Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja kartek

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Mariusz Maciuba 1 8 Słowianin Grębów
2 Marcin Chamot 1 8 LZS Wola Rzeczycka
3 Karol Brożyna 1 7 Junior Zakrzów
4 Piotr Krawiec 9 Bukowa Jastkowice
5 Krystian Sikora 1 2 2 Wichry Rzeczyca Długa
6 Marcin Wolan 1 6 LZS Jadachy
7 Kacper Broda 2 4 San Wrzawy
8 Michał Żyła 1 6 Junior Zakrzów
9 Bartłomiej Furdyna 1 5 WISAN Skopanie
Szymon Oskroba 1 5 LZS Żabno
11 Kamil Stańkowski 1 5 LZS Wola Rzeczycka
12 Kamil Zioło 7 San Wrzawy
Fabian Mścisz 7 Olimpia Pysznica
14 Karol Chamera 1 4 Czarni Lipa
Dominik Partyka 1 4 LZS Żabno
Kacper Lis 1 4 WISAN Skopanie
Paweł Hammer 1 4 San Wrzawy
Adam Pałeczka 1 4 LZS Jadachy
19 Daniel Kaleta 6 LZS Żabno
Dawid Bryła 6 San Wrzawy
Karol Tatar 6 Czarni Lipa
Paweł Pawłowski 6 LZS Jadachy
Adam Wójciak 6 Kolejarz Knapy
Dawid Uliasz 6 Bukowa Jastkowice
Adrian Chamera 6 Czarni Lipa
Piotr Kloc 6 Słowianin Grębów
Konrad Chamera 6 Czarni Lipa
Tomasz Kanios 6 San Wrzawy
29 Radosław Rogowski 1 3 Słowianin Grębów, Wichry Rzeczyca Długa
Karol Wójciak 1 3 Kolejarz Knapy
31 Oskar Zając 1 3 PG CNC Skowierzyn
Krystian Serwacki 1 3 Olimpia Pysznica
Dawid Świderski 1 3 Kolejarz Knapy
Michał Partyka 1 3 Bukowa Jastkowice
35 Mateusz Kołodziej 5 LZS Wola Rzeczycka
Szymon Blicharz 5 Kolejarz Knapy
Grzegorz Piotrowski 5 LZS Wola Rzeczycka
Dawid Rzeźwicki 5 Kolejarz Knapy
Grzegorz Bałata 5 LZS Jadachy
Bartosz Piechniak 5 Słowianin Grębów
41 Dominik Wolak 2 Junior Zakrzów
42 Mateusz Sabo 1 2 Kolejarz Knapy
Paweł Mączka 1 2 PG CNC Skowierzyn
Szczepan Purzyński 1 2 San Wrzawy
45 Krystian Szmid 1 2 Wichry Rzeczyca Długa
Piotr Sadok 1 2 San Wrzawy
Kamil Temporale 1 2 LZS Wola Rzeczycka
48 Przemysław Zając 4 PG CNC Skowierzyn
Mariusz Lewicki 4 Kolejarz Knapy
Łukasz Mach 4 Czarni Lipa
Radosław Rutkowski 4 San Wrzawy
Sebastian Skrzypek 4 LZS Wola Rzeczycka
Michał Zasadni 4 Junior Zakrzów
Mateusz Stańkowski 4 LZS Wola Rzeczycka
Kacper Wolan 4 LZS Jadachy
Michał Warzocha 4 Olimpia Pysznica
Dawid Świątek 4 Junior Zakrzów
Artur Szado 4 Sokół Sokolniki
Michał Stańkowski 4 LZS Wola Rzeczycka
Krzysztof Kubiak 4 WISAN Skopanie
Dawid Kubisztal 4 WISAN Skopanie
Piotr Kawęcki 4 PG CNC Skowierzyn
Kamil Gumuliński 4 LZS Żabno
Krzysztof Grdeń 4 LZS Jadachy
Przemysław Galek 4 Sokół Sokolniki
Paweł Ciba 4 Słowianin Grębów
Dominik Bogdan 4 Kolejarz Knapy
Rafał Bijak 4 PG CNC Skowierzyn
Mateusz Bartosiak 4 Kolejarz Knapy
70 Tomasz Jata 1 1 Kolejarz Knapy
71 Dawid Wraga 1 1 LZS Żabno
72 Michał Nowiński 3 San Wrzawy
Marian Malyshonok 3 Słowianin Grębów
Piotr Młynarczyk 3 Olimpia Pysznica
Mateusz Niedziałek 3 LZS Jadachy
Wojciech Nieradka 3 Słowianin Grębów
Jakub Nowak 3 PG CNC Skowierzyn
Filip Urbaniak 3 LZS Jadachy
Jacek Partyka 3 LZS Żabno
Marcin Serafin 3 WISAN Skopanie
Dominik Tur 3 LZS Żabno, Czarni Lipa
Marcin Kułaczkowski 3 Słowianin Grębów
Piotr Urbanik 3 Olimpia Pysznica
Artur Zając 3 PG CNC Skowierzyn
Dawid Żak 3 San Wrzawy
Dominik Kurkiewicz 3 LZS Żabno
Mariusz Nowak 3 LZS Jadachy
Dawid Kapusta 3 Czarni Lipa
Jan Jurek 3 LZS Żabno
Kamil Guściora 3 Junior Zakrzów
Adrian Głowacki 3 LZS Jadachy
Aleksander Gilicki 3 Sokół Sokolniki
Krzysztof Brzeziński 3 Czarni Lipa
Kamil Błażejowicz 3 Olimpia Pysznica
Adrian Bartnik 3 Olimpia Pysznica
Michał Kanios 3 Junior Zakrzów
97 Tomasz Kryszpin 1 WISAN Skopanie
Emanuel Bereżański 1 Olimpia Pysznica
Piotr Smerdak 1 Słowianin Grębów
Albert Dziura 1 Bukowa Jastkowice
Marek Czerepak 1 Sokół Sokolniki
102 Grzegorz Kowalczyk 1 Słowianin Grębów
Kryspin Majewski 1 Bukowa Jastkowice
104 Jakub Strużyński 2 Wichry Rzeczyca Długa
Kamil Polek 2 Kolejarz Knapy
Dawid Rżany 2 Kolejarz Knapy
Konrad Sioda 2 LZS Wola Rzeczycka
Łukasz Skoczek 2 LZS Wola Rzeczycka
Jan Skrzypek 2 San Wrzawy, Bukowa Jastkowice
Dariusz Polek 2 Kolejarz Knapy
Paweł Słonina 2 Bukowa Jastkowice
Mateusz Stanek 2 LZS Wola Rzeczycka
Radosław Stępień 2 Sokół Sokolniki, Słowianin Grębów
Krzysztof Wożniak 2 San Wrzawy
Grzegorz Szymanek 2 Bukowa Jastkowice
Mariusz Torba 2 Czarni Lipa
Łukasz Trzeciak 2 WISAN Skopanie
Damian Trzuskot 2 LZS Wola Rzeczycka
Michał Uberman 2 Wichry Rzeczyca Długa
Paweł Urbaniak 2 LZS Jadachy
Bartosz Wolak 2 PG CNC Skowierzyn
Dawid Wydra 2 Sokół Sokolniki
Michał Żarów 2 Sokół Sokolniki
Miłosz Życzyński 2 Czarni Lipa
Wiktor Nowak 2 WISAN Skopanie
Robert Pelc 2 Bukowa Jastkowice
Kamil Karbarz 2 LZS Wola Rzeczycka
Arkadiusz Nowak 2 WISAN Skopanie
Tomasz Dziekan 2 Kolejarz Knapy
Maciej Murdza 2 Sokół Sokolniki
Damian Bartosiak 2 Kolejarz Knapy
Patryk Brzeski 2 LZS Wola Rzeczycka
Piotr Cąpała 2 Sokół Sokolniki
Dawid Cholewa 2 Słowianin Grębów
Mariusz Ciba 2 Słowianin Grębów
Oskar Czerwonka 2 PG CNC Skowierzyn
Paweł Duma 2 Sokół Sokolniki
Kamil Dybka 2 Olimpia Pysznica
Daniel Beszczyński 2 San Wrzawy
Wiktor Furdyna 2 WISAN Skopanie
Mateusz Jadach 2 LZS Jadachy
Sebastian Janiec 2 LZS Żabno
Dawid Jarosz 2 WISAN Skopanie
Piotr Kałdon 2 Sokół Sokolniki
Martin Kiszka 2 Junior Zakrzów
Bartek Kosior 2 Junior Zakrzów
Sławomir Kułacz 2 LZS Żabno
Mateusz Kułaga 2 Sokół Sokolniki
Kacper Markut 2 Wichry Rzeczyca Długa
Karol Mańdziuk 2 Olimpia Pysznica
151 Łukasz Paterek 1 Bukowa Jastkowice
Jakub Pawelec 1 LZS Żabno
Wiktor Plewik 1 Wichry Rzeczyca Długa
Dawid Pawlik 1 Słowianin Grębów
Kacper Pchełka 1 Olimpia Pysznica
Łukasz Pieróg 1 Junior Zakrzów
Kacper Pietraszko 1 WISAN Skopanie
Mikołaj Partyka 1 Słowianin Grębów, Bukowa Jastkowice
Maciej Nowakowski 1 Wichry Rzeczyca Długa
Damian Pamuła 1 Wichry Rzeczyca Długa, LZS Wola Rzeczycka
Grzegorz Paluch 1 LZS Żabno
Mieczysław Ożóg 1 Bukowa Jastkowice
Michał Olejarz 1 LZS Żabno
Przemysław Myszka 1 PG CNC Skowierzyn
Tymoteusz Mróz 1 Olimpia Pysznica
Patryk Mączka 1 PG CNC Skowierzyn
Michał Mazur 1 PG CNC Skowierzyn
Andrzej Pławiak 1 Bukowa Jastkowice
Mateusz Plęs 1 Czarni Lipa
Maciej Szpara 1 Sokół Sokolniki
Patryk Porzuc 1 LZS Wola Rzeczycka
Kamil Szwedo 1 Sokół Sokolniki
Tomasz Wolan 1 LZS Jadachy
Kacper Wojewoda 1 Junior Zakrzów
Michał Wiciński 1 San Wrzawy
Paweł Wątróbski 1 LZS Żabno
Jakub Turek 1 Wichry Rzeczyca Długa
Bartłomiej Turbiarz 1 Sokół Sokolniki
Jarosław Torba 1 Czarni Lipa
Jakub Szymanek 1 Bukowa Jastkowice
Maksymilian Mastalerczyk 1 Wichry Rzeczyca Długa
Radosław Proc 1 Bukowa Jastkowice
Jakub Symula 1 Czarni Lipa
Przemysław Stańkowski 1 LZS Wola Rzeczycka
Jakub Smalisz 1 Bukowa Jastkowice
Piotr Sałek 1 Junior Zakrzów
Paweł Sałek 1 Junior Zakrzów
Kacper Rzepiela 1 Junior Zakrzów
Rafał Rzekęć 1 Olimpia Pysznica
Wojciech Rojek 1 San Wrzawy
Łukasz Rachwał 1 Kolejarz Knapy
Łukasz Mazur 1 Junior Zakrzów
Bartłomiej Kata 1 Wichry Rzeczyca Długa
Bartłomiej Markut 1 Wichry Rzeczyca Długa
Dorian Dąbek 1 Czarni Lipa
Wojciech Dziura 1 Bukowa Jastkowice
Adam Durlak 1 LZS Jadachy
Filip Dul 1 Kolejarz Knapy
Karol Drzewi 1 Wichry Rzeczyca Długa
Filip Drzewi 1 LZS Wola Rzeczycka
Jakub Dryka 1 LZS Jadachy
Jakub Drelich 1 Olimpia Pysznica
Grzegorz Drąg 1 Czarni Lipa
Dominik Dąbek 1 Czarni Lipa
Roman Gałużny 1 PG CNC Skowierzyn
Adrian Czyż 1 Bukowa Jastkowice
Adrian Caputa 1 San Wrzawy
Kamil Burek 1 Słowianin Grębów
Hubert Bródka 1 Wichry Rzeczyca Długa
Łukasz Bożek 1 Sokół Sokolniki
Karol Bonach 1 Junior Zakrzów
Łukasz Bajgierowicz 1 Olimpia Pysznica
Rafał Bajdas 1 Bukowa Jastkowice
Szymon Fietko 1 San Wrzawy
Jakub Gnat 1 WISAN Skopanie
Tomasz Marek 1 LZS Jadachy
Olaf Kiszka 1 San Wrzawy
Dominik Madej 1 Junior Zakrzów
Arkadiusz Łukasik 1 Słowianin Grębów
Mariusz Leśniak 1 WISAN Skopanie
Damian Laskowski 1 Junior Zakrzów
Wojciech Kuziora 1 Olimpia Pysznica
Adrian Konieczny 1 Kolejarz Knapy
Konrad Knych 1 WISAN Skopanie
Janusz Kiwacki 1 Kolejarz Knapy
Daniel Kaczor 1 LZS Żabno
Marcel Golik 1 Olimpia Pysznica
Damian Kaczor 1 Wichry Rzeczyca Długa
Paweł Kaczmarczyk 1 Bukowa Jastkowice
Tomasz Kaczkowski 1 Olimpia Pysznica
Konrad Jasnosz 1 LZS Żabno
Tomasz Jarosz 1 Kolejarz Knapy
Mateusz Jarosz 1 WISAN Skopanie
Bartłomiej Hołody 1 LZS Żabno
Jakub Hamera 1 Czarni Lipa
Miłosz Ziółkowski 1 LZS Wola Rzeczycka

Kalendarium

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
Kolejarz Knapy 2:3
San Wrzawy 3:1
Junior Zakrzów 0:1
Wola Rzeczycka 4:0
LZS Jadachy 3:2

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • PBS Mrówka - Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 12
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”
  • Treeden Group
  • Stanley
  • Krusztar
  • REXI - al. Niepodległości 20/32, 39-300 Mielec
  • KV Trans

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej