Artykuły
Porażka z Jeżowe, zadecydowała 7 minuta
O losach dzisiejszej konfrontacji zadecydowała 7 minuta, w której jeden z zawodników Sparty pokonał bramkarza Wisanu.
Sparta lepsza w starciu juniorów
W tym spotkaniu trener naszych juniorów nie mógł skorzystać z Radka Dynarka oraz Bartka Furdyny, którzy pauzowali za żółte kartki.
Sobotnie rezultaty 28. kolejki
Znamy wyniki z dwóch dzisiejszych rozegranych spotkań z 28. kolejki. W Dąbrowicy, lokalny Strzelec doznał dziesiątej porażki z rzędu, tym razem podopiecznych Grzegorza Lenarta w stosunku 1:3 pokonali zawodnicy LZS Zdziary.
Ze Spartą Jeżowe w Skopaniu
Nie minęły emocje po ostatnim meczu, a przed nami wielkimi krokami zbliża się następna kolejka. W najbliższą niedzielę Wisan Skopanie na własnym terenie podejmie Spartę Jeżowe.
Porażka juniorów na własne życzenie
Jeżeli tak głupio traci się bramki i to w takiej ilości, to mowy o pozytywnym wyniku być nie może. Nasi gracze choć wydaję się, że wykazywali zdecydowanie większe umiejętności piłkarskie ostatecznie przegrali aż 6:3.
Ważne trzy punkty, Sokół Kamień pokonany, gol z 60m
Pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w tej rundzie odnieśli zawodnicy Wisanu Skopanie, którzy pokonali Sokół Kamień 0:3.











