Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Grzegorz Szymanek 29 Bukowa Jastkowice
2 Kacper Broda 25 San Wrzawy
3 Tomasz Wolan 24 LZS Jadachy
4 Paweł Kaczmarczyk 22 Bukowa Jastkowice
5 Kamil Stańkowski 21 LZS Wola Rzeczycka
6 Radosław Rutkowski 20 San Wrzawy
Marcin Wolan 20 LZS Jadachy
8 Mikołaj Partyka 16 KSTŁK Stalowa Wola
Bartosz Piechniak 16 Słowianin Grębów
10 Michał Partyka 15 Bukowa Jastkowice
Kamil Temporale 15 LZS Wola Rzeczycka
12 Grzegorz Woźniak 14 Jeziorak Chwałowice
13 Karol Chamera 13 Czarni Lipa
14 Mateusz Kurkiewicz 12 Jeziorak Chwałowice
Mateusz Leśniowski 12 PG CNC Skowierzyn
Dawid Pawlik 12 KSTŁK Stalowa Wola
Marcin Piątek 12 Koniczynka Ocice
18 Wojciech Dziura 11 Bukowa Jastkowice
Marcin Zygmunt 11 Wichry Rzeczyca Długa
20 Kacper Lis 10 WISAN Skopanie
21 Patryk Brzeski 9 PG CNC Skowierzyn
Piotr Leszczyński 9 KSTŁK Stalowa Wola
23 Gabriel Drozd 8 KSTŁK Stalowa Wola
Maciej Fietko 8 San Wrzawy
Bartłomiej Furdyna 8 WISAN Skopanie
Bartłomiej Kopeć 8 Łęg Kopcie
Kamil Lipniarski 8 KSTŁK Stalowa Wola
Karol Surowiec 8 Strzelec Dąbrowica
29 Konrad Chamera 7 Czarni Lipa
Dariusz Gąsiorowski 7 Słowianin Grębów
Krzysztof Kubiak 7 WISAN Skopanie
Jan Skrzypek 7 KSTŁK Stalowa Wola
Seifeddine Sleimi 7 Koniczynka Ocice
Robert Świerad 7 KSTŁK Stalowa Wola
Przemysław Zając 7 PG CNC Skowierzyn
36 Grzegorz Bałata 6 LZS Jadachy
Marcin Kurkiewicz 6 Jeziorak Chwałowice
Arkadiusz Łukasik 6 Słowianin Grębów
Marcin Młynarczyk 6 Wichry Rzeczyca Długa
Grzegorz Słowik 6 Bukowa Jastkowice
Wojciech Sobala 6 Łęg Kopcie
Mikołaj Studnicki 6 KSTŁK Stalowa Wola
Bartosz Wolak 6 PG CNC Skowierzyn
44 Marcin Chamot 5 LZS Wola Rzeczycka
Dominik Dąbek 5 Czarni Lipa
Krzysztof Ożga 5 Jeziorak Chwałowice
Tomasz Polek 5 Strzelec Dąbrowica
Mariusz Rożnowski 5 Strzelec Dąbrowica
Karol Skwara 5 Jeziorak Chwałowice
Przemysław Stańkowski 5 LZS Wola Rzeczycka
Jakub Taraszka 5 Jeziorak Chwałowice
Paweł Wilk 5 Strzelec Dąbrowica
53 Łukasz Baran 4 WISAN Skopanie
Marcin Górniak 4 Jeziorak Chwałowice
Adrian Janeczko 4 Słowianin Grębów
Micchał Kopeć 4 Łęg Kopcie
Kacper Pietraszko 4 WISAN Skopanie
Sebastian Skrzypek 4 LZS Wola Rzeczycka
Jakub Turek 4 Wichry Rzeczyca Długa
Dawid Uliasz 4 Bukowa Jastkowice
61 Patryk Deptuch 3 Łęg Kopcie
Łukasz Froń 3 KSTŁK Stalowa Wola
Maciej Hałka 3 Strzelec Dąbrowica
Paweł Koczwara 3 Jeziorak Chwałowice
Jan Kołodziej 3 Koniczynka Ocice
Łukasz Lasota 3 San Wrzawy
Marian Malyshonok 3 Słowianin Grębów
Wojciech Nieradka 3 KSTŁK Stalowa Wola
Mariusz Nowak 3 LZS Jadachy (1), Łęg Kopcie (2)
Rafał Suszek 3 Jeziorak Chwałowice
Kamil Szczepanek 3 Koniczynka Ocice
Daniel Tęcza 3 Łęg Kopcie
Adrian Tracz 3 Strzelec Dąbrowica
Tomasz Tworek 3 Strzelec Dąbrowica
Paweł Urbaniak 3 LZS Jadachy
Kamil Zioło 3 San Wrzawy
77 Łukasz Bartochowski 2 Jeziorak Chwałowice
Dawid Burda 2 KSTŁK Stalowa Wola
Bartłomiej Butryn 2 Wichry Rzeczyca Długa
Roman Dzhula 2 Koniczynka Ocice
Łukasz Dziadura 2 Koniczynka Ocice
Damian Dziuba 2 Łęg Kopcie
Marcin Hynowski 2 WISAN Skopanie
Kostiantyn Ivakhnenko 2 Słowianin Grębów
Wiktor Kępka 2 Strzelec Dąbrowica
Eryk Klimkiewicz 2 Koniczynka Ocice
Dawid Kubisztal 2 WISAN Skopanie
Marcin Kułaczkowski 2 Słowianin Grębów
Bartosz Leśniowski 2 PG CNC Skowierzyn
Łukasz Mach 2 Czarni Lipa
Wojciech Malarz 2 Koniczynka Ocice
Kacper Markut 2 Wichry Rzeczyca Długa
Karol Markut 2 Wichry Rzeczyca Długa
Arkadiusz Nowak 2 WISAN Skopanie
Maciej Nowakowski 2 Wichry Rzeczyca Długa
Krystian Olszewski 2 Jeziorak Chwałowice
Andrzej Oskroba 2 Jeziorak Chwałowice
Jacek Partyka 2 Bukowa Jastkowice
Paweł Pietruszka 2 San Wrzawy
Wiktor Plewik 2 Wichry Rzeczyca Długa
Kamil Płaza 2 Łęg Kopcie
Marcin Serafin 2 WISAN Skopanie
Piotr Sojecki 2 Wichry Rzeczyca Długa
Adrian Stadnik 2 Koniczynka Ocice
Michał Stańkowski 2 LZS Wola Rzeczycka
Jarosław Szelest 2 Wichry Rzeczyca Długa
Karol Tatar 2 Czarni Lipa
Łukasz Trzeciak 2 WISAN Skopanie
Michał Uberman 2 Wichry Rzeczyca Długa
Tomasz Warchoł 2 Wichry Rzeczyca Długa
Kamil Wilk 2 Łęg Kopcie
Jakub Wojdyło 2 Łęg Kopcie
Tomasz Żurawski 2 Wichry Rzeczyca Długa
114 Przemysław Bąk 1 Bukowa Jastkowice
Rafał Bijak 1 PG CNC Skowierzyn
Dawid Cholewa 1 Słowianin Grębów
Mariusz Ciba 1 Słowianin Grębów
Paweł Ciba 1 Słowianin Grębów
Kacper Czechura 1 WISAN Skopanie
Fabian Dereń 1 PG CNC Skowierzyn
Filip Dul 1 LZS Jadachy
Szymon Fietko 1 San Wrzawy
Michał Glica 1 Koniczynka Ocice
Przemysław Hajduk 1 Strzelec Dąbrowica (0), Słowianin Grębów (1)
Krzysztof Haliniak 1 Wichry Rzeczyca Długa
Paweł Hammer 1 San Wrzawy
Bartłomiej Hołody 1 Jeziorak Chwałowice
Krystian Jakliński 1 KSTŁK Stalowa Wola
Jakub Kaczmarski 1 Koniczynka Ocice
Damian Kaczor 1 Wichry Rzeczyca Długa
Tomasz Kanios 1 San Wrzawy
Piotr Kawęcki 1 PG CNC Skowierzyn
Mark Daniel Kelechi 1 KSTŁK Stalowa Wola
Krzysztof Kędzia 1 Bukowa Jastkowice
Kamil Kędziora 1 WISAN Skopanie
Aleksander Kołodziej 1 Koniczynka Ocice
Jan Kopeć 1 Strzelec Dąbrowica
Jakub Kozieł 1 Czarni Lipa
Tomasz Kryszpin 1 WISAN Skopanie
Piotr Krytusa 1 Koniczynka Ocice
Andres Kwaśnik 1 Łęg Kopcie
Łukasz Laskowski 1 Wichry Rzeczyca Długa
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Luka Letanadze 1 KSTŁK Stalowa Wola
Kacper Lorenc 1 Słowianin Grębów
Paweł Mach 1 Czarni Lipa
Bartłomiej Marek 1 Strzelec Dąbrowica
Bartłomiej Markut 1 Wichry Rzeczyca Długa
Paweł Mączka 1 PG CNC Skowierzyn
Łukasz Nidental 1 Łęg Kopcie
Wiktor Nowak 1 WISAN Skopanie
Michał Nowiński 1 San Wrzawy
Bogdan Obara 1 Strzelec Dąbrowica
Adam Pałeczka 1 LZS Jadachy
Patryk Pamuła 1 Czarni Lipa
Robert Pelc 1 Bukowa Jastkowice
Jakub Piech 1 KSTŁK Stalowa Wola
Mateusz Plęs 1 Czarni Lipa
Adrian Sabat 1 PG CNC Skowierzyn
Wiktor Sagan 1 Wichry Rzeczyca Długa
Krystian Siembida 1 Czarni Lipa (0), Bukowa Jastkowice (1)
Krystian Sikora 1 Wichry Rzeczyca Długa
Mateusz Stanek 1 LZS Wola Rzeczycka
Mateusz Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Mariusz Stasiak 1 Koniczynka Ocice
Dawid Stypka 1 Słowianin Grębów
Paweł Syska 1 Łęg Kopcie
Marcin Szczepański 1 Koniczynka Ocice
Dawid Szpyt 1 KSTŁK Stalowa Wola
Michał Wiciński 1 San Wrzawy
Jakub Wojniak 1 Czarni Lipa
Krzysztof Wożniak 1 San Wrzawy
Konrad Wrzosek 1 PG CNC Skowierzyn
Kamil Wydra 1 Jeziorak Chwałowice
Artur Zając 1 PG CNC Skowierzyn
Oskar Zając 1 PG CNC Skowierzyn
Miłosz Ziółkowski 1 LZS Wola Rzeczycka

Kalendarium

brak wydarzeń

Ostatnie mecze

brak ostatnio rozegranych spotkań

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar
  • REXI - al. Niepodległości 20/32, 39-300 Mielec
  • KV Trans

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej