Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja kartek

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Mateusz Macioszek 1 1 2 San Wrzawy
2 Damian Wolak 1 2 Junior Zakrzów
3 Szymon Oskroba 1 2 LZS Żabno
4 Dominik Żarkowski 4 Łęg Kopcie
Bogdan Obara 4 Strzelec Dąbrowica
6 Bartosz Niedobit 1 1 San Wrzawy
7 Marcin Chamot 1 1 LZS Wola Rzeczycka
Rafał Marek 1 1 Strzelec Dąbrowica
9 Damian Chmielewski 3 Junior Zakrzów
Maciej Kulczycki 3 Strzelec Dąbrowica
Karol Chamera 3 Czarni Lipa
Adrian Pieczyrak 3 Junior Zakrzów
Damian Prarat 3 Wspólnota Serbinów
Krystian Siembida 3 Bukowa Jastkowice
Jarosław Przykuta 3 OKS Wielowieś
Jan Kopeć 3 Strzelec Dąbrowica
Sebastian Surma 3 Słowianin Grębów
Karol Surowiec 3 Strzelec Dąbrowica
Mikołaj Ziemba 3 Wspólnota Serbinów
Michał Żyła 3 Junior Zakrzów
Daniel Kaleta 3 LZS Żabno
22 Dorian Machowski 1 Jeziorak Chwałowice
Kamil Kędziora 1 WISAN Skopanie
Piotr Szczytyński 1 Wspólnota Serbinów
Andrzej Perłowski 1 Strzelec Dąbrowica
Radosław Rutkowski 1 San Wrzawy
Marcin Podlasek 1 LZS Żabno
28 Tomasz Polek 1 Strzelec Dąbrowica
Łukasz Oszczudłowski 1 OKS Wielowieś
Maciej Jurek 1 LZS Żabno
Kamil Bażant 1 San Wrzawy
Artur Wożniak 1 San Wrzawy
33 Mateusz Wójtowicz 2 OKS Wielowieś
Dawid Uliasz 2 Bukowa Jastkowice
Michał Wiciński 2 San Wrzawy
Łukasz Szeląg 2 San Wrzawy
Artur Zając 2 PG CNC Skowierzyn
Mateusz Zasuwa 2 Wspólnota Serbinów
Kamil Zioło 2 San Wrzawy
Miłosz Życzyński 2 Czarni Lipa
Jarosław Torba 2 Czarni Lipa
Kamil Stańkowski 2 LZS Wola Rzeczycka
Tomasz Sitarski 2 OKS Wielowieś
Grzegorz Kowalczyk 2 Słowianin Grębów
Mateusz Farian 2 Wspólnota Serbinów
Damian Kaczor 2 LZS Wola Rzeczycka
Michał Kanios 2 Junior Zakrzów
Radek Kaczor 2 Bukowa Jastkowice
Mariusz Mikuła 2 Czarni Lipa
Jakub Pawłowski 2 OKS Wielowieś
Wojciech Rojek 2 San Wrzawy
Konrad Sioda 2 LZS Wola Rzeczycka
Karol Brożyna 2 Junior Zakrzów
54 Paweł Pietruszka 1 San Wrzawy
Bartosz Skuza 1 OKS Wielowieś
Stanisław Sieroń 1 OKS Wielowieś
Marcin Serafin 1 WISAN Skopanie
Szymon Rutyna 1 Słowianin Grębów
Sławomir Prarat 1 PG CNC Skowierzyn
Przemysław Myszka 1 PG CNC Skowierzyn
Krzysztof Paterek 1 PG CNC Skowierzyn
Damian Paterek 1 LZS Żabno
Patryk Pamuła 1 Czarni Lipa
Mariusz Nowak 1 Łęg Kopcie
Jakub Nidental 1 Łęg Kopcie
Kamil Smykla 1 Strzelec Dąbrowica
Hubert Myszka 1 Strzelec Dąbrowica
Łukasz Mróz 1 Junior Zakrzów
Karol Skwara 1 Jeziorak Chwałowice
Kamil Temporale 1 LZS Wola Rzeczycka
Wojciech Sobala 1 Łęg Kopcie
Grzegorz Warchoł 1 Bukowa Jastkowice
Przemysław Zając 1 PG CNC Skowierzyn
Oskar Zając 1 PG CNC Skowierzyn
Kamil Wydra 1 Jeziorak Chwałowice
Krzysztof Wożniak 1 San Wrzawy
Tomasz Wolak 1 Junior Zakrzów
Jakub Wojdyło 1 Łęg Kopcie
Łukasz Uzar 1 WISAN Skopanie
Mateusz Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Grzegorz Tur 1 LZS Wola Rzeczycka
Daniel Tęcza 1 Łęg Kopcie
Michał Marzec 1 Wspólnota Serbinów
Kamil Szwed 1 Junior Zakrzów
Rafał Suszek 1 Jeziorak Chwałowice
Przemysław Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Kamil Michalski 1 PG CNC Skowierzyn
Paweł Ciba 1 Słowianin Grębów
Filip Marek 1 Strzelec Dąbrowica
Sylwester Cham 1 Łęg Kopcie
Maciej Fietko 1 San Wrzawy
Adrian Dziura 1 Bukowa Jastkowice
Damian Dziuba 1 Łęg Kopcie
Grzegorz Drąg 1 Czarni Lipa
Kacper Doliński 1 Czarni Lipa
Łukasz Chamot 1 LZS Wola Rzeczycka
Patryk Brzeski 1 PG CNC Skowierzyn
Kamil Garbacz 1 LZS Żabno
Krzysztof Brymora 1 LZS Żabno
Dawid Bryła 1 San Wrzawy
Kamil Boy 1 Wspólnota Serbinów
Karol Bonach 1 Junior Zakrzów
Natan Baryła 1 PG CNC Skowierzyn
Kacper Barszczewicz 1 Strzelec Dąbrowica
Łukasz Furdyna 1 Wspólnota Serbinów
Adrian Janeczko 1 Słowianin Grębów
Marek Macioszek 1 Junior Zakrzów
Bartłomiej Krakowski 1 Czarni Lipa
Paweł Mach 1 Czarni Lipa
Kacper Lis 1 WISAN Skopanie
Paweł Kuziora 1 LZS Wola Rzeczycka
Mateusz Kurkiewicz 1 Jeziorak Chwałowice
Michał Kułaga 1 Junior Zakrzów
Dominik Kucwaj 1 Łęg Kopcie
Bartłomiej Kopeć 1 Łęg Kopcie
Sebastian Janiec 1 LZS Żabno
Mateusz Kołodziej 1 LZS Wola Rzeczycka
Hubert Kędzior 1 Wspólnota Serbinów
Rafał Kaźmierczak 1 Wspólnota Serbinów
Jan Jurek 1 LZS Żabno
Tomasz Jata 1 Strzelec Dąbrowica
Mateusz Jarzynka 1 LZS Żabno
Łukasz Jarosz 1 Wspólnota Serbinów
Michał Żarów 1 Słowianin Grębów

Reklama

Kalendarium

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
LZS Żabno 1:5
Bukowa Jastkowice 3:5
Wola Rzeczycka 6:0
Junior Zakrzów 2:1
San Wrzawy 3:0

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej