Wyszarpany remis juniorów

Po fatalnej pierwszej połowie i zupełnie, odmienionej grze po przerwie nasi juniorzy zremisowali 4:4 z LZS Zdziary.

W Skopaniu ze Zdziarami

W najbliższą niedzielę (tj. 22 września) na stadionie w Skopaniu gościć będziemy dziesiątą drużynę ligowej tabeli, czyli LZS Zdziary.

Rozstrzygnięcia III rundy Pucharu Polski

Dziś odbyło się pięć z ośmiu spotkań III rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola. W dwóch meczach zabrakło niewiele, by o rozstrzygnięciu zwycięzcy musiały zadecydować rzuty karne.

Porażka w Kamieniu ze sporym akcentem sędziowskim

W dniu dzisiejszym Wisan przegrywa w ramach 8. kolejki z Sokołem Kamień 3:1. Po spotkaniu pozostaje spory niedosyt, ale i zażenowanie pracą sędziego głównego.

Juniorzy wracają bez punktów

Nie tak, zupełnie nie tak miało wyglądać dzisiejsze spotkanie z udziałem naszych juniorów. Nasi juniorzy dość niespodziewanie ulegli rywalowi 2:0.

Wyjazd do Kamienia

W najbliższą sobotę i niedzielę zostaną rozegrane mecze kolejnej, już ósmej kolejki klasy okręgowej. W ramach tej serii gier Wisan Skopanie wybierze się do Kamienia, gdzie zmierzy się z miejscowym Sokołem.