Remis juniorów w Jelnej

Remisem 2:2 zakończyło się niedzielne starcie juniorów Francesco Jelna z Wisanem Skopanie rozgrywane w ramach 23. kolejki juniorskiej klasy okręgowej.

W nieco okrojonym składzie przyszło rywalizować juniorom Wisanu Skopanie w niedzielne popołudnie na boisku w Jelnej. Trener zespołu ze Skopania dziś do wyboru miał dwunastu zawodników, z czego najlepszy strzelec zespołu Kacper Lis mógł występować tylko połowę ze względu na występ we wczorajszym meczu seniorów. Wydawało się, że juniorzy ze Skopania mają spotkanie pod kontrolą. Po bramce w 43 minucie Wisan za sprawą trafienia Kacpra Lisa, przy którym pomógł trochę bramkarz rywali do przerwy prowadził 0:1. Wynik po przerwie w 51 minucie podwyższył Alan Uzar i goście w tym momencie wygrywali 0:2. Gospodarze wcale nie zamierzali się poddawać i skazywać już na porażkę, w 63 minucie zdobyli gola kontaktowego. Gracze z Jelnej poszli za ciosem i golem w 81 minucie doprowadzili do wyrównania. Następne bramki nie padły i rywalizacja zakończyła się rezultatem 2:2.

PUKS Francesco Jelna - WISAN Skopanie 2:2 (0:0) (juniorzy)

gol 0:1 43' Kacper Lis
gol 0:2 51' Alan Uzar
gol 1:2 63' nieznany
gol 2:2 81' nieznany

WISAN: Jakub Gnat - Łukasz Kamuda, Bartłomiej Kwaśnik, Dominik Furdyna, Dawid Jarosz - Eryk Pietraszko, Arkadiusz Nowak, Jakub Łukasiewicz, Arkadiusz Szlęzak, Alan Uzar gol - Kacper Lis gol zmiana (46' Mateusz Owoc)

Sędziował: Maksymilian Ciak (KS Stalowa Wola)