Podział punktów w Sokolnikach

Z jednym punktem z Sokolnik wracają zawodnicy Wisanu Skopanie. Spotkanie 9. kolejki pomiędzy Sokołem a Wisanem zakończyło się remisem 1:1.

Od samego początku zmagania obu ekip wyglądały na dość wyrównane. Do siatki jako pierwsi trafili goście, w 31 minucie zza pola karnego wynik celnym strzałem otworzył Marcin Szlęzak. Wyrównanie nastąpiło w 66 minucie, a na listę strzelców wpisał się Krystian Grabowski. Następnych bramek nie było i pojedynek w Sokolnikach zakończył się remisem, z którego na pewno zarówno gospodarze jak i goście mogą być zawiedzeni, ale remis wydaje się, że był sprawiedliwym rezultatem.

Sokół Sokolniki - WISAN Skopanie 1:1 (0:1)

gol 0:1 31' Marcin Szlęzak
gol 1:1 66' Krystian Grabowski

WISAN: Mateusz Kuszaj - Mateusz Jarosz, Paweł Durda, Marcin Hynowski, Łukasz Nieckula - Tomasz Polek, Marcin Serafin, Konrad Pluta żółta kartka, Dawid Rzeźwicki, Wojciech Lis zmiana (75' Witold Uzar) - Marcin Szlęzak gol zmiana (85' Krzysztof Kubiak)

SOKÓŁ: Marcin Michalak - Sebastian Bieńko, Łukasz Bożek żółta kartka, Piotr Cąpała, Krystian Grabowski żółta kartka gol - Arkadiusz Nowak, Damian Paprocki zmiana (46' Stanisław Bednarz), Łukasz Piasecki zmiana (46' Piotr Sobiło), Marcin Szeser - Wojciech Ulawski, Radosław Zylik żółta kartka

Sędziował: Sylwester Rolek