Wisan nadal w grze, Słowianin pokonany po karnych

Niezwykłych emocji dostarczyło środowe spotkanie rozgrywane na stadionie w Skopaniu w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola.

Aż rzuty karne potrzebne były by wyłonić zwycięzce konfrontacji Wisan - Słowianin Grębów.
Obie ekipy poważnie potraktowały ten pojedynek, którego stawką był awans do najlepszej czwórki, wystawiając nie tylko niemal swój optymalny skład, ale również od pierwszych minut niezwykle angażując się na boisku. Zapędy zawodników obu drużyn często studzić musiał arbiter główny karząc danego zawodnika żółtą kartką, a w dwóch przypadkach (po jednym na drużynę) na jednej żółtej kartce się nie obyło, wobec czego obie ekipy już od 59 minuty grały w dziesiątkę. Widowisko tworzone przez piłkarzy obu zespołów zawarło w sobie nie tylko sporo fizycznej walki o futbolówkę, ale również ładne, składne akcji, po których padały gole. Po regulaminowym czasie był remis 2:2, również dogrywka, w której Wisan i Słowianin dołożyli po jednym golu, nie pozwoliła na wyłonienie tryumfatora dzisiejszej rywalizacji. Rzuty karne wykonywane praktycznie w ciemnościach lepiej uderzali zawodnicy Wisanu i to oni zagrają w następnej fazie rozgrywek pucharowych.

WISAN Skopanie - Słowianin Grębów 3:3 (1:0, 2:2, 3:2)

gol 3:3 109' Przemysław Stąporski

2 żółte kartki = czerwona 31' Jarosław Zych (Wisan)
2 żółte kartki = czerwona 59' Marcin Warchoł (Słowianin)

WISAN: Mateusz Kuszaj - Tomasz Polek gol gol, Mateusz Jarosz żółta kartka, Marcin Hynowski zmiana (106' Krzysztof Kubiak), Łukasz Nieckula żółta kartka - Marcin Lis gol zmiana (67' Witold Uzar), Jarosław Zych 2 żółte kartki = czerwona, Marcin Serafin, Dawid Rzeźwicki żółta kartka, Wojciech Lis zmiana (52' Łukasz Trzaska) - Marcin Szlęzak zmiana (73' Bartłomiej Furdyna)

SŁOWIANIN: Paweł Kozieł - Łukasz Tabaka, Marcin Warchoł 2 żółte kartki = czerwona, Karol Spas, Szymon Kozioł - Jakub Rzepiela, Dawid Krasoń żółta kartka, Piotr Kiełbowicz gol, Tomasz Telka - Przemysław Stąporski gol, Robert Rutyna żółta kartka gol zmiana (75' Marcin Kułaczkowski)