Sparta lepsza w starciu juniorów

W tym spotkaniu trener naszych juniorów nie mógł skorzystać z Radka Dynarka oraz Bartka Furdyny, którzy pauzowali za żółte kartki.

WISAN Skopanie - Sparta Jeżowe 2:5 (juniorzy)

Początek meczu okazał się dużo lepszy w wykonaniu gospodarzy. Już w 4 minucie sędzia po ostrym faulu wskazał na wapno, jednak jedenastki na gola nie zamienił Kacper Ozga, z niewielkimi problemami bramkarz gości odnotował udaną interwencję. Kilka minut później przed dobrą sytuacją bramkową stanął Marcin Szlęzak, jednak znów tryumfował goalkeeper przyjezdnych. W przeciągu kilkunastu minut strzał Mirka Dryki niemal na pustą bramkę okazał się niecelny. Wraz z upływem minut, na nasze nieszczęście goście coraz częściej dochodzili do sytuacji podbramkowych. Nie trzeba było długo czekać na pierwszą bramkę dla Sparty. W 21 minucie pokonany został Kuba Gnat. Kolejna bramka wpadła w 36 minucie. Do końca pierwszej połowy mecz był dość wyrównany.
W drugiej połowie od nowa goście tworzyli groźne akcje, a kolejny raz piłka została wyciągnięta z siatki już w 48 minucie. W 51 minucie dobrym strzałem popisał się napastnik przyjezdnych, który pokonał strzałem z dystansu naszego bramkarza i było 0:4. Nie trzeba było długo czekać na kolejną już piątą bramkę na korzyść przyjezdnych, która została zdobyta w 55 minucie. Mecz stracił zdecydowanie tempo. W 73 minucie ocknęli się juniorzy Wisanu zdobywając pierwszą bramkę w tym meczu, której autorem został Mirosław Dryka. W 80 minucie, po ostrym wejściu obrońcy urazu nabawił się Łukasz Obara, za którego wszedł Mateusz Owoc, który chwilę po zagoszczeniu się na boisku stanął w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywala, lecz bramkarz Sparty nie dał się zaskoczyć. W 88 minucie trafieniem popisał się Kacper Ozga, zdobywając gola na 5:2. Kilka minut później sędzia zakończył mecz.

gol 2:5 88' Kacper Ozga

przestrzelony karny 4' - Kacper Ozga (WISAN)

WISAN: Jakub Gnat - Kacper Lis, Adrian Durda, Kacper Kłosowski, Oskar Smykla zmiana (46' Łukasz Obara zmiana (80' Mateusz Owoc)) - Mirosław Dryka gol zmiana (80' Paweł Patuszyński), Damian Krawiecki żółta kartka, Kacper Ozga gol, Łukasz Nieckula - Maciej Chwałek żółta kartka, Marcin Szlęzak

Sędziował: Mariusz Złotek