Zwycięstwo juniorów z Rotundą

Kolejne trzy punkty z dzisiejszej konfrontacji w ramach 13. kolejki zdobyli juniorzy Wisanu Skopanie, których wyższość tym razem musiała uznać drużyna juniorów Rotundy Krzeszów.

Spotkanie przebiegało w miarę wyrównanie, z lekkim wskazaniem na gospodarzy, którzy dwoma bramkami: Adriana Durdy i Oskara Smykli do przerwy ustawili mecz pod siebie. Szybko stracony gol po przerwie spowodował małą niepewność wśród podopiecznych Konrada Pluty, ale wszelką wątpliwość, kto dziś zasłużył na zwycięstwo w 70 minucie rozwiał Kacper Ozga. W ostatniej akcji meczu wynik płaskim strzałem przy słupku ustalił Kacper Lis. Goście chyba nie do końca potrafili się pogodzić z porażką i postanowili sprawdzić tożsamości naszej ekipy.

WISAN Skopanie - Rotunda Krzeszów 4:1 (2:0) (juniorzy)

karny 1:0 23' Adrian Durda
gol 2:0 34' Oskar Smykla
gol 2:1 48' Mateusz Szwedo
gol 3:1 70' Kacper Ozga
gol 4:1 85' Kacper Lis

WISAN: Jakub Gnat - Maciej Burdzel zmiana (70' Dawid Jarosz), Kacper Kłosowski, Adrian Durda gol, Oskar Smykla gol - Maciej Lis, Kacper Lis gol, Kacper Ozga gol, Arkadiusz Nowak, Tomasz Ruła zmiana (60' Dominik Furdyna) - Mirosław Dryka

21.10.2013 14:59
Dodam ze u nas 2,3 z pierwszego skladu nie bylo wiec...
#6 ~rotunda *.189.218.81
20.10.2013 21:39
Dziś brakowało u nas 3 zawodników podstawowego skladu a i tak gola nawet w 10 udało nam sie strzelic .. wasze akcje tez jakies super nie były.. przewaga wynikała z przejecia srodka pola gdzie było zawsze u was o 1 wiecej.. no ale zobaczymy na wiosne
#5 ~carbi *.185.143.129
20.10.2013 20:17
Myślę, że ten jeden dodatkowy zawodnik by Wam dużo nie pomógł jeśli prezentowałby zbliżony poziom do Waszych zawodników. Nie pokazaliście nic ciekawego. Ta strata jednego nie usprawiedliwia Was, ponieważ zawsze do obrony może się podłączyć napastnik a do konstruowanej akcji obrońca. Chyba przerabialiście takie coś na treningu? ;)
#4 ~Rotunda *.189.218.81
20.10.2013 20:08
Na temat jesieni nie bd polemizował, natomiast wiosną gdy padł wynik 7:1 miało to miejsce. W każdym bądź razie nasi zawodnicy w większości to jeszcze trampkarze ( 97,98), którzy mają dużo do zaoferowania, jednak dzisiejsza sytuacja kadrowa, zresztą to było widać - 10 zawodników spowodowała że wynik był taki a nie inny.
#3 Damian Lombara *.43.53.128
20.10.2013 19:57
nie przypominam sobie, żeby Wisan sprawdzał w tamtym sezonie Harasiuki, jesienią gdzie wygraliśmy 3:1 na pewno nie miało to miejsca, może wiosną? tego nie wiem; a skoro mówisz, że u nas jest dwóch zawodników, którzy "mają coś do zaoferowania" to ilu w takim wypadku jest u Was? zachowania podczas konfrontacji nie popieram, takie jest prawo każdej drużyny, że może sprawdzić rywala i w sumie fajnie, że daliście nam szansę już po raz kolejny w tym sezonie udowodnić, że nie gramy na lewo