Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Mateusz Kurkiewicz 22 Jeziorak Chwałowice
2 Dariusz Gąsiorowski 20 Słowianin Grębów
3 Karol Chamera 18 Czarni Lipa
Kamil Stańkowski 18 LZS Wola Rzeczycka
5 Paweł Kaczmarczyk 17 Bukowa Jastkowice
6 Łukasz Lasota 16 San Wrzawy
7 Daniel Kaczor 15 LZS Żabno
Kacper Lis 15 WISAN Skopanie
Tomasz Środek 15 Jeziorak Chwałowice
Kamil Temporale 15 LZS Wola Rzeczycka
Grzegorz Woźniak 15 Jeziorak Chwałowice
12 Patryk Brzeski 14 PG CNC Skowierzyn
Adrian Dziura 14 Bukowa Jastkowice
Michał Żyła 14 Junior Zakrzów
15 Maciej Fietko 12 San Wrzawy
16 Bartłomiej Furdyna 11 WISAN Skopanie
Tomasz Polek 11 Strzelec Dąbrowica
18 Bartłomiej Kopeć 9 Łęg Kopcie
Marcin Kurkiewicz 9 Jeziorak Chwałowice
Przemysław Zając 9 PG CNC Skowierzyn
21 Adrian Janeczko 8 Słowianin Grębów
Wiktor Kępka 8 Strzelec Dąbrowica
Michał Kułaga 8 Junior Zakrzów
Przemysław Stańkowski 8 LZS Wola Rzeczycka
25 Marcin Chamot 7 LZS Wola Rzeczycka
Mateusz Farian 7 Wspólnota Serbinów
Kamil Kędziora 7 WISAN Skopanie
Krystian Olszewski 7 Jeziorak Chwałowice
Jacek Partyka 7 Bukowa Jastkowice
Bartosz Radzimowski 7 Słowianin Grębów
Bartosz Skuza 7 OKS Wielowieś
Krzysztof Wożniak 7 San Wrzawy
33 Konrad Chamera 6 Czarni Lipa
Dominik Dąbek 6 Czarni Lipa
Przemysław Hajduk 6 Słowianin Grębów
Krzysztof Kubiak 6 WISAN Skopanie
Maciej Kulczycki 6 Strzelec Dąbrowica
Dominik Kurkiewicz 6 LZS Żabno
Arkadiusz Łukasik 6 Słowianin Grębów
Wiktor Nowak 6 WISAN Skopanie
Dominik Partyka 6 LZS Żabno
Patryk Stępień 6 Wspólnota Serbinów
Mateusz Szlęzak 6 Junior Zakrzów
Jakub Wojdyło 6 Łęg Kopcie
45 Karol Brożyna 5 Junior Zakrzów
Krzysztof Brymora 5 LZS Żabno
Damian Dziuba 5 Łęg Kopcie
Marek Macioszek 5 Junior Zakrzów
Mariusz Nowak 5 Łęg Kopcie
Kacper Pietraszko 5 WISAN Skopanie
Jakub Smalisz 5 Bukowa Jastkowice
Wojciech Sobala 5 Łęg Kopcie
Karol Surowiec 5 Strzelec Dąbrowica
Dawid Uliasz 5 Bukowa Jastkowice
Kamil Zioło 5 San Wrzawy
56 Przemysław Bąk 4 Bukowa Jastkowice
Albert Dziura 4 Słowianin Grębów
Konrad Fietko 4 Jeziorak Chwałowice
Kacper Głaz 4 OKS Wielowieś
Kostiantyn Ivakhnenko 4 Słowianin Grębów
Grzegorz Kowalczyk 4 Słowianin Grębów
Dawid Kubisztal 4 WISAN Skopanie
Filip Marek 4 Słowianin Grębów (1), Strzelec Dąbrowica (3)
Przemysław Myszka 4 PG CNC Skowierzyn
Bogdan Obara 4 Strzelec Dąbrowica
Andrzej Oskroba 4 Jeziorak Chwałowice
Kacper Panek 4 Junior Zakrzów (4), WISAN Skopanie (0)
Michał Partyka 4 Bukowa Jastkowice
Marek Pęzioł 4 LZS Żabno
Kamil Płaza 4 Łęg Kopcie
Sławomir Prarat 4 PG CNC Skowierzyn
Tomasz Sitarski 4 OKS Wielowieś
Karol Skwara 4 Jeziorak Chwałowice
Rafał Suszek 4 Jeziorak Chwałowice
Grzegorz Warchoł 4 Bukowa Jastkowice
Kamil Wilk 4 Łęg Kopcie
Dawid Żak 4 San Wrzawy
78 Dawid Banik 3 Wspólnota Serbinów
Sebastian Ciach 3 Wspólnota Serbinów
Mariusz Ciba 3 Słowianin Grębów
Michał Kanios 3 Junior Zakrzów
Marcin Kułaczkowski 3 Słowianin Grębów
Karol Lis 3 OKS Wielowieś
Krzysztof Paterek 3 PG CNC Skowierzyn
Marcin Serafin 3 WISAN Skopanie
Mateusz Stańkowski 3 LZS Wola Rzeczycka
Michał Wiciński 3 San Wrzawy
Bartosz Wolak 3 PG CNC Skowierzyn
89 Natan Baryła 2 PG CNC Skowierzyn
Karol Bonach 2 Junior Zakrzów
Paweł Ciba 2 Słowianin Grębów
Patryk Deptuch 2 Łęg Kopcie
Roman Gałużny 2 PG CNC Skowierzyn
Kamil Gumuliński 2 LZS Żabno
Paweł Hammer 2 San Wrzawy
Tomasz Jarosz 2 Wspólnota Serbinów
Jakub Jędrzejewski 2 LZS Żabno
Jan Jurek 2 LZS Żabno
Piotr Kawęcki 2 PG CNC Skowierzyn
Mateusz Kołodziej 2 LZS Wola Rzeczycka
Łukasz Mach 2 Czarni Lipa
Tomasz Malicki 2 Junior Zakrzów
Rafał Marek 2 Strzelec Dąbrowica
Paweł Mączka 2 PG CNC Skowierzyn
Paweł Mędrykowski 2 LZS Żabno
Wojciech Mrozik 2 OKS Wielowieś
Kacper Oskroba 2 Jeziorak Chwałowice
Krzysztof Ożga 2 Jeziorak Chwałowice
Damian Pajor 2 LZS Wola Rzeczycka
Mateusz Plęs 2 Czarni Lipa
Konrad Rak 2 Słowianin Grębów
Szymon Rutyna 2 Słowianin Grębów
Krystian Siembida 2 Bukowa Jastkowice
Szymon Sobieraj 2 Wspólnota Serbinów
Michał Stańkowski 2 LZS Wola Rzeczycka
Łukasz Szeląg 2 San Wrzawy
Tomasz Szymczyk 2 WISAN Skopanie
Kacper Tomczyk 2 OKS Wielowieś
Łukasz Uzar 2 WISAN Skopanie
Paweł Wilk 2 Strzelec Dąbrowica
121 Mateusz Babula 1 PG CNC Skowierzyn
Łukasz Chamot 1 LZS Wola Rzeczycka
Grzegorz Drąg 1 Czarni Lipa
Kacper Dul 1 PG CNC Skowierzyn
Mikołaj Fornal 1 Wspólnota Serbinów
Łukasz Furdyna 1 Wspólnota Serbinów
Kamil Garbacz 1 LZS Żabno
Hubert Gierak 1 Czarni Lipa
Radosław Goch 1 Czarni Lipa
Marcin Hynowski 1 WISAN Skopanie
Igor Jabłoński 1 OKS Wielowieś
Jakub Jadach 1 Junior Zakrzów
Dawid Jarosz 1 WISAN Skopanie
Karol Jędral 1 Słowianin Grębów
Daniel Kaleta 1 LZS Żabno
Mariusz Kapała 1 Wspólnota Serbinów
Dawid Kapusta 1 Czarni Lipa
Rafał Kaźmierczak 1 Wspólnota Serbinów
Hubert Kędzior 1 Wspólnota Serbinów
Grzegorz Kępa 1 OKS Wielowieś
Tomasz Kopała 1 Junior Zakrzów
Jan Kopeć 1 Strzelec Dąbrowica
Patryk Kotwica 1 Bukowa Jastkowice
Mateusz Kozieł 1 Czarni Lipa
Bartłomiej Krakowski 1 Czarni Lipa
Piotr Krawiec 1 Bukowa Jastkowice
Tomasz Kryszpin 1 WISAN Skopanie
Mateusz Kubisztal 1 WISAN Skopanie
Marek Kulczycki 1 Wspólnota Serbinów
Krystian Kurek 1 Czarni Lipa
Bartosz Kuziora 1 Bukowa Jastkowice
Paweł Kuziora 1 LZS Wola Rzeczycka
Arkadiusz Kwaśnik 1 Łęg Kopcie
Sławomir Laskowski 1 PG CNC Skowierzyn
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Mateusz Lipiec 1 Wspólnota Serbinów
Mariusz Maciuba 1 Słowianin Grębów
Oskar Madera 1 San Wrzawy
Wojciech Malarz 1 Wspólnota Serbinów
Marian Malyshonok 1 Słowianin Grębów
Bartłomiej Marek 1 Strzelec Dąbrowica
Dawid Martula 1 LZS Żabno
Mateusz Mazur 1 Bukowa Jastkowice
Michał Mierzejewski 1 OKS Wielowieś
Hubert Myszka 1 Strzelec Dąbrowica
Adrian Mytyk 1 PG CNC Skowierzyn
Kamil Nowacki 1 OKS Wielowieś
Michał Nowiński 1 San Wrzawy
Michał Oskroba 1 Jeziorak Chwałowice
Szymon Oskroba 1 LZS Żabno
Patryk Pamuła 1 Czarni Lipa
Bartłomiej Panek 1 San Wrzawy
Jakub Pasek 1 Łęg Kopcie
Kamil Pawlik 1 Junior Zakrzów
Adrian Pieczyrak 1 Junior Zakrzów
Damian Prarat 1 Wspólnota Serbinów
Łukasz Rożnowski 1 Strzelec Dąbrowica
Kamil Sałach 1 PG CNC Skowierzyn
Kamil Sarzyniak 1 LZS Wola Rzeczycka
Krystian Sieczka 1 OKS Wielowieś
Jakub Sierpien 1 Junior Zakrzów
Konrad Sioda 1 LZS Wola Rzeczycka
Paweł Stajniak 1 Bukowa Jastkowice
Sebastian Sudoł 1 Wspólnota Serbinów
Sebastian Surma 1 Słowianin Grębów
Michał Szczepański 1 OKS Wielowieś
Konrad Szkutnik 1 Czarni Lipa
Karol Szlęzak 1 Junior Zakrzów
Kamil Szwed 1 Junior Zakrzów
Jakub Szymanek 1 Bukowa Jastkowice
Kamil Środek 1 San Wrzawy
Dawid Świątek 1 Junior Zakrzów
Adrian Tracz 1 Strzelec Dąbrowica
Dominik Tur 1 Czarni Lipa
Dominik Turbiarz 1 OKS Wielowieś
Tomasz Tworek 1 Strzelec Dąbrowica
Alan Uzar 1 Strzelec Dąbrowica
Damian Wolak 1 Junior Zakrzów
Dominik Wolak 1 Junior Zakrzów
Konrad Woźniak 1 San Wrzawy
Kamil Wydra 1 Jeziorak Chwałowice
Mateusz Zasuwa 1 Wspólnota Serbinów
Mikołaj Ziemba 1 Wspólnota Serbinów
Michał Żarów 1 OKS Wielowieś (0), Słowianin Grębów (1)

Kalendarium

brak wydarzeń

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
Wspólnota Serbinów 2:0
Strzelec Dąbrowica 2:2
LZS Żabno 5:0
Czarni Lipa 2:3
Bukowa Jastkowice 3:2

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej