Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja kartek

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Kamil Stańkowski 2 4 LZS Wola Rzeczycka
2 Jan Kopeć 1 6 Strzelec Dąbrowica
3 Radosław Rogowski 1 5 San Rozwadów
4 Tomasz Komierzyński 1 4 Sanna Zaklików
5 Piotr Sadok 1 3 Koniczynka Ocice
Michał Uberman 1 3 Wichry Rzeczyca Długa
Alan Uzar 1 3 Strzelec Dąbrowica
8 Adrian Pieczyrak 1 3 Junior Zakrzów
Bartłomiej Idec 1 3 KS Żupawa
10 Mariusz Rożnowski 5 Strzelec Dąbrowica
Paweł Kazio 5 OKS Mokrzyszów
Damian Różycki 5 KS Żupawa
Radosław Proc 5 San Rozwadów
14 Jarosław Przykuta 1 1 OKS Wielowieś
15 Przemysław Hajduk 1 2 Strzelec Dąbrowica
16 Marcin Hynowski 4 WISAN Skopanie
Hubert Kędzior 4 Wspólnota Serbinów
Arkadiusz Banaczyk 4 San Rozwadów
Piotr Krytusa 4 Koniczynka Ocice
Marcin Butryn 4 Wichry Rzeczyca Długa
Mateusz Kusiński 4 Wichry Rzeczyca Długa
Sebastian Łagowski 4 KS Żupawa
Krystian Sikora 4 Wichry Rzeczyca Długa
Krystian Grabowski 4 San Rozwadów
Karol Surowiec 4 Strzelec Dąbrowica
Kamil Szczepanek 4 Koniczynka Ocice
Kamil Zadworny 4 San Rozwadów
Michał Żyła 4 Junior Zakrzów
Michał Dudek 4 KS Żupawa
30 Łukasz Trzaska 1 1 Lasowiak Wola Baranowska
31 Krzysztof Wożniak 1 1 San Wrzawy
Jakub Turek 1 1 Wichry Rzeczyca Długa
Konrad Sioda 1 1 LZS Wola Rzeczycka
Wojciech Lis 1 1 Lasowiak Wola Baranowska
Karol Drzewi 1 1 San Rozwadów
36 Daniel Kaleta 3 LZS Żabno
Mateusz Fudalewski 3 KS Żupawa
Tomasz Kopała 3 Junior Zakrzów
Adrian Kozłowski 3 Sanna Zaklików
Bogdan Obara 3 Strzelec Dąbrowica
Wojciech Podsiedlik 3 LZS Krzątka
Mateusz Kaczmarski 3 Junior Zakrzów
Damian Hajduk 3 Strzelec Dąbrowica
Kamil Garbacz 3 LZS Żabno
Szczepan Bartoszek 3 San Wrzawy
Damian Chmielewski 3 Junior Zakrzów, Wspólnota Serbinów
Marcin Chamot 3 LZS Wola Rzeczycka
Konrad Bednarz 3 LZS Krzątka
Tomasz Sitarski 3 OKS Wielowieś
Dariusz Bartnik 3 Sanna Zaklików
Wojciech Rojek 3 San Wrzawy
Kamil Temporale 3 LZS Wola Rzeczycka
Krzysztof Wierny 3 Wichry Rzeczyca Długa
Krzysztof Wolak 3 Junior Zakrzów
Damian Prarat 3 Wspólnota Serbinów
56 Paweł Flądro 1 Lasowiak Wola Baranowska
Mariusz Bryła 1 San Wrzawy
Sławomir Rzeszutek 1 Wspólnota Serbinów
Damian Kaczor 1 Wichry Rzeczyca Długa
60 Karol Brożyna 1 OKS Wielowieś
Wiktor Plewik 1 Wichry Rzeczyca Długa
62 Szymon Oskroba 2 LZS Żabno
Damian Stachowicz 2 OKS Wielowieś
Sebastian Ozimek 2 Junior Zakrzów
Dawid Panek 2 LZS Krzątka
Damian Paterek 2 LZS Żabno
Dawid Pawlik 2 San Rozwadów
Marcel Pęzioł 2 LZS Żabno
Maciej Podsiedlik 2 LZS Krzątka
Tomasz Polek 2 Strzelec Dąbrowica
Paweł Skoczyński 2 Sanna Zaklików
Paweł Słonina 2 San Rozwadów
Piotr Szczytyński 2 OKS Mokrzyszów
Mateusz Stańkowski 2 LZS Wola Rzeczycka
Przemysław Stańkowski 2 LZS Wola Rzeczycka
Maciej Szpara 2 OKS Wielowieś
Tomasz Tutak 2 KS Żupawa
Paweł Wierzgacz 2 KS Żupawa
Tomasz Wolak 2 OKS Mokrzyszów
Mateusz Wołosz 2 LZS Krzątka
Przemysław Zając 2 PG CNC Skowierzyn
Karol Zaliński 2 LZS Krzątka
Michał Żarów 2 OKS Wielowieś
Tomasz Żurawski 2 Wichry Rzeczyca Długa
Hubert Ostrowski 2 Sanna Zaklików
Krystian Szmid 2 San Rozwadów
Michał Nawrocki 2 KS Żupawa
Roman Gałużny 2 PG CNC Skowierzyn
Przemysław Myszka 2 PG CNC Skowierzyn
Kamil Białkowski 2 Lasowiak Wola Baranowska
Grzegorz Bijak 2 Koniczynka Ocice
Adrian Bucior 2 San Rozwadów
Krystian Chmiel 2 LZS Wola Rzeczycka
Adrian Duma 2 KS Żupawa
Mateusz Farian 2 Wspólnota Serbinów
Maciej Fietko 2 San Wrzawy
Bartłomiej Furdyna 2 WISAN Skopanie
Dominik Furdyna 2 WISAN Skopanie
Krzysztof Brymora 2 LZS Żabno
Mateusz Jarzynka 2 Wichry Rzeczyca Długa
Marek Kulczycki 2 Wspólnota Serbinów
Daniel Kaczor 2 LZS Żabno
Michał Lis 2 Lasowiak Wola Baranowska
Łukasz Młyniec 2 Lasowiak Wola Baranowska
Kacper Lebida 2 OKS Wielowieś
Adrian Leptacz 2 OKS Mokrzyszów
Rafał Kopeć 2 LZS Krzątka
Michał Konefał 2 LZS Krzątka
Jan Kołodziej 2 Koniczynka Ocice
Aleksander Kołodziej 2 Koniczynka Ocice
Krzysztof Koczwara 2 Sanna Zaklików
112 Szymon Różański 1 OKS Mokrzyszów
Mateusz Przedpełski 1 KS Żupawa
Paweł Pruś 1 Wspólnota Serbinów
Sławomir Prarat 1 San Wrzawy
Marcin Pietrucha 1 San Wrzawy
Łukasz Paterek 1 LZS Żabno
Patryk Pankowski 1 Sanna Zaklików
Damian Pamuła 1 LZS Wola Rzeczycka
Krzysztof Paduch 1 LZS Krzątka
Mateusz Mrok 1 Sanna Zaklików
Marcin Ordon 1 Koniczynka Ocice
Piotr Odrzywolski 1 Sanna Zaklików
Arkadiusz Nowak 1 WISAN Skopanie
Łukasz Mróz 1 Junior Zakrzów
Jakub Micał 1 OKS Wielowieś
Paweł Mędrykowski 1 LZS Żabno
Łukasz Mazur 1 Koniczynka Ocice
Kacper Markut 1 Wichry Rzeczyca Długa
Marcin Serafin 1 WISAN Skopanie
Kamil Sałach 1 PG CNC Skowierzyn
Jakub Tracz 1 Junior Zakrzów
Łukasz Stachowicz 1 OKS Wielowieś
Paweł Maleszyk 1 Wichry Rzeczyca Długa
Michał Zasadni 1 OKS Mokrzyszów
Damian Zakościelny 1 Sanna Zaklików
Dominik Wolak 1 OKS Mokrzyszów
Bartosz Wolak 1 PG CNC Skowierzyn
Jakub Węgiel 1 OKS Wielowieś
Tomasz Tworek 1 Strzelec Dąbrowica
Patryk Turek 1 Koniczynka Ocice
Grzegorz Tur 1 LZS Wola Rzeczycka
Łukasz Trzeciak 1 WISAN Skopanie
Konrad Tokarski 1 Junior Zakrzów
Paweł Szczygieł 1 San Wrzawy
Wojciech Tofil 1 Wichry Rzeczyca Długa
Artur Tofil 1 PG CNC Skowierzyn
Bartłomiej Tkacz 1 KS Żupawa
Tomasz Szymczyk 1 Lasowiak Wola Baranowska
Leszek Szwedo 1 OKS Wielowieś
Kamil Szwed 1 Junior Zakrzów
Karol Szlęzak 1 Junior Zakrzów
Jarosław Szelest 1 LZS Żabno
Łukasz Szeląg 1 San Wrzawy
Tomasz Malicki 1 OKS Mokrzyszów
Kamil Kędziora 1 WISAN Skopanie
Patryk Majewski 1 LZS Krzątka
Mateusz Drzewi 1 San Rozwadów
Michał Glica 1 Koniczynka Ocice
Maciej Gajda 1 Koniczynka Ocice
Łukasz Furdyna 1 Wspólnota Serbinów
Michał Fietko 1 San Wrzawy
Jakub Fietko 1 San Wrzawy
Wojciech Dziura 1 Wichry Rzeczyca Długa
Norbert Dziedzic 1 OKS Mokrzyszów
Łukasz Dziadura 1 Koniczynka Ocice
Michał Domka 1 OKS Wielowieś
Kacper Gudz 1 Wspólnota Serbinów
Przemysław Dojka 1 OKS Wielowieś
Łukasz Chamot 1 LZS Wola Rzeczycka
Sylwester Cebula 1 Koniczynka Ocice
Patryk Brzeski 1 PG CNC Skowierzyn
Dawid Bryła 1 San Wrzawy
Karol Bonach 1 Junior Zakrzów
Bartłomiej Biało 1 Strzelec Dąbrowica
Aleksy Barszcz 1 Lasowiak Wola Baranowska
Dawid Banik 1 Wspólnota Serbinów
Damian Góra 1 OKS Mokrzyszów
Daniel Hamot 1 OKS Mokrzyszów
Marek Macioszek 1 Junior Zakrzów
Konrad Kopać 1 LZS Krzątka
Maciej Lebida 1 OKS Wielowieś
Marceli Laskowski 1 KS Żupawa
Daniel Kuciński 1 OKS Wielowieś
Dawid Kubisztal 1 WISAN Skopanie
Krzysztof Kubiak 1 WISAN Skopanie
Tomasz Kryszpin 1 WISAN Skopanie
Michał Kozłowski 1 Koniczynka Ocice
Zbigniew Kozieł 1 KS Żupawa
Wojciech Korczyński 1 Lasowiak Wola Baranowska
Rafał Kaźmierczak 1 Wspólnota Serbinów
Vladyslav Havryliak 1 OKS Mokrzyszów
Kamil Karbarz 1 LZS Wola Rzeczycka
Kamil Kańka 1 LZS Krzątka
Krystian Jurek 1 LZS Wola Rzeczycka
Krzysztof Jaskot 1 Junior Zakrzów
Mateusz Jarosz 1 WISAN Skopanie
Łukasz Jarosz 1 Wspólnota Serbinów
Sebastian Janiec 1 LZS Wola Rzeczycka
Adrian Jachim 1 San Rozwadów
Adrian Idec 1 San Wrzawy
Paweł Zioło 1 OKS Mokrzyszów

Reklama

Używasz oprogramowania blokującego wyświetlanie reklam.

Reklamy na naszej stronie wcale nie są uporczywe, dlatego zalecamy dodanie tej strony do wyjątków.

Kalendarium

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
KS Żupawa 2:1
Wspólnota Serbinów 2:1
Wola Rzeczycka 2:2
Sanna Zaklików 2:2
Wola Baranowska 1:3

Sponsorzy

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej