Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Albert Dziura

  • Data urodzenia: 21.07.1990 (32)

Sezon 2018/2019 - I drużyna

Spotkanie Rozgrywki Czas gry Bramki Kartki
San Kłyżów - Słowianin Grębów 0:3 Klasa Okręgowa » Kolejka 27 - żółta kartka
Rotunda Krzeszów - Słowianin Grębów 1:3 Klasa Okręgowa » Kolejka 25 gol -
Słowianin Grębów - Pogoń Leżajsk 2:1 Klasa Okręgowa » Kolejka 24 gol -
Słowianin Grębów - Sokół Sokolniki 2:0 Klasa Okręgowa » Kolejka 20 gol żółta kartka
Stal II Stalowa Wola - Słowianin Grębów 3:2 Klasa Okręgowa » Kolejka 17 gol -
Słowianin Grębów - WISAN Skopanie 1:0 Klasa Okręgowa » Kolejka 15 gol -
LZS Zdziary - Słowianin Grębów 6:0 Klasa Okręgowa » Kolejka 11 - żółta kartka
Słowianin Grębów - San Kłyżów 2:0 Klasa Okręgowa » Kolejka 10 gol gol żółta kartka
Sokół Sokolniki - Słowianin Grębów 2:0 Klasa Okręgowa » Kolejka 3 - żółta kartka
Słowianin Grębów - Sparta Jeżowe 3:0 Klasa Okręgowa » Kolejka 2 gol -

Historia występów - I drużyna

Sezon Drużyna Rozgrywki Bramki Żółte kartki 2 żółte = czerwona kartka Czerwone kartki Czas gry Występy
2021/2022 Słowianin Grębów KEEZA Klasa A 4 - - - - 0 (0)
2018/2019 Słowianin Grębów Klasa Okręgowa 8 5 - - - 0 (0)
2016/2017 Olimpia Solo Pysznica Klasa Okręgowa 0 - - - - 0 (0)
2015/2016 Olimpia Solo Pysznica Klasa Okręgowa 0 - - - - 0 (0)
2014/2015 Olimpia Solo Pysznica Klasa Okręgowa 0 - - - 84 1 (1)
12 5 0 0 84 1 (1)

Kalendarium

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
KSTŁK Stalowa Wola 2:3
Koniczynka Ocice 1:3
Łęg Kopcie 1:1
LZS Jadachy 0:0
Rzeczyca Długa 4:0

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej