Podział punktów w Jelnej

W starciu 19. kolejki klasy okręgowej juniorów pomiędzy Francesco Jelną a Wisanem Skopanie padł remis 1:1. Od początku meczu stroną przeważająca byli goście, którzy przez ponad 15 minut od rozpoczęcia meczu nie pozwalali wyjść gospodarzom ze swojej połowy, okazji było mnóstwo, ale jakoś piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki, a powinna co najmniej trzykrotnie.

Z upływem kolejnych minut pierwszej połowy obraz gry wyrównywał się, gracze Francesco starali się groźnie kontrować. Najlepszą okazję gospodarze zmarnowali tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, jednak gracz z Jelnej fatalnie spudłował niemal do pustej bramki. Po zmianie stron widowisko wyglądało na niezwykle zacięte. W końcu w 70 minucie po dośrodkowaniu Łukasza Nieckuli z prawej strony głową piłkę do bramki skierował Wojtek Lis i było 0:1. Niestety, dla przyjezdnych prowadzenie nie trwało długo. 6 minut później gospodarze wykorzystali stratę Wisanu i wyprowadzili zabójczą akcję, po której mogli się cieszyć z wyrównania. Na następne trafienia brakło już czasu i w Wielką Sobotę obie ekipy muszą się zadowolić jednym punktem.

Francesco Jelna - WISAN Skopanie 1:1 (0:0) (juniorzy)

gol 0:1 70' Wojciech Lis
gol 1:1 76' zawodnik gospodarzy

WISAN: Mateusz Owoc - Dominik Furdyna, Radosław Dynarek, Kacper Kłosowski, Łukasz Nieckula - Mirosław Dryka zmiana (84' Maciej Burdzel), Kacper Ozga, Mikołaj Leśniak, Arkadiusz Nowak, Tomasz Ruła zmiana (65' Adrian Durda) - Wojciech Lis gol

Sędziował: Janusz Partyka