Sparta Jeżowe rozgromiona

Świetny mecz zagrali w ramach 26. kolejki klasy okręgowej juniorzy Wisanu Skopanie, trzeci w tabeli zespół ze Skopania pokonał w sobotnie południe czwartą dotąd Spartę Jeżowe 5:1.

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, już w 3 minucie faulowany w polu karnym był Arkadiusz Nowak, a rzut karny na gola zamienił Kacper Kłosowski. Widowisko stało na dobrym poziomie, gracze obu drużyn grali dość ostro, nie pozwalając przy tym rywalowi na zbyt wiele. Gra dłużej toczyła się na połowie Wisanu, ale ataki Sparty nie dawały wiele, defensywa gospodarzy skutecznie radziła sobie z nimi i pozwalało to na wyprowadzenie szybkich kontr. Jedna z takich kontr znalazła swój finał w 44 minucie, gdy gola do szatni na 2:0 zdobył Tomek Ruła.
Po kilka minutach drugiej połowy było już praktycznie wiadomo, że Sparta będzie musiała dziś uznać wyższość Wisanu. W 49 minucie dośrodkowanie z lewej flanki skończył Tomek Ruła. W 52 minucie po dograniu z rzutu rożnego bramkarza gości pokonał Łukasz Nieckula, a pięć minut później na 5:0 trzeciego gola dzisiaj dla Wisanu zdobył Tomek Ruła, który zza pola karnego uderzył w samo okienko. Drużynę z Jeżowego stać było na honorowego gola, nastąpiło ono w 87 minucie. Juniorzy Wisanu Skopanie udowodnili dzisiaj po raz kolejny, że nie bez przyczyny zajmują trzecią lokatę w ligowej tabeli.

WISAN Skopanie - Sparta Jeżowe 5:1 (2:0) (juniorzy)

karny 1:0 3' Kacper Kłosowski
gol 2:0 44' Tomasz Ruła
gol 3:0 49' Tomasz Ruła
gol 4:0 52' Łukasz Nieckula
gol 5:0 57' Tomasz Ruła
gol 5:1 87' zawodnik gości

WISAN: Jakub Gnat - Maciej Burdzel zmiana (70' Sylwester Babula), Kacper Kłosowski gol, Dominik Furdyna, Dawid Jarosz - Arkadiusz Szlęzak zmiana (25' Tomasz Ruła gol gol gol), Mikołaj Leśniak, Jakub Łukasiewicz, Arkadiusz Nowak żółta kartka zmiana (64' Kacper Ozga), Łukasz Nieckula gol - Kacper Lis zmiana (72' Mateusz Owoc)

Sędziował: Robert Sienkiewicz