Wisan górą w juniorskich derbach

Młodzieżowcy Wisanu Skopaniu pokonali dzisiaj w swoim pierwszym meczu w okręgówce rówieśników reprezentujących Strzelec Dąbrowica 2:1.

Od pierwszych minut w bramce naszych juniorów występował Patryk Turek, który dołączył do nas z Iskry Sobów. Już w 11 minucie spotkania nasi zawodnicy zdobyli pierwszego gola. Bramkarz gości wykopał piłkę z piątki tuż pod nogi znajdującego się na 16 metrze Łukasza Obary, a ten bez wahania uderzył i pokonał próbującego interweniować goalkeepera Strzelca. Drugie trafienie dla Wisanu było przedniej urody, świetnym strzałem zza linii pola karnego popisał się Damian Krawiecki, czym wyprowadził nas na dwubramkowe prowadzenie. Goście starali się zdobyć bramkę kontaktową, udało się to w 55 minucie, wówczas jeden z przyjezdnych zawodników uderzył na naszą bramkę, piłkę niefortunnie głową przeciął Kamil Gudz, myląc przy tym całkowicie Patryka i futbolówką wylądowała w siatce. Mimo dobrych okazji w kolejnych minutach żadnej ze stron nie udało zmienić się wyniku i to juniorzy Wisanu cieszyli się z pierwszych trzech punktów w sezonie 2011/2012.

WISAN Skopanie - Strzelec Dąbrowica 2:1 (2:0)

gol 1:0 11' Łukasz Obara
gol 1:1 28' Damian Krawiecki
gol 1:2 55' Kamil Gudz (samobójcza)

WISAN: Patryk Turek - Radosław Dynarek, Piotr Raś zmiana (46' Tomasz Łukawski żółta kartka), Adrian Durda - Damian Krawiecki gol, Kamil Gudz, Maciej Stępień, Mirosław Dryka, Maciej Chwałek - Łukasz Obara gol, Oskar Smykla

Sędziował: Mariusz Koper