Podział punktów juniorów z Sokołem Kamień

Remisem 3:3 zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszych juniorów z Sokołem Kamień. Ekipa prowadzona przez Konrada Plutę trzykrotnie wychodziła na jednobramkowe prowadzenie, by ostatecznie stracić je w ostatnich sekundach meczu, wówczas jedenastkę na gola dającego remis wykorzystał zawodnik Sokoła.

Wynik w 17 minucie świetnym strzałem otworzył Oskar Smykla. Rywale nie pozostali dłużni i po dwóch minutach był remis 1:1. W 36 minucie ponownie do siatki gości trafił Oskar Smykla, tym razem z rzutu wolnego. Do przerwy Wisan prowadził 2:1.
Po zmianie stron jako pierwsi do protokołu sędziowskiego w zakładce bramki w 62 minucie wpisali się zawodnicy Sokoła. Przy stanie 2:2 dwukrotnie dobrą interwencję zanotował bramkarz Wisanu - Jakub Gnat. W 84 minucie po raz trzeci w tym meczu gospodarze wychodzą na prowadzenie, tym razem za sprawą Kacpra Ozgi, który uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego umieścił futbolówkę w siatce. Na nieszczęście miejscowych w pierwszej minucie doliczonego czasu gry faulowany w polu karnym był gracz Sokoła, jedenastki nie zmarnował zawodnik przyjezdnych i ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami.

WISAN Skopanie - Sokół Kamień 3:3 (2:1) (juniorzy)

gol 1:0 17' Oskar Smykla
gol 1:1 19' zawodnik gości
gol 2:1 36' Oskar Smykla (wolny)
gol 2:2 62' zawodnik gości
gol 3:2 82' Kacper Ozga (rożny)
karny 3:3 90+1' zawodnik gości

WISAN: Jakub Gnat żółta kartka - Bartłomiej Kwaśnik zmiana (46' Tomasz Ruła), Kacper Kłosowski żółta kartka, Adrian Durda, Oskar Smykla gol gol - Kacper Lis, Kacper Ozga gol, Mikołaj Leśniak zmiana (65' Radosław Dynarek), Arkadiusz Nowak, Dawid Jarosz zmiana (65' Maciej Burdzel) - Mirosław Dryka

Sędziował: Grzegorz Kasprzyk