Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja kartek

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Mateusz Macioszek 1 1 6 San Wrzawy
2 Michał Żyła 1 7 Junior Zakrzów
3 Jarosław Przykuta 1 5 OKS Wielowieś
Marcin Chamot 1 5 LZS Wola Rzeczycka
5 Jan Kopeć 7 Strzelec Dąbrowica
6 Grzegorz Kowalczyk 1 4 Słowianin Grębów
Wojciech Rojek 1 4 San Wrzawy
8 Szymon Oskroba 1 4 LZS Żabno
9 Przemysław Stańkowski 1 3 LZS Wola Rzeczycka
Rafał Marek 1 3 Strzelec Dąbrowica
Wiktor Kępka 1 3 Strzelec Dąbrowica
12 Daniel Kaleta 5 LZS Żabno
Damian Prarat 5 Wspólnota Serbinów
Krystian Siembida 5 Bukowa Jastkowice
Karol Surowiec 5 Strzelec Dąbrowica
Łukasz Szeląg 5 San Wrzawy
Dawid Uliasz 5 Bukowa Jastkowice
18 Damian Wolak 1 2 Junior Zakrzów
19 Artur Wożniak 2 San Wrzawy
20 Mateusz Kozieł 1 2 Czarni Lipa
Mateusz Farian 1 2 Wspólnota Serbinów
22 Sebastian Surma 4 Słowianin Grębów
Dominik Żarkowski 4 Łęg Kopcie
Artur Zając 4 PG CNC Skowierzyn
Krzysztof Wożniak 4 San Wrzawy
Tomasz Wolak 4 Junior Zakrzów
Kostiantyn Ivakhnenko 4 Słowianin Grębów
Kamil Stańkowski 4 LZS Wola Rzeczycka
Karol Skwara 4 Jeziorak Chwałowice
Tomasz Sitarski 4 OKS Wielowieś
Sławomir Prarat 4 PG CNC Skowierzyn
Dominik Partyka 4 LZS Żabno
Bogdan Obara 4 Strzelec Dąbrowica
Karol Szlęzak 4 Junior Zakrzów
35 Konrad Chamera 1 1 Czarni Lipa
Paweł Mączka 1 1 PG CNC Skowierzyn
Karol Tatar 1 1 Czarni Lipa
Damian Hajduk 1 1 Słowianin Grębów
Maciej Hałka 1 1 Strzelec Dąbrowica
Bartosz Niedobit 1 1 San Wrzawy
41 Rafał Suszek 1 1 Jeziorak Chwałowice
Konrad Woźniak 1 1 San Wrzawy
Maciej Jurek 1 1 LZS Żabno
Kamil Bażant 1 1 San Wrzawy
Tomasz Polek 1 1 Strzelec Dąbrowica
46 Mikołaj Ziemba 3 Wspólnota Serbinów
Rafał Kaźmierczak 3 Wspólnota Serbinów
Maciej Kulczycki 3 Strzelec Dąbrowica
Paweł Mach 3 Czarni Lipa
Miłosz Życzyński 3 Czarni Lipa
Marian Malyshonok 3 Słowianin Grębów
Przemysław Myszka 3 PG CNC Skowierzyn
Łukasz Rożnowski 3 Strzelec Dąbrowica
Adrian Pieczyrak 3 Junior Zakrzów
Michał Wiciński 3 San Wrzawy
Piotr Sadok 3 San Wrzawy
Marcin Serafin 3 WISAN Skopanie
Damian Kaczor 3 LZS Wola Rzeczycka
Konrad Sioda 3 LZS Wola Rzeczycka
Kamil Smykla 3 Strzelec Dąbrowica
Wojciech Sobala 3 Łęg Kopcie
Alan Uzar 3 Strzelec Dąbrowica
Michał Kanios 3 Junior Zakrzów
Mariusz Maciuba 3 Słowianin Grębów
Roman Gałużny 3 PG CNC Skowierzyn
Maciej Fietko 3 San Wrzawy
Adrian Dziura 3 Bukowa Jastkowice
Mariusz Ciba 3 Słowianin Grębów
Damian Chmielewski 3 Junior Zakrzów
Karol Chamera 3 Czarni Lipa
Dawid Bryła 3 San Wrzawy
Bartłomiej Furdyna 3 WISAN Skopanie
73 Marcin Podlasek 1 LZS Żabno
Piotr Szczytyński 1 Wspólnota Serbinów
Radosław Rutkowski 1 San Wrzawy
Rafał Pokwapisz 1 LZS Wola Rzeczycka
Andrzej Perłowski 1 Strzelec Dąbrowica
Dorian Machowski 1 Jeziorak Chwałowice
Filip Fatyga 1 Wspólnota Serbinów
Paweł Kozieł 1 Słowianin Grębów
Kamil Kędziora 1 WISAN Skopanie
82 Łukasz Oszczudłowski 1 OKS Wielowieś
Konrad Rak 1 Słowianin Grębów
84 Jakub Pawłowski 2 OKS Wielowieś
Łukasz Lasota 2 San Wrzawy
Kacper Lis 2 WISAN Skopanie
Mariusz Mikuła 2 Czarni Lipa
Łukasz Mróz 2 Junior Zakrzów
Marcin Ożga 2 Jeziorak Chwałowice
Grzegorz Paluch 2 LZS Żabno
Patryk Pamuła 2 Czarni Lipa
Michał Partyka 2 Bukowa Jastkowice
Michał Żarów 2 OKS Wielowieś, Słowianin Grębów
Bartosz Radzimowski 2 Słowianin Grębów
Mateusz Stańkowski 2 LZS Wola Rzeczycka
Kamil Szwed 2 Junior Zakrzów
Jarosław Torba 2 Czarni Lipa
Bartosz Wolak 2 PG CNC Skowierzyn
Mateusz Wójtowicz 2 OKS Wielowieś
Przemysław Zając 2 PG CNC Skowierzyn
Mateusz Zasuwa 2 Wspólnota Serbinów
Kamil Zioło 2 San Wrzawy
Michał Kułaga 2 Junior Zakrzów
Hubert Kędzior 2 Wspólnota Serbinów
Mateusz Kołodziej 2 LZS Wola Rzeczycka
Paweł Ciba 2 Słowianin Grębów
Krzysztof Kędzia 2 Bukowa Jastkowice
Natan Baryła 2 PG CNC Skowierzyn
Rafał Bijak 2 PG CNC Skowierzyn
Kamil Boy 2 Wspólnota Serbinów
Karol Brożyna 2 Junior Zakrzów
Krzysztof Brzeziński 2 Czarni Lipa
Sylwester Cham 2 Łęg Kopcie
Marcin Ciba 2 Słowianin Grębów
Przemysław Bąk 2 Bukowa Jastkowice
Filip Drzewi 2 LZS Wola Rzeczycka
Tomasz Jata 2 Strzelec Dąbrowica
Damian Dziuba 2 Łęg Kopcie
Dawid Kapusta 2 Czarni Lipa
Daniel Kaczor 2 LZS Żabno
Radek Kaczor 2 Bukowa Jastkowice
Marcin Hynowski 2 WISAN Skopanie
Kamil Garboś 2 Wspólnota Serbinów
Kamil Garbacz 2 LZS Żabno
Łukasz Furdyna 2 Wspólnota Serbinów
126 Mateusz Sabo 1 WISAN Skopanie
Szymon Rutyna 1 Słowianin Grębów
Bartosz Róg 1 OKS Wielowieś
Paweł Pietruszka 1 San Wrzawy
Kacper Pietraszko 1 WISAN Skopanie
Łukasz Pieróg 1 Junior Zakrzów
Marek Pęzioł 1 LZS Żabno
Dawid Pawłowski 1 OKS Wielowieś
Kacper Panek 1 Junior Zakrzów, WISAN Skopanie
Krzysztof Paterek 1 PG CNC Skowierzyn
Damian Paterek 1 LZS Żabno
Jacek Partyka 1 Bukowa Jastkowice
Damian Pamuła 1 LZS Wola Rzeczycka
Mieczysław Ożóg 1 Bukowa Jastkowice
Michał Oskroba 1 Jeziorak Chwałowice
Andrzej Oskroba 1 Jeziorak Chwałowice
Stanisław Sieroń 1 OKS Wielowieś
Krystian Sieczka 1 OKS Wielowieś
Grzegorz Tur 1 LZS Wola Rzeczycka
Bartosz Skuza 1 OKS Wielowieś
Tomasz Tworek 1 Strzelec Dąbrowica
Oskar Zając 1 PG CNC Skowierzyn
Kamil Wydra 1 Jeziorak Chwałowice
Piotr Wołoszyn 1 Bukowa Jastkowice
Krzysztof Wolak 1 Junior Zakrzów
Dominik Wolak 1 Junior Zakrzów
Jakub Wojdyło 1 Łęg Kopcie
Grzegorz Warchoł 1 Bukowa Jastkowice
Łukasz Uzar 1 WISAN Skopanie
Michał Nowiński 1 San Wrzawy
Jakub Smalisz 1 Bukowa Jastkowice
Łukasz Trzeciak 1 WISAN Skopanie
Mariusz Torba 1 Czarni Lipa
Daniel Tęcza 1 Łęg Kopcie
Kamil Temporale 1 LZS Wola Rzeczycka
Tomasz Szymczyk 1 WISAN Skopanie
Damian Story 1 LZS Wola Rzeczycka
Michał Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Mateusz Stanek 1 LZS Wola Rzeczycka
Paweł Nowiński 1 Jeziorak Chwałowice
Łukasz Mach 1 Czarni Lipa
Mariusz Nowak 1 Łęg Kopcie
Grzegorz Drąg 1 Czarni Lipa
Dawid Jarosz 1 WISAN Skopanie
Sebastian Janiec 1 LZS Żabno
Adrian Janeczko 1 Słowianin Grębów
Paweł Hammer 1 San Wrzawy
Przemysław Hajduk 1 Słowianin Grębów
Kamil Gumuliński 1 LZS Żabno
Hubert Gierak 1 Czarni Lipa
Kacper Doliński 1 Czarni Lipa
Mateusz Jarzynka 1 LZS Żabno
Dominik Dąbek 1 Czarni Lipa
Łukasz Chamot 1 LZS Wola Rzeczycka
Patryk Brzeski 1 PG CNC Skowierzyn
Krzysztof Brymora 1 LZS Żabno
Karol Bonach 1 Junior Zakrzów
Kacper Barszczewicz 1 Strzelec Dąbrowica
Mateusz Babula 1 PG CNC Skowierzyn
Jakub Babiński 1 WISAN Skopanie
Łukasz Jarosz 1 Wspólnota Serbinów
Jan Jurek 1 LZS Żabno
Jakub Nidental 1 Łęg Kopcie
Marek Macioszek 1 Junior Zakrzów
Adrian Mytyk 1 PG CNC Skowierzyn
Hubert Myszka 1 Strzelec Dąbrowica
Wojciech Mrozik 1 OKS Wielowieś
Kamil Michalski 1 PG CNC Skowierzyn
Michał Marzec 1 Wspólnota Serbinów
Filip Marek 1 Słowianin Grębów, Strzelec Dąbrowica
Wojciech Malarz 1 Wspólnota Serbinów
Bartosz Leśniowski 1 PG CNC Skowierzyn
Bartłomiej Kopeć 1 Łęg Kopcie
Paweł Kuziora 1 LZS Wola Rzeczycka
Mikołaj Kurkiewicz 1 LZS Żabno
Mateusz Kurkiewicz 1 Jeziorak Chwałowice
Dominik Kurkiewicz 1 LZS Żabno
Dominik Kucwaj 1 Łęg Kopcie
Dawid Kubisztal 1 WISAN Skopanie
Krzysztof Kubiak 1 WISAN Skopanie
Bartłomiej Krakowski 1 Czarni Lipa
Dawid Żak 1 San Wrzawy

Kalendarium

brak wydarzeń

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
KSTŁK Stalowa Wola 2:3
Koniczynka Ocice 1:3
Łęg Kopcie 1:1
LZS Jadachy 0:0
Rzeczyca Długa 4:0

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej