Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Dariusz Gąsiorowski

Drużyna: Orzeł Rudnik
  • Data urodzenia: 09.08.1989 (33)

Sezon 2012/2013 - I drużyna

Spotkanie Rozgrywki Czas gry Bramki Kartki
KS Podwolina - Orzeł Rudnik 2:4 Klasa Okręgowa » Kolejka 14 gol gol -
Orzeł Rudnik - OKS Wielowieś 5:1 Klasa Okręgowa » Kolejka 13 gol -
Orzeł Rudnik - San Wrzawy 5:1 Klasa Okręgowa » Kolejka 11 gol gol -
Sokół Kamień - Orzeł Rudnik 2:1 Klasa Okręgowa » Kolejka 8 gol -
Orzeł Rudnik - San Kłyżów 2:1 Klasa Okręgowa » Kolejka 7 gol -
WISAN Skopanie - Orzeł Rudnik 1:2 Klasa Okręgowa » Kolejka 4 gol gol -
Stal Gorzyce - Orzeł Rudnik 4:3 Klasa Okręgowa » Kolejka 3 gol gol -
Orzeł Rudnik - Sokół Nisko 7:1 Klasa Okręgowa » Kolejka 2 gol gol -

Historia występów - I drużyna

Sezon Drużyna Rozgrywki Bramki Żółte kartki 2 żółte = czerwona kartka Czerwone kartki Czas gry Występy
2022/2023 Słowianin Grębów KEEZA Klasa A 3 2 - - - 0 (0)
2021/2022 Słowianin Grębów KEEZA Klasa A 20 - - - - 0 (0)
2018/2019 LZS Zdziary Klasa Okręgowa 6 - - - - 0 (0)
2016/2017 LZS Zdziary Klasa Okręgowa 1 - - - - 0 (0)
2016/2017 Transdźwig Stale Klasa Okręgowa 2 - - - - 0 (0)
2015/2016 Orzeł Rudnik Klasa Okręgowa 20 - - - - 0 (0)
2014/2015 Orzeł Rudnik Klasa Okręgowa 18 - - - 180 2 (2)
2013/2014 KS Podwolina Klasa Okręgowa 6 - - - - 0 (0)
2012/2013 Orzeł Rudnik Klasa Okręgowa 13 - - - - 0 (0)
89 2 0 0 180 2 (2)

Kalendarium

brak wydarzeń

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
Victoria Czermin odw.
KSTŁK Stalowa Wola 2:3
Koniczynka Ocice 1:3
Łęg Kopcie 1:1
LZS Jadachy 0:0

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar
  • REXI - al. Niepodległości 20/32, 39-300 Mielec

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej