Artykuły

Wisłoka Dębica wygrywa w Skopaniu

Juniorzy starsi naszego klubu w niedzielę przegrali na własnym terenie z WIsłoką Dębica 0:4. Goście dzięki temu zwycięstwu wskoczyli na drugie miejsce w ligowej tabeli.

Podział punktów z Unią Nowa Sarzyna

Remisem 2:2 zakończyła się niedzielna rywalizacja rozgrywana na stadionie w Skopaniu, w którym nasza drużyna w ramach 20. kolejki klasy okręgowej podejmowała Unię Nowa Sarzyna. Bramki dla naszego zespołu strzelali w drugiej połowie Kacper Lis oraz z rzutu karnego Mateusz Jarosz.

V miejsce trampkarzy młodszych w turnieju w Osieku

Trampkarze młodsi naszego klubu mieli okazję rywalizować dzisiaj w piłkarskich zmaganiach podczas turnieju rozgrywanego w Osieku. W turnieju oprócz naszej drużyny grały dwie ekipy Siarki Tarnobrzeg oraz Piast Osiek, Alit Ożarów i Świt Ćmielów. Ostatecznie nasz zespół zajął V miejsce.

W Skopaniu z Unią Nowa Sarzyna

Wicelider klasy okręgowej Unia Nowa Sarzyna będzie najbliższym przeciwnikiem drużyny ze Skopania. W niedzielę Wisan po pierwszy w rundzie rewanżowej zagra o ligowe punkty na własnym terenie. Początek meczu o godz. 16:00.

Juniorzy u siebie z Wisłoką Dębica

W nadchodząca niedzielę (9 kwietnia) juniorzy starsi naszego klubu przed własną publicznością będą podejmowali trzeci zespół ligowej tabeli - Wisłoka Dębica. Początek spotkania na stadionie w Skopaniu o godz. 11:00.

Porażka juniorów starszych w Lubaczowie

Bez punktów z podróży do Lubaczowa wrócili juniorzy starsi naszego klubu. Miejscowa drużyna pokonała Wisan 1:0 po golu z 33 minuty. Nasz zespół przez cały mecz grał w dziesiątkę z uwagi na problemy kadrowe.