Wymęczona (szczęśliwa) wygrana z Kopciami

Wczoraj, czyli 2 listopada 2008 roku nasza drużyna seniorów rozegrała mecz 12 kolejki rozgrywek o mistrzostwo A klasy, w którym podejmowała słabo notujący zespół Łęg Kopcie.

Mecz rozpoczął się o godz. 14:00. Rozpoczęliśmy świetnie, bowiem już
w 4 minucie bramkę dla Wisanu strzelił Marcin Lis. W 20 minucie Wojtek Ciołek w dość nietypowy sposób, wykorzystując rzut rożny zdobył kolejną bramkę dla gości. Dwie minuty później gospodarze odpowiedzieli, pierwszego gola w tym meczu zdobył Sylwester Żarkowski.
Dzięki tej bramce napastnik Łęgu ma już na swoim koncie osiem trafień. Pięć minut po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę meczu gospodarze dołożyli drugą, tym razem wyrównującą bramkę. W 58 minucie kolejne trafienie dla naszej drużyny zanotował Marcin Lis. Wynik 2:3 utrzymał się do końca spotkania.

Łęg Kopcie - WISAN Skopanie 2:3 (1:2)

4' M. Lis - 0:1
16' S. Żarkowski - 1:1
20' W. Ciołek - 1:2
58' M. Lis - 1:3
63' Magda - 2:3

WISAN: M. Kryszpin - P. Mitka (75' Marek Jarosz), J. Drożdżal, K. Kubiak, M. Serafin - Mateusz Jarosz (60' M. Stępień), M. Hynowski, P. Bąba, P. Durda, Ł. Mitka - M. Lis (90' M. Sudół), W. Ciołek

To już czwarta wygrana z rzędu Wisanu na wyjeździe, gorzej bywa z spotkaniami u siebie, w tej rundzie jeszcze nie wygraliśmy u siebie, oczywiście pomijając Puchar Polski, jednakże sądzę, że najwyższy czas, aby przełamać tą fatalną passę na zakończenie rundy, w ostatnim meczu przeciwnikiem będzie beniaminek San Wrzawy.