2:1
(1:0)
WISAN Skopanie Strzelec Dąbrowica

Wydarzenia meczowe

Witamy na relacji z wynikiem na żywo ze spotkania 26. kolejki klasy okręgowej pomiędzy Wisanem Skopanie a Strzelcem Dąbrowica. Za kilka chwil arbiter główny powinien rozpocząć dzisiejszą rywalizację.
Zaczynamy! [16:05] (1 min.)
Drużyna Wisanu rozpoczęła w składzie: Gnat - Jarosz, Leśniak, Furdyna, Kubisztal - Panek, Nowak, Michalski, Dryka, Kędziora - Szlęzak (2 min.)
GOOOOOOOOOL! Dośrodkowanie Mateusza Jarosza i piłkę głową do siatki kieruje Marcin Szlęzak. Świetnie rozpoczęcie dla Wisanu. (6 min.)
Marcin Szlęzak  gol 6'
Od początku spotkania kibice obydwu zespołów głośnym dopingiem wspomagają swoją drużynę. (12 min.)
Pierwszy kwadrans lepszy w wykonaniu gospodarzy. Gra głównie toczy się na przedpolu zespołu z Dąbrowicy. Efektem było zdobycie pierwszej bramki i objęcie prowadzenia przez miejscowych. (15 min.)
Teraz groźnie zapowiadająca się kontra w wykonaniu Strzelca, jednak zawodnik ekipy z Dąbrowicy złapany na pozycji spalonej. (28 min.)
Sporo szczęścia po stronie Wisanu. Goście nie wykorzystali sporego błędu defensywy gospodarzy. Nadal 1:0. (35 min.)
W ostatnich minutach coraz częściej do głosu dochodzą zawodnicy z Dąbrowicy, jednak właściwie nie przekłada się to w żadnej sposób na sytuacje do doprowadzenia do remisu. (39 min.)
Pierwsza połowa zakończona. W początkowym okresie pierwszej odsłony zdecydowanie lepsi zawodnicy ze Skopania, co przełożyło się na jedno trafienie. Wraz z upływem minut budzić zaczęli się przyjezdni, jednak poza jedną sytuacją byli bardzo dalecy od stworzenia zagrożenia pod bramką przeciwnika. (45 min.)
(45 min.)
Druga połowa rozpoczęta. [17:03] (46 min.)
Szybkie wznowienie drugiej połowy i groźna akcja w wykonaniu Wisanu, jednak zakończenie sytuacji pozostawiało wiele do życzenia. (48 min.)
To powinno być 2:0! Sporo szczęścia miała teraz ekipa z Dąbrowicy. Na lewej stronie szarżował Dawid Kubisztal, który próbował lobować bramkarza Strzelca, po chwili piłkę dobijał jeszcze Marcin Szlęzak, jednak obok bramki. (54 min.)
Groźnie tym razem pod bramką Wisanu, w ostatniej chwili piłkę napastnikowi Strzelca wyłuskał Mikołaj Leśniak. (62 min.)
Pierwsza zmiana w drużynie ze Skopania, za Kędziorę wchodzi Serafin. (74 min.)
Ponownie groźnie pod bramką ekipy ze Skopania. Zawodnik Strzelca fatalnie spudłował z bliskiej odległości. (78 min.)
Kacper Panek  gol 80'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!! Kacper Panek pakuje piłkę w siatce. Jest to premierowy gol tego zawodnika w barwach Wisanu i w to jakim meczu! Dodatkowo żółta kartka za ściągnięcie koszulki. (80 min.)
Kacper Panek  żółta kartka 81'
Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Mirka Drykę wchodzi Łukasz Trzeciak. (83 min.)
Spore zamieszanie po ostrym faulu.
(85 min.)
Dawid Kubisztal  żółta kartka 85'
87' gol z karnego  Jan Polek
Rzut karny dla Strzelca za zagranie ręką i jest kontaktowy gol dla Strzelca. (87 min.)
Kolejna zmiana, za strzelca bramki Kacpra Panka wchodzi Michał Żyła. (90 min.)
Arbiter główny dolicza cztery minuty. (90 min.)
I na ostatnie sekundy jeszcze Kacper Lis za Marcina Szlęzaka. (90 min.)
Koniec meczu! Wisan wygrywa 2:1! (90 min.)
Zawodnicy Wisanu cieszą się ze zwycięstwa i dziękują swoim kibicom za głośny doping.