Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Kacper Broda 14 San Wrzawy
Grzegorz Szymanek 14 Bukowa Jastkowice
3 Kamil Stańkowski 12 LZS Wola Rzeczycka
Tomasz Wolan 12 LZS Jadachy
5 Paweł Kaczmarczyk 11 Bukowa Jastkowice
Radosław Rutkowski 11 San Wrzawy
7 Michał Partyka 10 Bukowa Jastkowice
8 Mateusz Leśniowski 9 PG CNC Skowierzyn
Kamil Temporale 9 LZS Wola Rzeczycka
10 Patryk Brzeski 8 PG CNC Skowierzyn
Mateusz Kurkiewicz 8 Jeziorak Chwałowice
Grzegorz Woźniak 8 Jeziorak Chwałowice
13 Maciej Fietko 7 San Wrzawy
Mikołaj Partyka 7 KSTŁK Stalowa Wola
Robert Świerad 7 KSTŁK Stalowa Wola
16 Grzegorz Bałata 6 LZS Jadachy
Karol Chamera 6 Czarni Lipa
Gabriel Drozd 6 KSTŁK Stalowa Wola
Karol Surowiec 6 Strzelec Dąbrowica
20 Konrad Chamera 5 Czarni Lipa
Dominik Dąbek 5 Czarni Lipa
Piotr Leszczyński 5 KSTŁK Stalowa Wola
Kamil Lipniarski 5 KSTŁK Stalowa Wola
Przemysław Stańkowski 5 LZS Wola Rzeczycka
Marcin Wolan 5 LZS Jadachy
Przemysław Zając 5 PG CNC Skowierzyn
27 Adrian Janeczko 4 Słowianin Grębów
Kacper Lis 4 WISAN Skopanie
Marcin Piątek 4 Koniczynka Ocice
Jakub Taraszka 4 Jeziorak Chwałowice
Bartosz Wolak 4 PG CNC Skowierzyn
32 Wojciech Dziura 3 Bukowa Jastkowice
Bartłomiej Furdyna 3 WISAN Skopanie
Dariusz Gąsiorowski 3 Słowianin Grębów
Paweł Koczwara 3 Jeziorak Chwałowice
Jan Kołodziej 3 Koniczynka Ocice
Krzysztof Kubiak 3 WISAN Skopanie
Arkadiusz Łukasik 3 Słowianin Grębów
Marcin Młynarczyk 3 Wichry Rzeczyca Długa
Wojciech Nieradka 3 KSTŁK Stalowa Wola
Krzysztof Ożga 3 Jeziorak Chwałowice
Karol Skwara 3 Jeziorak Chwałowice
Seifeddine Sleimi 3 Koniczynka Ocice
Rafał Suszek 3 Jeziorak Chwałowice
Adrian Tracz 3 Strzelec Dąbrowica
46 Łukasz Bartochowski 2 Jeziorak Chwałowice
Dawid Burda 2 KSTŁK Stalowa Wola
Bartłomiej Butryn 2 Wichry Rzeczyca Długa
Marcin Chamot 2 LZS Wola Rzeczycka
Patryk Deptuch 2 Łęg Kopcie
Łukasz Froń 2 KSTŁK Stalowa Wola
Marcin Hynowski 2 WISAN Skopanie
Kostiantyn Ivakhnenko 2 Słowianin Grębów
Wiktor Kępka 2 Strzelec Dąbrowica
Bartłomiej Kopeć 2 Łęg Kopcie
Micchał Kopeć 2 Łęg Kopcie
Marcin Kułaczkowski 2 Słowianin Grębów
Bartosz Leśniowski 2 PG CNC Skowierzyn
Łukasz Mach 2 Czarni Lipa
Wojciech Malarz 2 Koniczynka Ocice
Kacper Markut 2 Wichry Rzeczyca Długa
Karol Markut 2 Wichry Rzeczyca Długa
Mariusz Nowak 2 Łęg Kopcie
Krystian Olszewski 2 Jeziorak Chwałowice
Andrzej Oskroba 2 Jeziorak Chwałowice
Jacek Partyka 2 Bukowa Jastkowice
Dawid Pawlik 2 KSTŁK Stalowa Wola
Kacper Pietraszko 2 WISAN Skopanie
Paweł Pietruszka 2 San Wrzawy
Tomasz Polek 2 Strzelec Dąbrowica
Marcin Serafin 2 WISAN Skopanie
Grzegorz Słowik 2 Bukowa Jastkowice
Adrian Stadnik 2 Koniczynka Ocice
Dawid Uliasz 2 Bukowa Jastkowice
Kamil Wilk 2 Łęg Kopcie
Kamil Zioło 2 San Wrzawy
Marcin Zygmunt 2 Wichry Rzeczyca Długa
Tomasz Żurawski 2 Wichry Rzeczyca Długa
79 Łukasz Baran 1 WISAN Skopanie
Przemysław Bąk 1 Bukowa Jastkowice
Rafał Bijak 1 PG CNC Skowierzyn
Dawid Cholewa 1 Słowianin Grębów
Paweł Ciba 1 Słowianin Grębów
Filip Dul 1 LZS Jadachy
Roman Dzhula 1 Koniczynka Ocice
Łukasz Dziadura 1 Koniczynka Ocice
Przemysław Hajduk 1 Słowianin Grębów
Maciej Hałka 1 Strzelec Dąbrowica
Paweł Hammer 1 San Wrzawy
Bartłomiej Hołody 1 Jeziorak Chwałowice
Krystian Jakliński 1 KSTŁK Stalowa Wola
Jakub Kaczmarski 1 Koniczynka Ocice
Tomasz Kanios 1 San Wrzawy
Krzysztof Kędzia 1 Bukowa Jastkowice
Eryk Klimkiewicz 1 Koniczynka Ocice
Aleksander Kołodziej 1 Koniczynka Ocice
Jan Kopeć 1 Strzelec Dąbrowica
Jakub Kozieł 1 Czarni Lipa
Tomasz Kryszpin 1 WISAN Skopanie
Dawid Kubisztal 1 WISAN Skopanie
Marcin Kurkiewicz 1 Jeziorak Chwałowice
Łukasz Laskowski 1 Wichry Rzeczyca Długa
Łukasz Lasota 1 San Wrzawy
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Luka Letanadze 1 KSTŁK Stalowa Wola
Kacper Lorenc 1 Słowianin Grębów
Marian Malyshonok 1 Słowianin Grębów
Łukasz Nidental 1 Łęg Kopcie
Arkadiusz Nowak 1 WISAN Skopanie
Patryk Pamuła 1 Czarni Lipa
Mateusz Plęs 1 Czarni Lipa
Adrian Sabat 1 PG CNC Skowierzyn
Wiktor Sagan 1 Wichry Rzeczyca Długa
Krystian Siembida 1 Bukowa Jastkowice
Krystian Sikora 1 Wichry Rzeczyca Długa
Jan Skrzypek 1 KSTŁK Stalowa Wola
Sebastian Skrzypek 1 LZS Wola Rzeczycka
Wojciech Sobala 1 Łęg Kopcie
Mateusz Stanek 1 LZS Wola Rzeczycka
Mateusz Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Michał Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Mariusz Stasiak 1 Koniczynka Ocice
Mikołaj Studnicki 1 KSTŁK Stalowa Wola
Dawid Stypka 1 Słowianin Grębów
Kamil Szczepanek 1 Koniczynka Ocice
Karol Tatar 1 Czarni Lipa
Daniel Tęcza 1 Łęg Kopcie
Łukasz Trzeciak 1 WISAN Skopanie
Michał Wiciński 1 San Wrzawy
Miłosz Ziółkowski 1 LZS Wola Rzeczycka

Kalendarium

brak wydarzeń

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
KSTŁK Stalowa Wola 2:3
Koniczynka Ocice 1:3
Łęg Kopcie 1:1
LZS Jadachy 0:0
Rzeczyca Długa 4:0

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej