Wyjazdowe zwycięstwo ze Spartą Jeżowe

W niedzielne południe na stadionie w Jeżowe odbywała się się rywalizacja o ligowe punkty w ramach 11. kolejki stalowowolskiej klasy okręgowej.

Z lepszymi nastrojami spotkanie zakończyli goście, ekipa Wisanu Skopanie pokonując 1:2 miejscową Spartę po raz pierwszy w tym sezonie zdobyła komplet punktu na terenie rywala.
Przez cały pojedynek lepiej na boisku prezentowali się przyjezdni. Wisan stwarzał więcej sytuacji pod bramką rywala, ale na gola kibice zebrani tego dnia na stadionie musieli czekać aż do drugiej połowy. W 59 minucie z rzutu rożnego piłka trafiła do Wojtka Lisa, który strzałem głową umieścił futbolówce w siatce. W 66 minucie Sparta wyrównała, Mariusz Chaber wykorzystując dość kontrowersyjny rzut karny doprowadził do wyrównania. Zespół ze Skopania chcąc szybko odpowiedzieć na trafienie gospodarzy ruszył do ataku. W 71 minucie zza pola karnego pod poprzeczkę uderzał Marcin Szlęzak, ale skuteczną interwencję zanotował bramkarz Sparty. Jednak w 78 minucie bramkarz Sparty nie miał nic już do powiedzenia i po idealnym uderzeniu Marcin Szlęzaka musiał wyciągać piłkę z siatki. W pozostałych minutach piłka nie znalazła drogi do bramki i spotkanie zakończyło się rezultatem 1:2.

Sparta Jeżowe - WISAN Skopanie 1:2 (0:0)

gol 0:1 59' Wojciech Lis
gol 1:1 65' Mariusz Chaber
gol 1:2 78' Marcin Szlęzak

WISAN: Mateusz Kuszaj żółta kartka - Witold Uzar zmiana (85' Jacek Drożdzal), Mateusz Jarosz żółta kartka, Marcin Hynowski żółta kartka, Łukasz Nieckula - Wojciech Lis gol, Jarosław Zych, Dawid Rzeźwicki żółta kartka, Tomasz Polek, Bartłomiej Furdyna - Marcin Szlęzak gol

SPARTA: Remigiusz Konior - Marek Drozd zmiana (46' Mateusz Sagan), Krystian Krawiec, Julisz Cupak, Krystian Gil - Jacek Gielar zmiana (46' Sczepan Piela), Kamil Mścisz żółta kartka, Piotr Niemiec zmiana (87' Mateusz Piędel), Krzysztof Małysa - Mariusz Chaber gol, Mikołaj Tabor zmiana (85' Kamil Guzik)

Sędziował: Grzegorz Łącz