Wisan przywoźi sześć punktów z Jadachów!!!

Udało się obu naszym drużynom wygrać drugi raz z rzędu w rundzie wiosennej. Dziś o 13.00 mecz rozegrali juniorzy, którzy rozgromili rywala 4-1.

Natomiast o 15.00 wystąpili seniorzy, również odnosząc zwycięstwo 4-1. W dalszej części newsa znajduję sie relacja ze spotkań.
Zacznę od juniorów:
Skład:

M.Burgchardt-Marek Jarosz, Ł.Smykla,P.Mitka-K.Smykla, R.Kmuk, Mateusz Jarosz,M. Serafin, M.Lis-K.Bajor,P.Ślęzak

BRAMKI:
1-0 - Karol Bajor otrzymał długie podanie do nogi od Piotra Mitki i celnym strzałem z 8 m pokonał bramkarza gospodarzy.

2-0 - rzut karny wykonuje Karol Smykla. Mierzonym strzałem pokonuje golkipera.

3-0 - rzut wolny z okolic 20 metra. Karol Bajor wystawia piłkę swojemu koledze z klasy, a ten zmusza po raz drugi bramkarza do kapitulacji.

3-1 - wrzutka w nasze pole karne, zawodnik wybiegający zza pleców dopełnia formalności z 5 metrów.

4-1 - kolejny rzut karny. Tym razem podyktowany za faul na Pawle Ślęzaku. Najpierw do piłki podchodzi P. Mitka, lecz trener zmienia decyzję, desygnując do jego wykonania Karola Smyklę. Ten nie myli się drugi raz i ustala wynik meczu na 4-1.

Teraz seniorzy:

Składy:

Wisan:

K.Wolak-M.Leszkowicz,M.Dąbrowski,M.Furman-P.Durda,D.Rup,M.Hynowski,K.Pluta,R.Rzeszut-T.Pluta,W.Ciołek

LZS Jadachy:
M.Łagowski-T.Bałata,P.Bałata,W.Grdeń,M.Jadach-K.Tomczyk,M.Tomczyk,K.Barszcz,M.Urbaniak-G.Wolan,Z.Zbyrad

1 min.-sędzia rozpoczyna mecz.

2-5 min.- trwa ostrzeliwanie naszej bramki. Rywale ostro atakują.

9 min.- nieudane zagranie w pole karne rywali, wprost w ręce golkipera.

16 min.- strzał "Rudego" w okienko, jednak bramkarz piąstkuje ponad bramką. Chwilę później Tomek trafia z rożnego w poprzeczkę.

17 min. -żółtą kartką ukarany zostaje Robert Rzeszut.

18 min.- zepsuty wolny gospodarzy.

26 min.- niecelny strzał Pawła Durdy na "klatę".

30 min. -żółtą kartką ukarany tym razem Mariusz Dabrowski.

33 min. - Gooooool! Dośrodkowanie Mirosława Leszkowicza wykorzystuje Paweł Durda, który wślizgiem daje radość kibicom.

40 min. - strzał z rzutu wolnego w ręce bramkarza gospodarzy.

41 min. - dobre uderzenie głową zawodnika LZS-u. Na szczęście dla nas obok bramki.

43 min.- kartka dla napastnika z Jadach.

46 min.- arbiter kończy pierwszą część spotkania. A więc do przerwy 1-0.

46 min.- wejscie Jacka Drożdzala za Mariusza Dąbrowskiego.

48 min.- niecelny strzał główką Wojtka Ciołka.

58 min.- Gooooool! Wrzutka z rożnego wykorzystana przez Marcina Hynowskiego, który głową kieruje piłkę do siatki.

68 min.- Gooooool! Tym razem po samotnym rajdzie Wojtek Ciołek strzela na bramkę z 20 metrów w krótki róg.

71 min.- Gol. Niestety dla gospodarzy.

75 min.- Karny.Stadion milknie. Do piłki podchodzi "Miro" i ... trafia wprost w bramkarza.

88 min.- Goooool! Paweł Durda strzela swoją drugą bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

90+2 min.- sędzia kończy spotkanie. Wisan po dobrym meczu wygrywa 4-1.

Podsumowując naszą mocną stroną były stałe fragmenty gry i opanowanie.