Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Kacper Broda 35 San Wrzawy
2 Tomasz Wolan 26 LZS Jadachy
3 Mariusz Lewicki 21 Kolejarz Knapy
4 Paweł Kaczmarczyk 18 Bukowa Jastkowice
Wojciech Nieradka 18 Słowianin Grębów
Kacper Pchełka 18 Olimpia Pysznica
7 Bartosz Piechniak 14 Słowianin Grębów
8 Mikołaj Partyka 13 Słowianin Grębów (7), Bukowa Jastkowice (6)
9 Fabian Mścisz 12 Olimpia Pysznica
Grzegorz Szymanek 12 Bukowa Jastkowice
11 Piotr Młynarczyk 11 Olimpia Pysznica
Marcin Wolan 11 LZS Jadachy
13 Kacper Lis 10 WISAN Skopanie
Jan Skrzypek 10 San Wrzawy (4), Bukowa Jastkowice (6)
15 Adrian Chamera 9 Czarni Lipa
Konrad Chamera 9 Czarni Lipa
Michał Kanios 9 Junior Zakrzów
Jakub Nowak 9 PG CNC Skowierzyn
Andrzej Pławiak 9 Bukowa Jastkowice
Patryk Porzuc 9 LZS Wola Rzeczycka
Kamil Temporale 9 LZS Wola Rzeczycka
Bartosz Wolak 9 PG CNC Skowierzyn
23 Karol Brożyna 8 Junior Zakrzów
Krzysztof Kubiak 8 WISAN Skopanie
Arkadiusz Łukasik 8 Słowianin Grębów
Radosław Rutkowski 8 San Wrzawy
27 Karol Chamera 7 Czarni Lipa
Bartłomiej Furdyna 7 WISAN Skopanie
Łukasz Lasota 7 San Wrzawy
Mateusz Leśniowski 7 PG CNC Skowierzyn
Marian Malyshonok 7 Słowianin Grębów
Kamil Stańkowski 7 LZS Wola Rzeczycka
Bartłomiej Turbiarz 7 Sokół Sokolniki
34 Grzegorz Bałata 6 LZS Jadachy
Mateusz Bartosiak 6 Kolejarz Knapy
Dominik Bogdan 6 Kolejarz Knapy
Filip Dul 6 Kolejarz Knapy
Daniel Kaczor 6 LZS Żabno
Michał Nowiński 6 San Wrzawy
Jacek Partyka 6 LZS Żabno
Karol Wójciak 6 Kolejarz Knapy
Marcin Zygmunt 6 Wichry Rzeczyca Długa
43 Łukasz Bajgierowicz 5 Olimpia Pysznica
Kamil Błażejowicz 5 Olimpia Pysznica
Patryk Brzeski 5 LZS Wola Rzeczycka
Piotr Cąpała 5 Sokół Sokolniki
Dominik Dąbek 5 Czarni Lipa
Kamil Guściora 5 Junior Zakrzów
Maciej Kozieł 5 Słowianin Grębów
Marcin Kułaczkowski 5 Słowianin Grębów
Michał Partyka 5 Bukowa Jastkowice
52 Dawid Cholewa 4 Słowianin Grębów
Kamil Dybka 4 Olimpia Pysznica
Paweł Hammer 4 San Wrzawy
Tomasz Jarosz 4 Kolejarz Knapy
Dominik Madej 4 Junior Zakrzów
Mariusz Nowak 4 LZS Jadachy
Wiktor Nowak 4 WISAN Skopanie
Bartosz Rutyna 4 Sokół Sokolniki (4), Słowianin Grębów (0)
Dawid Rzeźwicki 4 Kolejarz Knapy
Piotr Sojecki 4 Bukowa Jastkowice (3), Wichry Rzeczyca Długa (1)
Artur Szado 4 Sokół Sokolniki
Dawid Uliasz 4 Bukowa Jastkowice
Piotr Urbanik 4 Olimpia Pysznica
Michał Żyła 4 Junior Zakrzów
66 Łukasz Baran 3 WISAN Skopanie
Marcin Chamot 3 LZS Wola Rzeczycka
Dariusz Gąsiorowski 3 Słowianin Grębów
Kamil Gumuliński 3 LZS Żabno
Piotr Kawęcki 3 PG CNC Skowierzyn
Łukasz Mach 3 Czarni Lipa
Maciej Murdza 3 Sokół Sokolniki
Przemysław Myszka 3 PG CNC Skowierzyn
Michał Olejarz 3 LZS Żabno
Paweł Rutkowski 3 Junior Zakrzów
Sebastian Skrzypek 3 LZS Wola Rzeczycka
Franciszek Słowik 3 Junior Zakrzów
Michał Stańkowski 3 LZS Wola Rzeczycka
Patryk Surmański 3 Sokół Sokolniki
Dawid Świderski 3 Kolejarz Knapy
Karol Tatar 3 Czarni Lipa
Michał Uberman 3 Wichry Rzeczyca Długa
Przemysław Zając 3 PG CNC Skowierzyn
Kamil Zioło 3 San Wrzawy
85 Wojciech Baziński 2 Czarni Lipa
Daniel Beszczyński 2 San Wrzawy
Szymon Blicharz 2 Kolejarz Knapy
Łukasz Bożek 2 Sokół Sokolniki
Wojciech Dziura 2 Bukowa Jastkowice
Marcel Golik 2 Olimpia Pysznica
Korneliusz Górniak 2 Czarni Lipa
Jakub Jędrzejewski 2 LZS Żabno
Jan Jurek 2 LZS Żabno
Daniel Kaleta 2 LZS Żabno
Piotr Kałdon 2 Sokół Sokolniki
Piotr Kloc 2 Słowianin Grębów
Grzegorz Kowalczyk 2 Słowianin Grębów
Jakub Kozieł 2 Czarni Lipa
Mateusz Kułaga 2 Sokół Sokolniki
Bartosz Kuziora 2 Bukowa Jastkowice
Karol Mańdziuk 2 Olimpia Pysznica
Łukasz Mazur 2 Junior Zakrzów
Marcin Młynarczyk 2 Olimpia Pysznica (2), Wichry Rzeczyca Długa (0)
Dawid Pawlik 2 Słowianin Grębów
Marek Pęzioł 2 LZS Żabno
Mateusz Plęs 2 Czarni Lipa
Michał Ryba 2 LZS Żabno
Marcin Serafin 2 WISAN Skopanie
Kamil Skrzypacz 2 Słowianin Grębów
Krzysztof Wożniak 2 San Wrzawy
111 Rafał Bajdas 1 Bukowa Jastkowice
Adrian Bartnik 1 Olimpia Pysznica
Damian Bartosiak 1 Kolejarz Knapy
Mariusz Ciba 1 Słowianin Grębów
Grzegorz Drąg 1 Czarni Lipa
Kamil Drzewi 1 Wichry Rzeczyca Długa
Karol Drzewi 1 Wichry Rzeczyca Długa
Jakub Filip 1 Wichry Rzeczyca Długa
Wiktor Furdyna 1 WISAN Skopanie
Maciej Gajda 1 Junior Zakrzów
Adrian Głowacki 1 LZS Jadachy
Krzysztof Haliniak 1 Wichry Rzeczyca Długa
Dawid Kapusta 1 Czarni Lipa
Martin Kiszka 1 Junior Zakrzów
Janusz Kiwacki 1 Kolejarz Knapy
Bartosz Kochan 1 LZS Wola Rzeczycka
Piotr Krawiec 1 Bukowa Jastkowice
Tomasz Kryszpin 1 WISAN Skopanie
Dawid Kubisztal 1 WISAN Skopanie
Sławomir Kułacz 1 LZS Żabno
Dominik Kurkiewicz 1 LZS Żabno
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Marek Macioszek 1 Junior Zakrzów
Mariusz Maciuba 1 Słowianin Grębów
Kryspin Majewski 1 Bukowa Jastkowice
Tomasz Malicki 1 Junior Zakrzów
Maksymilian Mastalerczyk 1 Wichry Rzeczyca Długa
Paweł Mączka 1 PG CNC Skowierzyn
Krystian Niewierski 1 LZS Żabno
Arkadiusz Nowak 1 WISAN Skopanie
Łukasz Oskroba 1 LZS Żabno
Mieczysław Ożóg 1 Bukowa Jastkowice
Michał Parkosz 1 Kolejarz Knapy
Dominik Partyka 1 LZS Żabno
Łukasz Paterek 1 Bukowa Jastkowice
Jakub Pawelec 1 LZS Żabno
Maksymilian Pawłowski 1 LZS Żabno
Paweł Pawłowski 1 LZS Jadachy
Robert Pelc 1 Bukowa Jastkowice
Łukasz Pieróg 1 Junior Zakrzów
Kamil Polek 1 Kolejarz Knapy
Bartosz Radzimowski 1 Słowianin Grębów
Radosław Rogowski 1 Słowianin Grębów (0), Wichry Rzeczyca Długa (1)
Wojciech Rojek 1 San Wrzawy
Dawid Rżany 1 Kolejarz Knapy
Mateusz Sabo 1 Kolejarz Knapy
Paweł Sałek 1 Junior Zakrzów
Krystian Sikora 1 Wichry Rzeczyca Długa
Łukasz Skoczek 1 LZS Wola Rzeczycka
Jakub Smalisz 1 Bukowa Jastkowice
Mateusz Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Przemysław Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Łukasz Trzeciak 1 WISAN Skopanie
Damian Trzuskot 1 LZS Wola Rzeczycka
Filip Urbaniak 1 LZS Jadachy
Paweł Urbaniak 1 LZS Jadachy
Michał Warzocha 1 Olimpia Pysznica
Kacper Wolan 1 LZS Jadachy
Konrad Wrzosek 1 PG CNC Skowierzyn
Dawid Żak 1 San Wrzawy
Michał Żarów 1 Sokół Sokolniki

Kalendarium

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
Kolejarz Knapy 2:3
San Wrzawy 3:1
Junior Zakrzów 0:1
Wola Rzeczycka 4:0
LZS Jadachy 3:2

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar
  • REXI - al. Niepodległości 20/32, 39-300 Mielec
  • KV Trans

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej