

gol 1:0 12' Bartłomiej Furdyna (asysta Maciej Chwałek)
gol 2:0 54' Mirosław Dryka (asysta Maciej Chwałek)
gol 3:0 67' Bartłomiej Furdyna
gol 4:0 69' Mirosław Dryka (asysta Bartłomiej Furdyna)
gol 5:0 75' Marcin Szlęzak (asysta Jakub Gnat)
gol 5:1 82' zawodnik Sokoła

WISAN: Jakub Gnat - Kacper Kłosowski, Kacper Ozga żółta kartka, Adrian Durda żółta kartka - Kamil Firosz zmiana (70' Kamil Gudz), Damian Krawiecki zmiana (78' Arkadiusz Nowak), Bartłomiej Furdyna gol gol żółta kartka, Maciej Chwałek, Oskar Smykla zmiana (62' Piotr Cebula) - Marcin Szlęzak gol, Mirosław Dryka gol gol zmiana (76' Łukasz Obara)

Sędziował: Mariusz Koper
  • Edytowano przez Lombek, dnia 21 października 2012 20:34