Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja kartek

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Damian Wolak 1 2 Junior Zakrzów
2 Mateusz Macioszek 1 1 San Wrzawy
3 Damian Chmielewski 3 Junior Zakrzów
Mikołaj Ziemba 3 Wspólnota Serbinów
5 Dorian Machowski 1 Jeziorak Chwałowice
Andrzej Perłowski 1 Strzelec Dąbrowica
Marcin Podlasek 1 LZS Żabno
Radosław Rutkowski 1 San Wrzawy
Bartosz Niedobit 1 San Wrzawy
10 Kamil Bażant 1 San Wrzawy
Szymon Oskroba 1 LZS Żabno
Artur Wożniak 1 San Wrzawy
13 Łukasz Szeląg 2 San Wrzawy
Dominik Żarkowski 2 Łęg Kopcie
Artur Zając 2 PG CNC Skowierzyn
Kamil Stańkowski 2 LZS Wola Rzeczycka
Sebastian Surma 2 Słowianin Grębów
Jarosław Przykuta 2 OKS Wielowieś
Damian Prarat 2 Wspólnota Serbinów
Karol Brożyna 2 Junior Zakrzów
21 Kamil Smykla 1 Strzelec Dąbrowica
Łukasz Mróz 1 Junior Zakrzów
Przemysław Myszka 1 PG CNC Skowierzyn
Jakub Nidental 1 Łęg Kopcie
Bogdan Obara 1 Strzelec Dąbrowica
Adrian Pieczyrak 1 Junior Zakrzów
Paweł Pietruszka 1 San Wrzawy
Krystian Siembida 1 Bukowa Jastkowice
Stanisław Sieroń 1 OKS Wielowieś
Bartosz Skuza 1 OKS Wielowieś
Mateusz Zasuwa 1 Wspólnota Serbinów
Mateusz Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Karol Surowiec 1 Strzelec Dąbrowica
Kamil Temporale 1 LZS Wola Rzeczycka
Daniel Tęcza 1 Łęg Kopcie
Jarosław Torba 1 Czarni Lipa
Dawid Uliasz 1 Bukowa Jastkowice
Łukasz Uzar 1 WISAN Skopanie
Tomasz Wolak 1 Junior Zakrzów
Oskar Zając 1 PG CNC Skowierzyn
Kamil Michalski 1 PG CNC Skowierzyn
Michał Żarów 1 Słowianin Grębów
Mariusz Mikuła 1 Czarni Lipa
Radek Kaczor 1 Bukowa Jastkowice
Michał Marzec 1 Wspólnota Serbinów
Adrian Janeczko 1 Słowianin Grębów
Karol Bonach 1 Junior Zakrzów
Dawid Bryła 1 San Wrzawy
Krzysztof Brymora 1 LZS Żabno
Sylwester Cham 1 Łęg Kopcie
Karol Chamera 1 Czarni Lipa
Łukasz Chamot 1 LZS Wola Rzeczycka
Marcin Chamot 1 LZS Wola Rzeczycka
Paweł CIba 1 Słowianin Grębów
Mateusz Farian 1 Wspólnota Serbinów
Kamil Garbacz 1 LZS Żabno
Sebastian Janiec 1 LZS Żabno
Rafał Marek 1 Strzelec Dąbrowica
Mateusz Jarzynka 1 LZS Żabno
Jan Jurek 1 LZS Żabno
Daniel Kaleta 1 LZS Żabno
Michał Kanios 1 Junior Zakrzów
Hubert Kędzior 1 Wspólnota Serbinów
Jan Kopeć 1 Strzelec Dąbrowica
Grzegorz Kowalczyk 1 Słowianin Grębów
Maciej Kulczycki 1 Strzelec Dąbrowica
Michał Kułaga 1 Junior Zakrzów
Paweł Kuziora 1 LZS Wola Rzeczycka
Miłosz Życzyński 1 Czarni Lipa

Kalendarium

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
San Wrzawy 2:0
OKS Wielowieś 0:1
Jeziorak Chwałowice 4:6
Łęg Kopcie 0:2
Słowianin Grębów 3:4

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej