Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93
# Imię i nazwisko Pozycja Liga
1 Łukasz Bartochowski nie podano 0 - - - - 0 (0)
2 Konrad Fietko nie podano 0 - - - - 0 (0)
3 Damian Górniak nie podano 0 1 - - - 0 (0)
4 Korneliusz Górniak nie podano 1 - - - - 0 (0)
5 Marcin Górniak nie podano 0 1 - - - 0 (0)
6 Bartłomiej Jaworski nie podano 0 - - - - 0 (0)
7 Paweł Koczwara nie podano 5 2 - - - 0 (0)
8 Grzegorz Kurkiewicz nie podano 0 - - - - 0 (0)
9 Marcin Kurkiewicz nie podano 0 1 - - - 0 (0)
10 Mateusz Kurkiewicz nie podano 10 - - - - 0 (0)
11 Paweł Kurkiewicz nie podano 0 - - - - 0 (0)
12 Łukasz Latawiec nie podano 1 2 - - - 0 (0)
13 Dorian Machowski nie podano 0 - - - - 0 (0)
14 Mateusz Machowski nie podano 0 - - - - 0 (0)
15 Piotr Madej nie podano 0 - - - - 0 (0)
16 Bartłomiej Maj nie podano 0 - - - - 0 (0)
17 Mateusz Majewski nie podano 0 1 - - - 0 (0)
18 Paweł Nowiński nie podano 0 3 - - - 0 (0)
19 Andrzej Oskroba nie podano 0 - - - - 0 (0)
20 Kacper Oskroba nie podano 0 - - - - 0 (0)
21 Michał Oskroba nie podano 0 1 - - - 0 (0)
22 Piotr Oskroba nie podano 0 - - - - 0 (0)
23 Krzysztof Ożga nie podano 9 - - - - 0 (0)
24 Marcin Ożga nie podano 1 1 - - - 0 (0)
25 Karol Skwara nie podano 2 3 - - - 0 (0)
26 Rafał Suszek nie podano 0 - - - - 0 (0)
27 Kamil Wydra nie podano 4 1 - - - 0 (0)
28 Paweł Wydra nie podano 0 1 - - - 0 (0)
29 Kacper Ziółkowski nie podano 0 - - - - 0 (0)

Kalendarium

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
KSTŁK Stalowa Wola 2:3
Koniczynka Ocice 1:3
Łęg Kopcie 1:1
LZS Jadachy 0:0
Rzeczyca Długa 4:0

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej