Nieudany początek ligi

W pierwszej kolejce spotkań o mistrzostwo klasy A piłkarze Wisanu polegli na własnym stadionie 1:2 z Jeziorakiem Chwałowice.

Pierwsza bramka padła w 16 minucie, kiedy to zawodnik gości Tinc strzałem z ponad 25 m trafił do naszej siatki. Po straconej bramce nasz zespół miał wiele dogodnych sytuacji aby wyrównać, jednak brakowało wykończenia. A Jeziorak już po przerwie cieszył się z kolejnej bramki, celnym trafieniem z główki popisał się Wydra. W 90 minucie kontaktową bramkę dla naszego zespołu zdobył ładnym strzałem Dąbrowski. Było to jednak tylko honorowe trafienie, Wisan mimo przewagi i dużej ilości sytuacji bramkowych, nie może wygrać meczu. W spotkaniu wystąpili nowi zawodnicy: Krzysztof Lis (Siarka Tarnobrzeg), Mateusz Mitka oraz Marcin Hynowski.

WISAN Skopanie - Jeziorak Chwałowice 1:2 (0:1)

WISAN: M. Kryszpin - J. Drożdżal, P. Durda, M. Dąbrowski - S. Partyka, M. Hynowski zmiana (K. Kubiak), M. Stępień zmiana (M. Mitka), M. Jarosz, M. Lis, P. Bąba żółta kartka zmiana (M. Sudół) - K. Lis

• LZS Jadachy - Strzelec Dąbrowica przełożony

Najlepsi strzelcy: 3 - Gardy (LZS Kępie Zaleszańskie), 2 - Łakwa (Unia Skowierzyn), Latawiec (LZS Kępie Zaleszańskie)

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTI1NQ
#8 ~KSW *.28.162.81
04.08.2009 13:21
A co kolego, może powiesz, że to Jeziorak od początku grał w piłkę a Wisan tylko statystował? Przecież dopóki temu waszemu zawodnikowi nie wyszedł strzał życia to wy za połowę nie mogliście wyjść z piłką. Ewidentnie od początku Wisan ruszył do ataku, niestety stracona bramka podcięła im skrzydła, chłopaki za bardzo chcieli, i stąd nic nie wychodziło. Ale widać było, że to zawodnicy ze Skopania mieli większe pojęcie o grze, pare składnych akcji, w miarę poukładani taktycznie, Jeziorak jechał tylko na ambicji. Nic poza tym. Myślę, że w rewanżu Wisan spokojnie wygra.
#7 ~Jeziorak *.59.255.10
04.08.2009 09:30
ToNi Jemu zawsze schodzi :)
#6 ~b2c *.14.200.60
03.08.2009 23:30
nie ma się co napinać - kulturalni zawodnicy , oby więcej takich drużyn, a co do strzału......wg mnie do wyłapania
#5 tsw *.14.200.60
03.08.2009 22:28
Jak to powiedział jeden od was po meczu :)
03.08.2009 10:50
Dajcie panowie spokój, Wisan gra Jeziorak przeszkadza. Marcin Kryszpin zawalił trochę drugą bramkę, drugi Marcin tylko że z kolei Lis zmarnował pare setek, nasi grali piłką, w miarę składne akcje, ciągle do przodu, niestety rywal ograniczył się yulko do przeszkadzania. A szkoda, bo można było wygrać ten mecz, tym bardziej że przez całe spotkanie to my mieliśmy przewagę. Jednak widać było że graliśmy na stojąco, czasem bez pomysłu, niedokładnie! Oby za tydzień było zwycięstwo bo inaczej będzie #cenzura# a nie awans.