Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Waldemar Kurasiewicz

  • Data urodzenia: 05.04.1986 (36)

Sezon 2013/2014 - I drużyna

Spotkanie Rozgrywki Czas gry Bramki Kartki
Wichry Rzeczyca Długa - Słowianin Grębów 0:2 Klasa Okręgowa » Kolejka 30 gol -
Słowianin Grębów - LZS Zdziary 4:5 Klasa Okręgowa » Kolejka 28 gol gol gol -
Słowianin Grębów - Orzeł Rudnik 3:6 Klasa Okręgowa » Kolejka 26 gol -
PG CNC Skowierzyn - Słowianin Grębów 2:2 Klasa Okręgowa » Kolejka 21 gol -
Rotunda Krzeszów - Słowianin Grębów 0:6 Klasa Okręgowa » Kolejka 17 gol gol gol -
Słowianin Grębów - San Wrzawy 2:2 Klasa Okręgowa » Kolejka 16 gol -
LZS Zdziary - Słowianin Grębów 5:1 Klasa Okręgowa » Kolejka 13 gol -
Stal Gorzyce - Słowianin Grębów 1:2 Klasa Okręgowa » Kolejka 9 gol -
Słowianin Grębów - PG CNC Skowierzyn 1:1 Klasa Okręgowa » Kolejka 6 gol -

Historia występów - I drużyna

Sezon Drużyna Rozgrywki Bramki Żółte kartki 2 żółte = czerwona kartka Czerwone kartki Czas gry Występy
2014/2015 Sokół Sokolniki Puchar Polski 1 - - - - 0 (0)
2014/2015 Sokół Sokolniki Klasa Okręgowa 11 1 - - 90 1 (1)
2013/2014 Słowianin Grębów Klasa Okręgowa 13 - - - - 0 (0)
2012/2013 Słowianin Grębów Klasa Okręgowa 13 - - - - 0 (0)
38 1 0 0 90 1 (1)

Kalendarium

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
KSTŁK Stalowa Wola 2:3
Koniczynka Ocice 1:3
Łęg Kopcie 1:1
LZS Jadachy 0:0
Rzeczyca Długa 4:0

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej