Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja kartek

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Mariusz Rożnowski 1 12 Strzelec Dąbrowica
2 Radosław Rogowski 3 7 San Rozwadów
3 Kamil Stańkowski 2 6 LZS Wola Rzeczycka
4 Marcin Butryn 10 Wichry Rzeczyca Długa
5 Hubert Kędzior 1 7 Wspólnota Serbinów
6 Krystian Sikora 9 Wichry Rzeczyca Długa
7 Michał Uberman 1 6 Wichry Rzeczyca Długa
Piotr Sadok 1 6 Koniczynka Ocice
9 Michał Żyła 1 6 Junior Zakrzów
Jan Kopeć 1 6 Strzelec Dąbrowica
11 Alan Uzar 2 3 Strzelec Dąbrowica
12 Michał Dudek 1 5 KS Żupawa
Hubert Ostrowski 1 5 Sanna Zaklików
Kamil Szczepanek 1 5 Koniczynka Ocice
15 Tomasz Komierzyński 1 5 Sanna Zaklików
Kamil Garbacz 1 5 LZS Żabno
Adrian Pieczyrak 1 5 Junior Zakrzów
18 Karol Surowiec 7 Strzelec Dąbrowica
Mateusz Kusiński 7 Wichry Rzeczyca Długa
Mateusz Farian 7 Wspólnota Serbinów
Damian Chmielewski 7 Junior Zakrzów, Wspólnota Serbinów
Piotr Krytusa 7 Koniczynka Ocice
23 Jarosław Przykuta 1 1 2 OKS Wielowieś
24 Jakub Turek 1 4 Wichry Rzeczyca Długa
25 Bartłomiej Furdyna 6 WISAN Skopanie
Tomasz Kopała 6 Junior Zakrzów
Marcin Hynowski 6 WISAN Skopanie
Radosław Proc 6 San Rozwadów
Adrian Kozłowski 6 Sanna Zaklików
Paweł Wierzgacz 6 KS Żupawa
Michał Żarów 6 OKS Wielowieś
Sebastian Łagowski 6 KS Żupawa
Kamil Zadworny 6 San Rozwadów
Damian Różycki 6 KS Żupawa
35 Paweł Flądro 2 1 Lasowiak Wola Baranowska
36 Dominik Furdyna 1 3 WISAN Skopanie
37 Karol Drzewi 1 3 San Rozwadów
Mateusz Kaczmarski 1 3 Junior Zakrzów
Bartłomiej Idec 1 3 KS Żupawa
40 Maciej Fietko 5 San Wrzawy
Mateusz Fudalewski 5 KS Żupawa
Paweł Kazio 5 OKS Mokrzyszów
Bogdan Obara 5 Strzelec Dąbrowica
Damian Prarat 5 Wspólnota Serbinów
Mateusz Stańkowski 5 LZS Wola Rzeczycka
Arkadiusz Banaczyk 5 San Rozwadów
Piotr Szczytyński 5 OKS Mokrzyszów
48 Wiktor Plewik 1 1 Wichry Rzeczyca Długa
49 Karol Szlęzak 1 2 Junior Zakrzów
50 Krzysztof Wożniak 1 2 San Wrzawy
Grzegorz Słonina 1 2 San Rozwadów
Wojciech Korczyński 1 2 Lasowiak Wola Baranowska
Daniel Kaczor 1 2 LZS Żabno
Przemysław Hajduk 1 2 Strzelec Dąbrowica
Arkadiusz Duda 1 2 Koniczynka Ocice
56 Wojciech Rojek 4 San Wrzawy
Przemysław Zając 4 PG CNC Skowierzyn
Krzysztof Wolak 4 Junior Zakrzów
Damian Wolak 4 OKS Mokrzyszów
Łukasz Szeląg 4 San Wrzawy
Paweł Słonina 4 San Rozwadów
Tomasz Sitarski 4 OKS Wielowieś
Szymon Oskroba 4 LZS Żabno
Wojciech Podsiedlik 4 LZS Krzątka
Marcel Pęzioł 4 LZS Żabno
Damian Hajduk 4 Strzelec Dąbrowica
Jakub Łuczakowski 4 Wspólnota Serbinów
Przemysław Dojka 4 OKS Wielowieś
Adrian Leptacz 4 OKS Mokrzyszów
Jan Kołodziej 4 Koniczynka Ocice
Aleksander Kołodziej 4 Koniczynka Ocice
Kamil Kędziora 4 WISAN Skopanie
Kamil Lipniarski 4 San Rozwadów
Krystian Grabowski 4 San Rozwadów
Adrian Bucior 4 San Rozwadów
Sylwester Cebula 4 Koniczynka Ocice
77 Łukasz Trzaska 1 1 Lasowiak Wola Baranowska
Sebastian Surma 1 1 KS Żupawa
79 Artur Wożniak 1 1 San Wrzawy
Konrad Sioda 1 1 LZS Wola Rzeczycka
Dariusz Pawlik 1 1 OKS Mokrzyszów
Bartłomiej Panek 1 1 San Wrzawy
Wojciech Lis 1 1 Lasowiak Wola Baranowska
Adrian Idec 1 1 San Wrzawy
Karol Brożyna 1 1 OKS Wielowieś
86 Dawid Pawlik 3 San Rozwadów
Patryk Pankowski 3 Sanna Zaklików
Damian Pamuła 3 LZS Wola Rzeczycka
Michał Lis 3 Lasowiak Wola Baranowska
Łukasz Młyniec 3 Lasowiak Wola Baranowska
Mateusz Przedpełski 3 LZS Żabno, KS Żupawa
Daniel Kuciński 3 OKS Wielowieś
Dawid Kubisztal 3 WISAN Skopanie
Tomasz Polek 3 Strzelec Dąbrowica
Kamil Temporale 3 LZS Wola Rzeczycka
Radosław Rutkowski 3 San Wrzawy
Marcin Serafin 3 WISAN Skopanie
Mateusz Szlęzak 3 Junior Zakrzów
Krystian Szmid 3 San Rozwadów
Tomasz Kryszpin 3 WISAN Skopanie
Konrad Tokarski 3 Junior Zakrzów
Tomasz Tutak 3 KS Żupawa
Krzysztof Wierny 3 Wichry Rzeczyca Długa
Michał Zasadni 3 OKS Mokrzyszów
Mikołaj Ziemba 3 Wspólnota Serbinów
Krzysztof Kubiak 3 WISAN Skopanie
Kamil Michalski 3 PG CNC Skowierzyn
Rafał Kopeć 3 LZS Krzątka
Dawid Bryła 3 San Wrzawy
Daniel Kaleta 3 LZS Żabno
Dariusz Bartnik 3 Sanna Zaklików
Szczepan Bartoszek 3 San Wrzawy
Konrad Bednarz 3 LZS Krzątka
Kamil Białkowski 3 Lasowiak Wola Baranowska
Łukasz Chamot 3 LZS Wola Rzeczycka
Marcin Chamot 3 LZS Wola Rzeczycka
Mateusz Drzewi 3 San Rozwadów
Adrian Duma 3 KS Żupawa
Michał Fąfara 3 Koniczynka Ocice
Roman Gałużny 3 PG CNC Skowierzyn
Michał Hajduk 3 Strzelec Dąbrowica
122 Mateusz Tworek 1 Strzelec Dąbrowica
Mariusz Bryła 1 San Wrzawy
Marcin Walski 1 KS Żupawa
Michał Krala 1 Strzelec Dąbrowica
Sławomir Rzeszutek 1 Wspólnota Serbinów
Krystian Kolano 1 Koniczynka Ocice
Damian Kaczor 1 Wichry Rzeczyca Długa
129 Paweł Czernecki 1 KS Żupawa, LZS Żabno
Grzegorz Paluch 1 LZS Żabno
131 Przemysław Stańkowski 2 LZS Wola Rzeczycka
Piotr Odrzywolski 2 Sanna Zaklików
Sebastian Ozimek 2 Junior Zakrzów
Krzysztof Paduch 2 LZS Krzątka
Dawid Panek 2 LZS Krzątka
Damian Paterek 2 LZS Żabno
Marcin Podlasek 2 LZS Żabno
Maciej Podsiedlik 2 LZS Krzątka
Paweł Skoczyński 2 Sanna Zaklików
Damian Stachowicz 2 OKS Wielowieś
Tomasz Żurawski 2 Wichry Rzeczyca Długa
Maciej Szpara 2 OKS Wielowieś
Bartłomiej Tkacz 2 KS Żupawa
Łukasz Trzeciak 2 WISAN Skopanie
Grzegorz Tur 2 LZS Wola Rzeczycka
Jakub Węgiel 2 OKS Wielowieś
Dominik Wolak 2 Junior Zakrzów, OKS Mokrzyszów
Tomasz Wolak 2 OKS Mokrzyszów
Mateusz Wołosz 2 LZS Krzątka
Krzysztof Wyka 2 LZS Krzątka
Karol Zaliński 2 LZS Krzątka
Michał Nawrocki 2 KS Żupawa
Arkadiusz Nowak 2 WISAN Skopanie
Łukasz Jarosz 2 Wspólnota Serbinów
Przemysław Myszka 2 PG CNC Skowierzyn
Kamil Karbarz 2 LZS Wola Rzeczycka
Mateusz Babula 2 Lasowiak Wola Baranowska
Dawid Banik 2 Wspólnota Serbinów
Grzegorz Bijak 2 Koniczynka Ocice
Krzysztof Brymora 2 LZS Żabno
Patryk Brzeski 2 PG CNC Skowierzyn
Krystian Chmiel 2 LZS Wola Rzeczycka
Wojciech Dziura 2 Wichry Rzeczyca Długa
Mateusz Jarzynka 2 Wichry Rzeczyca Długa
Jan Jurek 2 LZS Żabno
Wojciech Ciach 2 OKS Mokrzyszów
Damian Kawęcki 2 San Wrzawy
Kacper Markut 2 Wichry Rzeczyca Długa
Rafał Kaźmierczak 2 Wspólnota Serbinów
Jakub Micał 2 OKS Wielowieś
Łukasz Mazur 2 Koniczynka Ocice
Mateusz Mrok 2 Sanna Zaklików
Kacper Lebida 2 OKS Wielowieś
Marek Kulczycki 2 Wspólnota Serbinów
Michał Konefał 2 LZS Krzątka
Krzysztof Koczwara 2 Sanna Zaklików
Łukasz Mróz 2 Junior Zakrzów
178 Przemysław Pasek 1 Strzelec Dąbrowica
Kamil Sałach 1 PG CNC Skowierzyn
Szymon Różański 1 OKS Mokrzyszów
Paweł Pruś 1 Wspólnota Serbinów
Sławomir Prarat 1 PG CNC Skowierzyn, San Wrzawy
Marcin Pietrucha 1 San Wrzawy
Łukasz Pieróg 1 Junior Zakrzów
Marek Pęzioł 1 LZS Żabno
Konrad Penc 1 PG CNC Skowierzyn
Łukasz Paterek 1 LZS Żabno
Marek Macioszek 1 Junior Zakrzów
Marcin Ordon 1 Koniczynka Ocice
Bartosz Niedobit 1 San Wrzawy
Wojciech Mrozik 1 OKS Wielowieś
Bartłomiej Miłoś 1 Wspólnota Serbinów
Krzysztof Mikoś 1 San Rozwadów
Paweł Mędrykowski 1 LZS Żabno
Daniel Mazurek 1 Sanna Zaklików
Tomasz Malicki 1 OKS Mokrzyszów
Paweł Maleszyk 1 Wichry Rzeczyca Długa
Patryk Majewski 1 LZS Krzątka
Piotr Sałek 1 Junior Zakrzów
Paweł Sałek 1 Junior Zakrzów
Jakub Tracz 1 Junior Zakrzów
Łukasz Stachowicz 1 OKS Wielowieś
Adrian Tyniec 1 KS Żupawa
Wojciech Zakościelny 1 Sanna Zaklików
Rafał Zakościelny 1 Sanna Zaklików
Damian Zakościelny 1 Sanna Zaklików
Piotr Zając 1 Wichry Rzeczyca Długa
Artur Zając 1 PG CNC Skowierzyn
Karol Wójciak 1 Wspólnota Serbinów
Maciej Wolak 1 PG CNC Skowierzyn
Bartosz Wolak 1 PG CNC Skowierzyn
Mateusz Walski 1 KS Żupawa
Paweł Urbaniak 1 KS Żupawa
Tomasz Tworek 1 Strzelec Dąbrowica
Damian Story 1 LZS Wola Rzeczycka
Patryk Turek 1 Koniczynka Ocice
Mateusz Łagowski 1 KS Żupawa
Wojciech Tofil 1 Wichry Rzeczyca Długa
Artur Tofil 1 PG CNC Skowierzyn
Tomasz Szymczyk 1 Lasowiak Wola Baranowska
Leszek Szwedo 1 OKS Wielowieś
Kamil Szwed 1 Junior Zakrzów
Jarosław Szelest 1 LZS Żabno
Paweł Szczygieł 1 San Wrzawy
Mateusz Strąk 1 Wspólnota Serbinów
Radosław Maciągowski 1 Koniczynka Ocice
Jakub Kołodziejski 1 Junior Zakrzów
Dawid Lubera 1 Koniczynka Ocice
Michał Domka 1 OKS Wielowieś
Maciej Gajda 1 Koniczynka Ocice
Łukasz Furdyna 1 Wspólnota Serbinów
Michał Fietko 1 San Wrzawy
Jakub Fietko 1 San Wrzawy
Norbert Dziedzic 1 OKS Mokrzyszów
Łukasz Dziadura 1 Koniczynka Ocice
Kamil Dusza 1 LZS Żabno
Daniel Dudek 1 Wspólnota Serbinów
Kamil Drzewi 1 LZS Wola Rzeczycka, Wichry Rzeczyca Długa
Dominik Czerwonka 1 Sanna Zaklików
Marek Głód 1 LZS Krzątka
Damian Czajka 1 Sanna Zaklików
Łukasz Burdzel 1 Lasowiak Wola Baranowska
Hubert Bródka 1 San Rozwadów
Kamil Boy 1 Koniczynka Ocice
Karol Bonach 1 Junior Zakrzów
Szczepan Bieniek 1 San Wrzawy
Bartłomiej Biało 1 Strzelec Dąbrowica
Natan Baryła 1 PG CNC Skowierzyn
Aleksy Barszcz 1 Lasowiak Wola Baranowska
Mateusz Babula 1 PG CNC Skowierzyn
Michał Glica 1 Koniczynka Ocice
Damian Góra 1 OKS Mokrzyszów
Kacper Lis 1 WISAN Skopanie
Krystian Jurek 1 LZS Żabno, LZS Wola Rzeczycka
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Maciej Lebida 1 OKS Wielowieś
Marceli Laskowski 1 KS Żupawa
Sylwester Kutyła 1 Wichry Rzeczyca Długa
Dominik Kurkiewicz 1 LZS Żabno
Michał Kozłowski 1 Koniczynka Ocice
Zbigniew Kozieł 1 KS Żupawa
Konrad Kopać 1 LZS Krzątka
Dawid Konefał 1 LZS Krzątka
Kamil Kańka 1 LZS Krzątka
Konrad Jasnosz 1 LZS Żabno
Kacper Gudz 1 Wspólnota Serbinów
Krzysztof Jaskot 1 Junior Zakrzów
Tomasz Jarosz 1 Wspólnota Serbinów, Lasowiak Wola Baranowska
Mateusz Jarosz 1 WISAN Skopanie
Sebastian Janiec 1 LZS Wola Rzeczycka
Jakub Jajko 1 OKS Mokrzyszów
Krystian Jagoda 1 LZS Krzątka
Adrian Jachim 1 San Rozwadów
Vladyslav Havryliak 1 OKS Mokrzyszów
Daniel Hamot 1 OKS Mokrzyszów
Maciej Hałka 1 Strzelec Dąbrowica
Paweł Zioło 1 OKS Mokrzyszów

Reklama

Używasz oprogramowania blokującego wyświetlanie reklam.

Reklamy na naszej stronie wcale nie są uporczywe, dlatego zalecamy dodanie tej strony do wyjątków.

Kalendarium

brak wydarzeń

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
Stal Nowa Dęba 0:3
Legion Pilzno 2:9

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej