Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Mateusz Kurkiewicz 13 Jeziorak Chwałowice
2 Dariusz Gąsiorowski 12 Słowianin Grębów
3 Karol Chamera 10 Czarni Lipa
Łukasz Lasota 10 San Wrzawy
5 Adrian Dziura 9 Bukowa Jastkowice
Tomasz Środek 9 Jeziorak Chwałowice
7 Adrian Janeczko 8 Słowianin Grębów
Daniel Kaczor 8 LZS Żabno
9 Marcin Chamot 7 LZS Wola Rzeczycka
Mateusz Farian 7 Wspólnota Serbinów
Bartłomiej Furdyna 7 WISAN Skopanie
Marcin Kurkiewicz 7 Jeziorak Chwałowice
Kacper Lis 7 WISAN Skopanie
Bartosz Skuza 7 OKS Wielowieś
Krzysztof Wożniak 7 San Wrzawy
Michał Żyła 7 Junior Zakrzów
17 Patryk Brzeski 6 PG CNC Skowierzyn
Maciej Kulczycki 6 Strzelec Dąbrowica
Krystian Olszewski 6 Jeziorak Chwałowice
Jacek Partyka 6 Bukowa Jastkowice
Patryk Stępień 6 Wspólnota Serbinów
Kamil Temporale 6 LZS Wola Rzeczycka
Grzegorz Woźniak 6 Jeziorak Chwałowice
Przemysław Zając 6 PG CNC Skowierzyn
25 Przemysław Stańkowski 5 LZS Wola Rzeczycka
26 Damian Dziuba 4 Łęg Kopcie
Albert Dziura 4 Słowianin Grębów
Konrad Fietko 4 Jeziorak Chwałowice
Maciej Fietko 4 San Wrzawy
Kamil Kędziora 4 WISAN Skopanie
Bartłomiej Kopeć 4 Łęg Kopcie
Grzegorz Kowalczyk 4 Słowianin Grębów
Dominik Kurkiewicz 4 LZS Żabno
Arkadiusz Łukasik 4 Słowianin Grębów
Sławomir Prarat 4 PG CNC Skowierzyn
Karol Skwara 4 Jeziorak Chwałowice
Jakub Smalisz 4 Bukowa Jastkowice
Kamil Stańkowski 4 LZS Wola Rzeczycka
Kamil Zioło 4 San Wrzawy
40 Karol Brożyna 3 Junior Zakrzów
Kacper Głaz 3 OKS Wielowieś
Przemysław Hajduk 3 Słowianin Grębów
Krzysztof Kubiak 3 WISAN Skopanie
Michał Kułaga 3 Junior Zakrzów
Filip Marek 3 Strzelec Dąbrowica
Mariusz Nowak 3 Łęg Kopcie
Bogdan Obara 3 Strzelec Dąbrowica
Andrzej Oskroba 3 Jeziorak Chwałowice
Marek Pęzioł 3 LZS Żabno
Kamil Płaza 3 Łęg Kopcie
Tomasz Polek 3 Strzelec Dąbrowica
Bartosz Radzimowski 3 Słowianin Grębów
Marcin Serafin 3 WISAN Skopanie
Grzegorz Warchoł 3 Bukowa Jastkowice
Jakub Wojdyło 3 Łęg Kopcie
56 Dawid Banik 2 Wspólnota Serbinów
Tomasz Jarosz 2 Wspólnota Serbinów
Jan Jurek 2 LZS Żabno
Dawid Kubisztal 2 WISAN Skopanie
Karol Lis 2 OKS Wielowieś
Marek Macioszek 2 Junior Zakrzów
Wojciech Mrozik 2 OKS Wielowieś
Przemysław Myszka 2 PG CNC Skowierzyn
Kacper Oskroba 2 Jeziorak Chwałowice
Kacper Pietraszko 2 WISAN Skopanie
Tomasz Sitarski 2 OKS Wielowieś
Wojciech Sobala 2 Łęg Kopcie
Mateusz Szlęzak 2 Junior Zakrzów
Dawid Uliasz 2 Bukowa Jastkowice
Łukasz Uzar 2 WISAN Skopanie
Michał Wiciński 2 San Wrzawy
Kamil Wilk 2 Łęg Kopcie
Bartosz Wolak 2 PG CNC Skowierzyn
Dawid Żak 2 San Wrzawy
75 Przemysław Bąk 1 Bukowa Jastkowice
Karol Bonach 1 Junior Zakrzów
Krzysztof Brymora 1 LZS Żabno
Łukasz Chamot 1 LZS Wola Rzeczycka
Mariusz Ciba 1 Słowianin Grębów
Paweł Ciba 1 Słowianin Grębów
Dominik Dąbek 1 Czarni Lipa
Grzegorz Drąg 1 Czarni Lipa
Łukasz Furdyna 1 Wspólnota Serbinów
Kamil Garbacz 1 LZS Żabno
Hubert Gierak 1 Czarni Lipa
Marcin Hynowski 1 WISAN Skopanie
Dawid Jarosz 1 WISAN Skopanie
Daniel Kaleta 1 LZS Żabno
Michał Kanios 1 Junior Zakrzów
Piotr Kawęcki 1 PG CNC Skowierzyn
Grzegorz Kępa 1 OKS Wielowieś
Wiktor Kępka 1 Strzelec Dąbrowica
Mateusz Kołodziej 1 LZS Wola Rzeczycka
Tomasz Kopała 1 Junior Zakrzów
Jan Kopeć 1 Strzelec Dąbrowica
Patryk Kotwica 1 Bukowa Jastkowice
Bartłomiej Krakowski 1 Czarni Lipa
Piotr Krawiec 1 Bukowa Jastkowice
Mateusz Kubisztal 1 WISAN Skopanie
Marek Kulczycki 1 Wspólnota Serbinów
Marcin Kułaczkowski 1 Słowianin Grębów
Krystian Kurek 1 Czarni Lipa
Bartosz Kuziora 1 Bukowa Jastkowice
Arkadiusz Kwaśnik 1 Łęg Kopcie
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Łukasz Mach 1 Czarni Lipa
Oskar Madera 1 San Wrzawy
Tomasz Malicki 1 Junior Zakrzów
Rafał Marek 1 Strzelec Dąbrowica
Paweł Mączka 1 PG CNC Skowierzyn
Paweł Mędrykowski 1 LZS Żabno
Michał Mierzejewski 1 OKS Wielowieś
Adrian Mytyk 1 PG CNC Skowierzyn
Wiktor Nowak 1 WISAN Skopanie
Michał Oskroba 1 Jeziorak Chwałowice
Szymon Oskroba 1 LZS Żabno
Damian Pajor 1 LZS Wola Rzeczycka
Bartłomiej Panek 1 San Wrzawy
Jakub Pasek 1 Łęg Kopcie
Adrian Pieczyrak 1 Junior Zakrzów
Damian Prarat 1 Wspólnota Serbinów
Kamil Sałach 1 PG CNC Skowierzyn
Kamil Sarzyniak 1 LZS Wola Rzeczycka
Krystian Siembida 1 Bukowa Jastkowice
Jakub Sierpien 1 Junior Zakrzów
Szymon Sobieraj 1 Wspólnota Serbinów
Mateusz Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Sebastian Surma 1 Słowianin Grębów
Karol Surowiec 1 Strzelec Dąbrowica
Łukasz Szeląg 1 San Wrzawy
Konrad Szkutnik 1 Czarni Lipa
Karol Szlęzak 1 Junior Zakrzów
Kamil Szwed 1 Junior Zakrzów
Jakub Szymanek 1 Bukowa Jastkowice
Tomasz Szymczyk 1 WISAN Skopanie
Dawid Świątek 1 Junior Zakrzów
Damian Wolak 1 Junior Zakrzów
Dominik Wolak 1 Junior Zakrzów
Mikołaj Ziemba 1 Wspólnota Serbinów
Michał Żarów 1 Słowianin Grębów

Reklama

Kalendarium

brak wydarzeń

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
Czarni Lipa 2:0
Wspólnota Serbinów 0:1
Strzelec Dąbrowica 2:1
LZS Żabno 1:5
Bukowa Jastkowice 3:5

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej