Artykuły

Boleśnie skarcona zmarnowana okazja - Zdziary znów triumfują

Rezultatem 2:5 zakończyły się niedzielne zmagania pomiędzy Wisanem Skopanie oraz LZS Zdziary. Podopieczni Janusza Hynowskiego po fatalnym początku zdołali po przerwie odrobić dwubramkową stratę. Niewykorzystana chwilę potem sytuacja sam na sam Kacpra Panka mocno jednak rozsierdziła piłkarzy ze Zdziar, którzy trzykrotnie jeszcze wpakowali piłkę do siatki.

Wygrana juniorów starszych

Zwycięstwo 3:2 odnieśli w niedzielne popołudnie podopieczni Krzysztofa Kubiaka zostawiając w pokonanym polu ekipę LZS Zdziary.

Twardy orzech do zgryzienia - starcie z rozpędzonym LZS Zdziary

Jesienne zmagania na boiskach stalowowolskiej ligi okręgowej powoli chylą się ku końcowi. W ramach 14. kolejki ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego zagra przed własną publicznością z LZS Zdziary.

Stadion w Skopaniu odebrany

W dniu 12 października 2018r. miało miejsce odebranie prac modernizacyjnych stadionu w Skopaniu. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiającej kolejne etapy przeprowadzonej modernizacji.

Wszystkiego najlepszego trenerze!

Dzisiaj swoje 46 urodziny świętuje trener naszego klubu - Janusz Hynowski.

Juniorzy gromią zdekompletowany San Kłyżów

Tylko pół godziny trwało niedzielne spotkanie pomiędzy juniorami Sanu Kłyżów oraz Wisanu Skopanie. Po 30 minutach sędzia Sawicki musiał zakończyć nierówny pojedynek z powodu zdekompletowania składu gospodarzy. Podopieczni Krzysztofa Kubiaka wykorzystali przewagę liczebną aplikując rywalom osiem bramek.