Skuteczna pogoń Wisanu! Remis w Woli Rzeczyckiej

W 15. kolejce Wisan Skopanie zremisował na wyjeździe z LZS Wola Rzeczycka 2:2. Naszemu zespołowi, mimo dwubramkowej straty, udało się odwrócić losy spotkania. Podopieczni Janusza Hynowskiego przedłużają tym samym do sześciu passę meczów bez porażki.

Drużyna ze Skopania po bezbramkowej pierwszej połowie, w której m.in. sytuację sam na sam z bramkarzem zmarnował Arkadiusz Nowak, na drugą odsłonę wyszła nieco rozprężona. Gospodarze szybko, gdyż w 53 minucie wyszli na dwubramkowe prowadzenie, wykorzystując rzut wolny, a następnie błąd naszego defensora. Nie minęło jednak dziesięć minut i za sprawą Dawida Kubisztala przy dużym udziale Wiktora Nowaka, który zaliczył asystę piętą oraz chwilę później Krzysztofa Kubiaka niebiesko – biało – zieloni doprowadzili do wyrównania. Do ostatniego gwizdka sędziego bramek już jednak nie uświadczono.

LZS Wola Rzeczycka - WISAN Skopanie 2:2 (0:0)

gol 1:0 51' Krystian Chmiel (rzut wolny)
gol 2:0 53' Kamil Stańkowski
gol 2:1 57' Dawid Kubisztal (asysta Wiktor Nowak)
gol 2:2 63' Krzysztof Kubiak (asysta Tomasz Kryszpin)

WISAN: Tomasz Kryszpin - Mirosław Dryka, Marcin Hynowski żk, Bartłomiej Furdyna, Dawid Zgórski - Dawid Kubisztal gol, Marcin Serafin, Arkadiusz Nowak żk, Wiktor Nowak zmiana (89' Arkadiusz Szlęzak), Karol Sawicki zmiana (85' Łukasz Uzar) - Krzysztof Kubiak gol

Sędziował: Juliusz Wieleba