Zwycięstwo juniorów z Olimpią Pysznica

W sobotnie popołudnie juniorzy Wisanu Skopanie pokonali na własnym terenie Olimpię Pysznica 2:1. Lepiej spotkanie zaczęli gospodarze, w 8 minucie po dograniu Dominika Furdyny przed dobrą sytuacją znalazł się Kacper Lis, który nie zmarnował idealnej okazji do zmiany wyniku.

Widowisko tworzone przez obydwa zespoły wyglądało na dość wyrównane, żadna ze stron nie odstawiała nogi w walce o piłkę, co zakończyło się dwoma kontuzjami juniorów z Pysznicy jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie więcej z gry miała ekipa ze Skopania. Kilkukrotnie po strzałach Kacpra Ozgi piłka o centymetry minęła słupek bramki rywala. Podwyższenie prowadzenia na 2:0 nastąpiło w 76 minucie, kiedy to po uderzeniu Oskara Smykli i małej pomocy obrońcy Olimpii piłka znalazła się w siatce. Gości było stać na honorowe trafienie, które miało miejsce w 86 minucie. Juniorzy Wisanu wygrywają ostatecznie 2:1 i w czterech dotychczasowych spotkaniach uzbierali 10 punktów, co daje im trzecią pozycję w ligowej tabeli.

WISAN Skopanie - Olimpia Pysznica 2:1 (1:0) (juniorzy)

gol 1:0 8' Kacper Lis
gol 2:0 76' Oskar Smykla
gol 2:1 86' zawodnik gości

WISAN: Jakub Gnat zmiana (81' Mateusz Owoc) - Dominik Furdyna, Kacper Kłosowski, Oskar Smykla gol, Konrad Burdzel - Tomasz Ruła zmiana (75' Bartłomiej Kwaśnik), Mikołaj Leśniak, Kacper Ozga, Dawid Jarosz zmiana (55' Arkadiusz Szlęzak) - Kacper Lis gol, Mateusz Sabo zmiana (79' Maciej Burdzel)

Sędziował: Tadeusz Myszka