Wysokie zwycięstwo Wisanu, beniaminek z Zarzecza rozstrzelany

Wisan Skopanie wygrał 7:1 w niedzielnym meczu A klasy z KP Zarzecze. Dwie bramki dla naszej drużyny strzelił Kacper Lis, a po jednym trafieniu zanotowali Hubert Stachula, Mikołaj Leśniak, Wiktor Furdyna, Dawid Kubisztal oraz Igor Hynowski.

Za nami mecz z gatunku tych przyjemniejszych. Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla naszego zespołu. Już w 2 minucie Hubert Stachula urwał się prawym skrzydłem i wyłożył piłkę Kacprowi Lisowi, a ten skierował ją do pustej siatki. To trafienie rozwiązało worek z bramkami, których zdobywanie przychodziło naszej drużynie z niezwykle dużą łatwością. W 15 minucie wynik na 2:0 podwyższył pięknym, kręconym uderzeniem Mikołaj Leśniak, a trzy minuty później swojego pierwszego gola w tym sezonie strzelił także Wiktor Furdyna. Przy dwóch kolejnych trafieniach duży udział miał Karol Madej, który w obu przypadkach podbiegł do linii końcowej i dograł piłkę najpierw do Huberta Stachuli, a tuż przed przerwą do Kacpra Lisa, którzy wykorzystali sytuację i do szatni schodziliśmy z aż pięciobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie zobaczyliśmy już bardziej zaciętą rywalizację, a na samym jej początku przyjezdni zdobyli po dośrodkowaniu z rzutu rożnego swoją honorową bramkę. Mimo tego druga odsłona i tak zakończyła się zwycięstwem Wisanu, ponieważ  po akcjach rezerwowych nasza drużyna strzeliła jeszcze dwa gole, a przy lepiej nastawionych celownikach rezultat mógł być nawet okazalszy. Najpierw w 73 minucie bramkarza z Zarzecza pokonał Dawid Kubisztal, natomiast w 90 minucie wynik rywalizacji ustalił mierzonym strzałem przy lewym słupku Igor Hynowski.

WISAN Skopanie - KP Zarzecze 7:1 (5:0)

gol 1:0 2' Kacper Lis (asysta Hubert Stachula)
gol 2:0 15' Mikołaj Leśniak (asysta Marcin Serafin)
gol 3:0 18' Wiktor Furdyna (asysta Mikołaj Leśniak)
gol 4:0 28' Hubert Stachula (asysta Karol Madej)
gol 5:0 44' Kacper Lis (asysta Karol Madej)
gol 5:1 47' Jan Maziarz
gol 6:1 73' Dawid Kubisztal (asysta Jakub Hammer)
gol 7:1 90+1' Igor Hynowski (asysta Dawid Kubisztal)

WISAN: Piotr Czekaj - Bartłomiej Małodziński zmiana (71' Jakub Hammer), Marcin Hynowski, Bartłomiej Furdyna, Łukasz Trzeciak zmiana (74' Karol Babirecki) - Mikołaj Leśniak gol, Marcin Serafin zmiana (63' Dawid Kubisztal gol), Wiktor Furdyna gol zmiana (80' Konrad Knych), Kacper Lis gol gol żk zmiana (61' Igor Hynowski gol), Karol Madej zmiana (46' Nikodem Woźniak) - Hubert Stachula gol zmiana (65' Marcin Stępień)

Sędziował: Mateusz Lipiec