San znów za mocny

Pierwszą porażkę w tym sezonie ponieśli dzisiaj piłkarze Wisanu, którzy przegrali we Wrzawach z Sanem 0:2.

W barwach Wisanu zadebiutował Karol Babirecki.

Potwierdziło się, że San Wrzawy to w ostatnim czasie bardzo niewdzięczny rywal dla Wisanu. O porażce naszej drużyny przesądziła przespana pierwsza połowa, podczas której wyglądaliśmy ospale i nie mieliśmy jakichkolwiek argumentów w ataku. Gospodarzom udało się za to w tej części gry dwukrotnie pokonać Piotra Czekaja. W 19 minucie nasz zespół uratowała jeszcze po strzale z dystansu poprzeczka, ale w 31 minucie San na prowadzenie wyprowadził już strzałem głową Daniel Beszczyński, natomiast w 40 minucie bramkę po pechowym dla nas rykoszecie zdobył z dalekiego rzutu wolnego Kacper Broda. W drugiej połowie sama gra wyglądała z naszej strony zdecydowanie lepiej. Byliśmy o wiele aktywniejsi niż przed przerwą, ale nie wystarczyło to do strzelenia przynajmniej kontraktowego gola. Zresztą i tak bliżej podwyższenia rezultatu byli zawodnicy Sanu, którzy w 80 minucie nie wykorzystali chociażby po szybkim kontrataku sytuacji sam na sam. Ten mecz dobitnie pokazał, ile nam jeszcze brakuje i jaka różnica jest między Wisanem, a czołówką ligi, choć jesteśmy przekonani, że w miarę upływu czasu będzie się ona tylko stopniowo zacierać.

San Wrzawy - WISAN Skopanie 2:0 (2:0)

gol 1:0 31' Daniel Beszczyński
gol 2:0 40' Kacper Broda (rzut wolny)

WISAN: Piotr Czekaj - Bartłomiej Małodziński zmiana (52' Wiktor Nowak), Marcin Hynowski żk, Bartłomiej Furdyna, Łukasz Trzeciak zmiana (73' Marcin Stępień) - Mikołaj Leśniak, Marcin Serafin, Wiktor Furdyna żk zmiana (59' Karol Babirecki), Kacper Lis zmiana (65' Hubert Stachula), Nikodem Woźniak zmiana (54' Karol Madej) - Igor Hynowski zmiana (46' Dawid Kubisztal żk)

Sędziował: Andrzej Wilk