Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Kamil Temporale 23 LZS Wola Rzeczycka
2 Patryk Brzeski 19 PG CNC Skowierzyn
3 Tomasz Polek 18 Strzelec Dąbrowica
Michał Uberman 18 Wichry Rzeczyca Długa
5 Mikołaj Partyka 16 San Rozwadów
6 Adrian Duma 15 KS Żupawa
Daniel Kuciński 15 OKS Wielowieś
8 Łukasz Stachowicz 14 OKS Wielowieś
9 Maciej Fietko 13 San Wrzawy
Krzysztof Kubiak 13 WISAN Skopanie
11 Dawid Banik 12 Wspólnota Serbinów
12 Marcin Zygmunt 11 Wichry Rzeczyca Długa
13 Karol Brożyna 10 OKS Wielowieś
Krzysztof Brymora 10 LZS Żabno
Tomasz Jarosz 10 Wspólnota Serbinów (2), Lasowiak Wola Baranowska (8)
Patryk Stępień 10 Wspólnota Serbinów
17 Mateusz Kusiński 9 Wichry Rzeczyca Długa
Łukasz Lasota 9 San Wrzawy
Mateusz Szlęzak 9 Junior Zakrzów
20 Grzegorz Bijak 8 Koniczynka Ocice
Wojciech Dziura 8 Wichry Rzeczyca Długa
Daniel Kaczor 8 LZS Żabno
Jan Kołodziej 8 Koniczynka Ocice
Adrian Kozłowski 8 Sanna Zaklików
Bartłomiej Panek 8 San Wrzawy
Wiktor Plewik 8 Wichry Rzeczyca Długa
Paweł Pruś 8 Wspólnota Serbinów
Przemysław Stańkowski 8 LZS Wola Rzeczycka
29 Karol Bonach 7 Junior Zakrzów
Krystian Chmiel 7 LZS Wola Rzeczycka
Maciej Gajda 7 Koniczynka Ocice
Dawid Kubisztal 7 WISAN Skopanie
Dawid Pawlik 7 San Rozwadów
Konrad Stybel 7 KS Żupawa
35 Sylwester Cebula 6 Koniczynka Ocice
Mateusz Farian 6 Wspólnota Serbinów
Michał Konefał 6 LZS Krzątka
Wojciech Lis 6 Lasowiak Wola Baranowska
Marcel Pęzioł 6 LZS Żabno
Kamil Stańkowski 6 LZS Wola Rzeczycka
41 Andrzej Gromadzki 5 LZS Żabno
Sławomir Kułacz 5 San Rozwadów
Wojciech Mrozik 5 OKS Wielowieś
Przemysław Myszka 5 PG CNC Skowierzyn
Jakub Turek 5 Wichry Rzeczyca Długa
46 Marcin Chamot 4 LZS Wola Rzeczycka
Michał Fietko 4 San Wrzawy
Przemysław Hajduk 4 Strzelec Dąbrowica
Kamil Kańka 4 LZS Krzątka
Patryk Maciąg 4 Strzelec Dąbrowica
Patryk Majewski 4 LZS Krzątka
Bartłomiej Markut 4 Wichry Rzeczyca Długa
Maksymilian Mastalerczyk 4 San Rozwadów
Łukasz Mazur 4 Koniczynka Ocice
Patryk Pankowski 4 Sanna Zaklików
Damian Prarat 4 Wspólnota Serbinów
Radosław Rogowski 4 San Rozwadów
Paweł Skoczyński 4 Sanna Zaklików
Karol Surowiec 4 Strzelec Dąbrowica
Krzysztof Wożniak 4 San Wrzawy
Artur Zając 4 PG CNC Skowierzyn
62 Mateusz Babula 3 Lasowiak Wola Baranowska
Konrad Bednarz 3 LZS Krzątka
Karol Drzewi 3 San Rozwadów
Łukasz Furdyna 3 Wspólnota Serbinów
Andrzej Idec 3 San Wrzawy
Krystian Jagoda 3 LZS Krzątka
Zbigniew Kozieł 3 KS Żupawa
Marek Macioszek 3 Junior Zakrzów
Filip Marek 3 Strzelec Dąbrowica
Kacper Markut 3 Wichry Rzeczyca Długa
Piotr Odrzywolski 3 Sanna Zaklików
Krzysztof Paduch 3 LZS Krzątka
Paweł Pawłowski 3 LZS Krzątka
Marcin Serafin 3 WISAN Skopanie
Tomasz Sitarski 3 OKS Wielowieś
Adrian Stadnik 3 OKS Mokrzyszów
Maksymilian Sudoł 3 LZS Krzątka
Przemysław Zając 3 PG CNC Skowierzyn
Karol Zaliński 3 LZS Krzątka
Michał Żyła 3 Junior Zakrzów
82 Arkadiusz Banaczyk 2 San Rozwadów
Wojciech Bożek 2 OKS Mokrzyszów
Damian Czajka 2 Sanna Zaklików
Dominik Czajka 2 Sanna Zaklików
Bartłomiej Furdyna 2 WISAN Skopanie
Michał Glica 2 Koniczynka Ocice
Krystian Grabowski 2 San Rozwadów
Maciej Hałka 2 Strzelec Dąbrowica
Bartłomiej Idec 2 KS Żupawa
Adrian Jachim 2 San Rozwadów
Daniel Kaleta 2 LZS Żabno
Hubert Kędzior 2 Wspólnota Serbinów
Krzysztof Koczwara 2 Sanna Zaklików
Tomasz Konefał 2 LZS Krzątka
Tomasz Kopała 2 Junior Zakrzów
Maciej Kulczycki 2 Lasowiak Wola Baranowska
Dominik Kurkiewicz 2 LZS Żabno
Radosław Leptacz 2 OKS Mokrzyszów
Michał Nawrocki 2 KS Żupawa
Arkadiusz Nowak 2 WISAN Skopanie
Wiktor Nowak 2 WISAN Skopanie
Sebastian Ozimek 2 Junior Zakrzów
Rafał Pankowski 2 Sanna Zaklików
Arkadiusz Paterek 2 San Rozwadów
Marcin Pietrucha 2 San Wrzawy
Mateusz Przedpełski 2 KS Żupawa
Damian Różycki 2 KS Żupawa
Konrad Sioda 2 LZS Wola Rzeczycka
Maciej Szpara 2 OKS Wielowieś
Konrad Tokarski 2 Junior Zakrzów
Tomasz Tworek 2 Strzelec Dąbrowica
Bartosz Wolak 2 PG CNC Skowierzyn
Tomasz Wolak 2 OKS Mokrzyszów
Kamil Zadworny 2 San Rozwadów
116 Dariusz Bartnik 1 Sanna Zaklików
Tomasz Broda 1 San Wrzawy
Damian Chajnowski 1 Sanna Zaklików
Tomasz Chudy 1 PG CNC Skowierzyn
Paweł Czechura 1 WISAN Skopanie
Mirosław Dryka 1 WISAN Skopanie
Kamil Drzewi 1 Wichry Rzeczyca Długa
Michał Dudek 1 KS Żupawa
Łukasz Dziadura 1 Koniczynka Ocice
Mateusz Fudalewski 1 KS Żupawa
Roman Gałużny 1 PG CNC Skowierzyn
Vladyslav Havryliak 1 OKS Mokrzyszów
Janusz Hynowski 1 WISAN Skopanie
Adrian Idec 1 San Wrzawy
Jakub Jajko 1 OKS Mokrzyszów
Dawid Jarosz 1 WISAN Skopanie
Krzysztof Jaskot 1 Junior Zakrzów
Konrad Jasnosz 1 LZS Żabno
Krystian Jurek 1 LZS Wola Rzeczycka
Paweł Kazio 1 OKS Mokrzyszów
Rafał Kaźmierczak 1 Wspólnota Serbinów
Kamil Kędziora 1 WISAN Skopanie
Jan Kopeć 1 Strzelec Dąbrowica
Rafał Kopeć 1 LZS Krzątka
Wojciech Korczyński 1 Lasowiak Wola Baranowska
Piotr Krytusa 1 Koniczynka Ocice
Dawid Laur 1 OKS Wielowieś
Maciej Lebida 1 OKS Wielowieś
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Bartosz Leśniowski 1 PG CNC Skowierzyn
Kacper Lis 1 WISAN Skopanie
Marcin Lis 1 Lasowiak Wola Baranowska
Jakub Łuczakowski 1 Wspólnota Serbinów
Tomasz Malicki 1 OKS Mokrzyszów
Łukasz Mączka 1 LZS Żabno
Paweł Mędrykowski 1 LZS Żabno
Maciej Micek 1 LZS Żabno
Kacper Muc 1 San Rozwadów
Rafał Mytyk 1 PG CNC Skowierzyn
Bogdan Obara 1 Strzelec Dąbrowica
Grzegorz Paluch 1 LZS Żabno
Krzysztof Paterek 1 PG CNC Skowierzyn
Łukasz Paterek 1 LZS Żabno
Dariusz Pawlik 1 OKS Mokrzyszów
Krzysztof Podolski 1 Wichry Rzeczyca Długa
Radosław Proc 1 San Rozwadów
Michał Puzio 1 LZS Krzątka
Kamil Sałach 1 PG CNC Skowierzyn
Piotr Sałek 1 Junior Zakrzów
Szymon Sobieraj 1 OKS Mokrzyszów
Piotr Sojecki 1 San Rozwadów
Tomasz Szymczyk 1 Lasowiak Wola Baranowska
Tomasz Tutak 1 KS Żupawa
Paweł Urbaniak 1 KS Żupawa
Łukasz Uzar 1 WISAN Skopanie
Paweł Wierzgacz 1 KS Żupawa
Damian Wolak 1 OKS Mokrzyszów
Mateusz Zasuwa 1 Wspólnota Serbinów
Marcin Zioło 1 OKS Mokrzyszów
Kamil Żak 1 PG CNC Skowierzyn
Michał Żarów 1 OKS Wielowieś

Reklama

Używasz oprogramowania blokującego wyświetlanie reklam.

Reklamy na naszej stronie wcale nie są uporczywe, dlatego zalecamy dodanie tej strony do wyjątków.

Kalendarium

brak wydarzeń

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
Junior Zakrzów 0:3
Stal Nowa Dęba 2:0
OKS Mokrzyszów 5:2
KS Żupawa 2:1
Wspólnota Serbinów 2:1

Sponsorzy

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej