Wymęczony remis z beniaminkiem

Po bardzo emocjonującym meczu drużyna Wisanu zremisowała na własnym terenie 2:2 z beniaminkiem rozgrywek Sokołem Sokolniki.

Spotkanie obfitowało w wiele składnych akcji, grę z pierwszej piłki, dużo strzałów na bramkę a przede wszystkim bramki. Początek pojedynku to nie mal powtórka sprzed tygodnia. Już w pierwszych 20 minutach mieliśmy stuprocentowe okazje, blisko strzelenia bramki byli Krzysiek i Marcin Lis, Damian Rup oraz Marcin Stępień, jednak świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz gości. W 33 minucie sędzia podyktował dyskusyjny rzut wolny, a na bramkę zamienił go Elżakowski. Już po 5 minutach było 0:2, tym razem strzelcem gola był Samołyk. Po przerwie od razu ruszyliśmy do odrabiania strat. Kontaktową bramkę w 58 minucie strzelił Piotr Bąba...
Drużyna Sokoła tez miała swoje okazje, ale równie dobrze bronił nasz bramkarz. Bardzo cenny punkt uratował nam Krzysiek Lis, który wykorzystał w 90 minucie podanie Krzyśka Kubiaka. Jeszcze w ostatnich sekundach blisko strzelenia bramki byli goście, ale znakomicie zachował się w bramce Marcin Kryszpin. Brawo dla naszych zawodników za walkę do końca. Wynik tego spotkania jak najbardziej nie odzwierciedla przewagi naszego zespołu.

WISAN Skopanie - Sokół Sokolniki 2:2 (0:2)

WISAN: M. Kryszpin - S. Partyka, J. Drożdżal, M. Dąbrowski - D. Rup zmiana (55' K. Kubiak), P. Bąba gol, M. Hynowski zmiana (77' Ł. Trzeciak), M. Lis zmiana (82' M. Mitka), M. Jarosz żółta kartka, M. Stępień zmiana (84' M. Sudół) - K. Lis gol

gol 0:1 33' Piotr Elżakowski
gol 0:2 38' Piotr Samołyk
gol 1:2 58' Piotr Bąba
gol 2:2 90' Krzysztof Lis