Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja kartek

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Kacper Markut 2 2 Wichry Rzeczyca Długa
Wiktor Kępka 2 2 Strzelec Dąbrowica
3 Mateusz Macioszek 1 4 San Wrzawy
4 Jakub Piech 1 1 1 KSTŁK Stalowa Wola
5 Marcin Hynowski 1 3 WISAN Skopanie
Wiktor Żwirek 1 3 Koniczynka Ocice
7 Marcin Chamot 1 3 LZS Wola Rzeczycka
8 Jan Kopeć 5 Strzelec Dąbrowica
Mariusz Maciuba 5 Słowianin Grębów
10 Kamil Szczepanek 1 2 Koniczynka Ocice
Tomasz Żurawski 1 2 Wichry Rzeczyca Długa
12 Piotr Krytusa 1 2 Koniczynka Ocice
Wojciech Rojek 1 2 San Wrzawy
Jakub Turek 1 2 Wichry Rzeczyca Długa
Krzysztof Brzeziński 1 2 Czarni Lipa
Łukasz Frankiewicz 1 2 Strzelec Dąbrowica
17 Bartosz Wolak 4 PG CNC Skowierzyn
Gabriel Drozd 4 KSTŁK Stalowa Wola
Krystian Sikora 4 Wichry Rzeczyca Długa
Sebastian Skrzypek 4 LZS Wola Rzeczycka
Marcin Wolan 4 LZS Jadachy
22 Marcin Serafin 1 1 WISAN Skopanie
23 Tomasz Tworek 1 1 Strzelec Dąbrowica
Michał Szczepański 1 1 Koniczynka Ocice
Mateusz Stańkowski 1 1 LZS Wola Rzeczycka
Jakub Kozieł 1 1 Czarni Lipa
27 Przemysław Stańkowski 3 LZS Wola Rzeczycka
Grzegorz Słowik 3 Bukowa Jastkowice
Karol Skwara 3 Jeziorak Chwałowice
Konrad Sioda 3 LZS Wola Rzeczycka
Radosław Rutkowski 3 San Wrzawy
Michał Oskroba 3 Jeziorak Chwałowice
Mariusz Nowak 3 Łęg Kopcie
Marcin Kułaczkowski 3 Słowianin Grębów
Adrian Janeczko 3 Słowianin Grębów
Patryk Kotwica 3 Bukowa Jastkowice
Bartłomiej Furdyna 3 WISAN Skopanie
Marcin Butryn 3 Wichry Rzeczyca Długa
Mateusz Tworek 3 Strzelec Dąbrowica
Oskar Zając 3 PG CNC Skowierzyn
Artur Zając 3 PG CNC Skowierzyn
Kacper Wolan 3 LZS Jadachy
Kamil Stańkowski 3 LZS Wola Rzeczycka
44 Dawid Drozd 1 KSTŁK Stalowa Wola
Bartłomiej Biało 1 Strzelec Dąbrowica
Kamil Temporale 1 LZS Wola Rzeczycka
Paweł Mączka 1 PG CNC Skowierzyn
Mariusz Markut 1 Wichry Rzeczyca Długa
49 Patryk Stachowicz 1 Czarni Lipa
50 Kacper Lis 2 WISAN Skopanie
Dominik Żarkowski 2 Łęg Kopcie
Michał Wiciński 2 San Wrzawy
Rafał Suszek 2 Jeziorak Chwałowice
Szczepan Purzyński 2 San Wrzawy
Tomasz Polek 2 Strzelec Dąbrowica
Paweł Pawłowski 2 LZS Jadachy
Adam Pałeczka 2 LZS Jadachy
Mieczysław Ożóg 2 Bukowa Jastkowice
Kamil Niedziałek 2 LZS Jadachy
Przemysław Myszka 2 PG CNC Skowierzyn
Łukasz Mach 2 Czarni Lipa
Aleksander Kołodziej 2 Koniczynka Ocice
Piotr Leszczyński 2 KSTŁK Stalowa Wola
Krzysztof Grdeń 2 LZS Jadachy
Kacper Broda 2 San Wrzawy
Mateusz Kusiński 2 Wichry Rzeczyca Długa
Michał Chamot 2 LZS Wola Rzeczycka
Dawid Cholewa 2 Słowianin Grębów
Dariusz Gąsiorowski 2 Słowianin Grębów
Dawid Cichoń 2 KSTŁK Stalowa Wola
Przemysław Hajduk 2 Słowianin Grębów
Jakub Kaczmarski 2 Koniczynka Ocice
Dawid Kapusta 2 Czarni Lipa
Jan Kołodziej 2 Koniczynka Ocice
Andrzej Kusiński 2 Wichry Rzeczyca Długa
76 Kacper Pietraszko 1 WISAN Skopanie
Krystian Siembida 1 Bukowa Jastkowice
Wiktor Sagan 1 Wichry Rzeczyca Długa
Piotr Sadok 1 San Wrzawy
Mateusz Sabo 1 WISAN Skopanie
Bartosz Radzimowski 1 Słowianin Grębów
Kamil Płaza 1 Łęg Kopcie
Paweł Pietruszka 1 San Wrzawy
Paweł Nowiński 1 Jeziorak Chwałowice
Dawid Pawlik 1 KSTŁK Stalowa Wola
Sebastian Pawełek 1 Strzelec Dąbrowica
Michał Partyka 1 Bukowa Jastkowice
Patryk Pamuła 1 Czarni Lipa
Jakub Smalisz 1 Bukowa Jastkowice
Arkadiusz Nowak 1 WISAN Skopanie
Łukasz Nidental 1 Łęg Kopcie
Konrad Maślach 1 KSTŁK Stalowa Wola
Dawid Maślach 1 KSTŁK Stalowa Wola
Seifeddine Sleimi 1 Koniczynka Ocice
Jarosław Torba 1 Czarni Lipa
Kamil Smykla 1 Strzelec Dąbrowica
Kamil Wydra 1 Jeziorak Chwałowice
Kamil Lipniarski 1 KSTŁK Stalowa Wola
Dawid Żak 1 San Wrzawy
Maciej Zych 1 LZS Jadachy
Kamil Zioło 1 San Wrzawy
Albert Ziętek 1 Łęg Kopcie
Damian Ziarno 1 Wichry Rzeczyca Długa
Michał Zasadni 1 Koniczynka Ocice
Przemysław Zając 1 PG CNC Skowierzyn
Krzysztof Wierny 1 Wichry Rzeczyca Długa
Mateusz Stanek 1 LZS Wola Rzeczycka
Paweł Urbaniak 1 LZS Jadachy
Adrian Tyniec 1 LZS Jadachy
Kamil Tryka 1 Czarni Lipa
Mariusz Torba 1 Czarni Lipa
Grzegorz Szymanek 1 Bukowa Jastkowice
Mikołaj Surowiec 1 Strzelec Dąbrowica
Mariusz Stasiak 1 Koniczynka Ocice
Michał Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Paweł Mach 1 Czarni Lipa
Patryk Brzeski 1 PG CNC Skowierzyn
Mateusz Leśniowski 1 PG CNC Skowierzyn
Paweł Ciba 1 Słowianin Grębów
Bartłomiej Gancarz 1 LZS Jadachy
Roman Gałużny 1 PG CNC Skowierzyn
Maciej Fietko 1 San Wrzawy
Adrian Dziura 1 Bukowa Jastkowice
Łukasz Dziadura 1 Koniczynka Ocice
Szymon Dominek 1 San Wrzawy
Dominik Dąbek 1 Czarni Lipa
Mariusz Ciba 1 Słowianin Grębów
Paweł Hammer 1 San Wrzawy
Łukasz Chamot 1 LZS Wola Rzeczycka
Karol Chamera 1 Czarni Lipa
Sylwester Cham 1 Łęg Kopcie
Jakub Bury 1 KSTŁK Stalowa Wola
Dawid Bryła 1 San Wrzawy
Wojciech Baziński 1 Czarni Lipa
Łukasz Baran 1 WISAN Skopanie
Grzegorz Bałata 1 LZS Jadachy
Jakub Gnat 1 WISAN Skopanie
Bartłomiej Hołody 1 Jeziorak Chwałowice
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Daniel Koczwara 1 Bukowa Jastkowice
Mariusz Leśniak 1 WISAN Skopanie
Łukasz Latawiec 1 Jeziorak Chwałowice
Mateusz Kubisztal 1 WISAN Skopanie
Piotr Krawiec 1 Bukowa Jastkowice
Bartłomiej Krakowski 1 Czarni Lipa
Mateusz Kozieł 1 Czarni Lipa
Patryk Kowalik 1 PG CNC Skowierzyn
Bartłomiej Kopeć 1 Łęg Kopcie
Eryk Klimkiewicz 1 Koniczynka Ocice
Janusz Hynowski 1 WISAN Skopanie
Krzysztof Kędzia 1 Bukowa Jastkowice
Bartłomiej Kata 1 Wichry Rzeczyca Długa
Tomasz Kanios 1 San Wrzawy
Kamil Kaczorowski 1 Łęg Kopcie
Damian Kaczor 1 Wichry Rzeczyca Długa
Paweł Kaczmarczyk 1 Bukowa Jastkowice
Dawid Jarosz 1 WISAN Skopanie
Kostiantyn Ivakhnenko 1 Słowianin Grębów
Miłosz Życzyński 1 Czarni Lipa

Kalendarium

brak wydarzeń

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
KSTŁK Stalowa Wola 2:3
Koniczynka Ocice 1:3
Łęg Kopcie 1:1
LZS Jadachy 0:0
Rzeczyca Długa 4:0

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej